Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma pewnych fur :decayed:

Ale są dinwestowane... moja w sumie też nowe gumy letnie felgi 18 nowe hamulce oleje płyny... :gwizdanie:

Tak to jest jak się kupuje podróby Audi niby nowsze a potem chcę się mieć cztery kółka z przodu :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noi weekend :przebiegly:

nie ma pewnych fur :decayed:

Ale są dinwestowane... moja w sumie też nowe gumy letnie felgi 18 nowe hamulce oleje płyny... :gwizdanie:

Tak to jest jak się kupuje podróby Audi niby nowsze a potem chcę się mieć cztery kółka z przodu :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jeśli Mat to tylko czarny :decayed:

:facepalm:

nie spinaj się tak to był żart i gra słów :decayed:

nie ma pewnych fur :decayed:

Ale są dinwestowane... moja w sumie też nowe gumy letnie felgi 18 nowe hamulce oleje płyny... :gwizdanie:

Tak to jest jak się kupuje podróby Audi niby nowsze a potem chcę się mieć cztery kółka z przodu :decayed:

:naughty:

Mario gadałem z tym ziomem mówi że by obadał auto może wpadniesz na spota do SK we wtorek :naughty:

Opublikowano

jeśli Mat to tylko czarny :decayed:

:facepalm:

nie spinaj się tak to był żart i gra słów :decayed:

nie ma pewnych fur :decayed:

Ale są dinwestowane... moja w sumie też nowe gumy letnie felgi 18 nowe hamulce oleje płyny... :gwizdanie:

Tak to jest jak się kupuje podróby Audi niby nowsze a potem chcę się mieć cztery kółka z przodu :decayed:

:naughty:

Mario gadałem z tym ziomem mówi że by obadał auto może wpadniesz na spota do SK we wtorek :naughty:

Nie moge mam 2 zmiane... albo jest zainteresowany i chce go obadac - knurów to nie koniec swiata ( 40km od Katowic) a zawsze sie mozna spotkac w połowie albo nie chce i tyle... Miszka dobrze wiesz ile bym stracił na tym i w jakim stanie jest auto i że za ta kase nic lepszego nie znajdzie... a ja nie mam zamiaru nikogo nakłaniac na to żeby kupił auto w dobrych pieniadzach i żebym stracił na tym... Chce go zobaczyc to możemy sie np. jutro umówic gdzieś w połowie drogi i tyle karnie sie zoabczy i przemyśli... w aucie jest wszystko co trzeba wymienione i nie na najtańsze części....[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 17:38_________________________________________________A jak nie ma czym dojechac nawet do tej połowy drogi to troche chęci i zawsze można sie dogadac... :gwizdanie: Tylko musi chciec... :wink4:

Opublikowano

jeśli Mat to tylko czarny :decayed:

:facepalm:

nie spinaj się tak to był żart i gra słów :decayed:

nie ma pewnych fur :decayed:

Ale są dinwestowane... moja w sumie też nowe gumy letnie felgi 18 nowe hamulce oleje płyny... :gwizdanie:

Tak to jest jak się kupuje podróby Audi niby nowsze a potem chcę się mieć cztery kółka z przodu :decayed:

:naughty:

Mario gadałem z tym ziomem mówi że by obadał auto może wpadniesz na spota do SK we wtorek :naughty:

Nie moge mam 2 zmiane... albo jest zainteresowany i chce go obadac - knurów to nie koniec swiata ( 40km od Katowic) a zawsze sie mozna spotkac w połowie albo nie chce i tyle... Miszka dobrze wiesz ile bym stracił na tym i w jakim stanie jest auto i że za ta kase nic lepszego nie znajdzie... a ja nie mam zamiaru nikogo nakłaniac na to żeby kupił auto w dobrych pieniadzach i żebym stracił na tym... Chce go zobaczyc to możemy sie np. jutro umówic gdzieś w połowie drogi i tyle karnie sie zoabczy i przemyśli... w aucie jest wszystko co trzeba wymienione i nie na najtańsze części....[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 17:38_________________________________________________A jak nie ma czym dojechac nawet do tej połowy drogi to troche chęci i zawsze można sie dogadac... :gwizdanie: Tylko musi chciec... :wink4:

będę z nim gadał jutro ale kolejny raz kórwa mam nauczkę żeby nikomu nic nie chytać , człowiek chce pomóc, a później jeszcze musi się tłumaczyć,

jutro z nim będę się widział i będę znał jego zdanie i tyle .

Opublikowano

Miszka, jesteś pewny, że chcesz 3 drzwiowe auto ?

mega ciężko jest później sprzedać :thumbdown:

Chyba, że po prostu jedziesz poogladać,

w sumie im więcej sztuk zobaczysz, tym bardziej będziesz wiedział na co zwrócić uwagę przy następnych ogledzinach :cool1:

Opublikowano

Miszka, jesteś pewny, że chcesz 3 drzwiowe auto ?

mega ciężko jest później sprzedać :thumbdown:

Chyba, że po prostu jedziesz poogladać,

w sumie im więcej sztuk zobaczysz, tym bardziej będziesz wiedział na co zwrócić uwagę przy następnych ogledzinach :cool1:

już się naoglądałem, a że 3d ? jakie to ma znaczenie nie każdy chce 5d avanta np młodzi ludzie - TACY JAK JA szukają czegoś mniejszego :kox:

aha i nie jadę kupić - jadę zobaczyć czy warto to kupić jeśli tak to kupię jeśli okaże się szrot odpuszczam

chcesz jechać ? mam jeszcze jedno miejsce w aucie :naughty:

Opublikowano

Miszka, jesteś pewny, że chcesz 3 drzwiowe auto ?

mega ciężko jest później sprzedać :thumbdown:

Chyba, że po prostu jedziesz poogladać,

w sumie im więcej sztuk zobaczysz, tym bardziej będziesz wiedział na co zwrócić uwagę przy następnych ogledzinach :cool1:

już się naoglądałem, a że 3d ? jakie to ma znaczenie nie każdy chce 5d avanta np młodzi ludzie - TACY JAK JA szukają czegoś mniejszego :kox:

aha i nie jadę kupić - jadę zobaczyć czy warto to kupić jeśli tak to kupię jeśli okaże się szrot odpuszczam

chcesz jechać ? mam jeszcze jedno miejsce w aucie :naughty:

o ktorej jedziesz? może byc ciezko zebym mial czas :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka, jesteś pewny, że chcesz 3 drzwiowe auto ?

mega ciężko jest później sprzedać :thumbdown:

Chyba, że po prostu jedziesz poogladać,

w sumie im więcej sztuk zobaczysz, tym bardziej będziesz wiedział na co zwrócić uwagę przy następnych ogledzinach :cool1:

już się naoglądałem, a że 3d ? jakie to ma znaczenie nie każdy chce 5d avanta np młodzi ludzie - TACY JAK JA szukają czegoś mniejszego :kox:

aha i nie jadę kupić - jadę zobaczyć czy warto to kupić jeśli tak to kupię jeśli okaże się szrot odpuszczam

chcesz jechać ? mam jeszcze jedno miejsce w aucie :naughty:

o ktorej jedziesz? może byc ciezko zebym mial czas :gwizdanie:

ok 12 13 wyjezdzam z SK

Opublikowano

nie spimy tloczymy :decayed:

Opublikowano

jak tam kędzior alko ?

Opublikowano

Miszka, jesteś pewny, że chcesz 3 drzwiowe auto ?

mega ciężko jest później sprzedać :thumbdown:

Chyba, że po prostu jedziesz poogladać,

w sumie im więcej sztuk zobaczysz, tym bardziej będziesz wiedział na co zwrócić uwagę przy następnych ogledzinach :cool1:

już się naoglądałem, a że 3d ? jakie to ma znaczenie nie każdy chce 5d avanta np młodzi ludzie - TACY JAK JA szukają czegoś mniejszego :kox:

aha i nie jadę kupić - jadę zobaczyć czy warto to kupić jeśli tak to kupię jeśli okaże się szrot odpuszczam

chcesz jechać ? mam jeszcze jedno miejsce w aucie :naughty:

o ktorej jedziesz? może byc ciezko zebym mial czas :gwizdanie:

ok 12 13 wyjezdzam z SK

jakby coś, to dam CI znać, a jak nie pojadę to zadzwoń z tym VINem

Opublikowano

jak tam kędzior alko ?

zero alko :kox:
Opublikowano

Miszka, jesteś pewny, że chcesz 3 drzwiowe auto ?

mega ciężko jest później sprzedać :thumbdown:

Chyba, że po prostu jedziesz poogladać,

w sumie im więcej sztuk zobaczysz, tym bardziej będziesz wiedział na co zwrócić uwagę przy następnych ogledzinach :cool1:

już się naoglądałem, a że 3d ? jakie to ma znaczenie nie każdy chce 5d avanta np młodzi ludzie - TACY JAK JA szukają czegoś mniejszego :kox:

aha i nie jadę kupić - jadę zobaczyć czy warto to kupić jeśli tak to kupię jeśli okaże się szrot odpuszczam

chcesz jechać ? mam jeszcze jedno miejsce w aucie :naughty:

o ktorej jedziesz? może byc ciezko zebym mial czas :gwizdanie:

ok 12 13 wyjezdzam z SK

jakby coś, to dam CI znać, a jak nie pojadę to zadzwoń z tym VINem

spoko, [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 21:28_________________________________________________

jak tam kędzior alko ?

zero alko :kox:

:polew: :polew: :polew:

ja też nic choć mógłbym :gwizdanie:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ja też nic choć mógłbym :gwizdanie:

ja mam silna wole i mowie stanowcze nie :decayed:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ja też nic choć mógłbym :gwizdanie:

ja mam silna wole i mowie stanowcze nie :decayed:

Mówię nie dla alkoholu i narkotyków :stop:[br]Dopisany: 07 Październik 2011, 21:33_________________________________________________Straight edge to moje nowe oblicze :sarcastic:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ja też nic choć mógłbym :gwizdanie:

ja mam silna wole i mowie stanowcze nie :decayed:

Mówię nie dla alkoholu i narkotyków :stop:

tak tak ja rowniez i nikt mnie nie przekona i nienamowi do spozywania/zazywania mam silna wole :naughty:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ja też nic choć mógłbym :gwizdanie:

ja mam silna wole i mowie stanowcze nie :decayed:

Mówię nie dla alkoholu i narkotyków :stop:

tak tak ja rowniez i nikt mnie nie przekona i nienamowi do spozywania/zazywania mam silna wole :naughty:

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

ja też nic choć mógłbym :gwizdanie:

ja mam silna wole i mowie stanowcze nie :decayed:

Mówię nie dla alkoholu i narkotyków :stop:

tak tak ja rowniez i nikt mnie nie przekona i nienamowi do spozywania/zazywania mam silna wole :naughty:

:sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

chcesz sie zalozyc :>
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.