Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciebie akurat nie pytałem bo przecież wszyscy doskonale wiedzą że nie masz kolegów koleżanek a nawet znajomych... a nawet psy na ciebie szczekają.... :polew:

psy szczekaja bo chca zebym sie z nimi pobawil :decayed: zwierzeta poznaja dobrych ludzi :decayed: :decayed: :decayed:

on chciał napisać szczają.. tylko mu sie literki pomyliły :decayed: :decayed: :decayed:

wiec jako mod popraw :polew: :polew: :polew:

ale wtedy musialbym wam spuscic wp***dol :decayed:

tak na spokojny wieczor :decayed:

Eris is my homegirl-must be the music

Poprawione... :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:12_________________________________________________

[...]Znacie kogoś kto pracuje w Fashion House w Sosnowcu???

No a co jest? :naughty:

Jutro jest ponoć dzień mega wyprzedaży... i chciałem wyczaic czy to serio czy chwyt reklamowy... ale niby tylko jutro jeden dzień...

Od 9ej do 22ej. Wyprzedaż -15%, -30%, 2 za 1 i inne takie promocyje. :decayed: Różnie w różnych sklepach i nie na cały asortyment. :cool1:

Jutro jest ponoć dzień mega wyprzedaży... i chciałem wyczaic czy to serio czy chwyt reklamowy... ale niby tylko jutro jeden dzień...

jezli tak mowia to tak jest ale zeby sie tam dostac to jest masakra, sa kilometrowe korki zeby tam dojechac podczas wyprzedazy :thumbdown:

Dokładnie! :disgust:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hmmm :mysli: :mysli:

Czyli nie warto olewać Gliwickiego spota i jechać na zakupy... :mysli: :mysli:

Ciekawe ale nie powinno tam być pokorkowane ok 15:30

Opublikowano

Hmmm :mysli: :mysli:

Czyli nie warto olewać Gliwickiego spota i jechać na zakupy... :mysli: :mysli:

Ciekawe ale nie powinno tam być pokorkowane ok 15:30

dajcie spokój...

kiedys bylem w scc na takich wyprzedażach nocnych i to na zaproszenie !!! ...

towar z najnowszych kolekcji wywieziony na zaplecze bo miałem upatrzone 2 rzeczy... ludzi w ciul... tylko tyle że kubek dostałem :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

Hmmm :mysli: :mysli:

Czyli nie warto olewać Gliwickiego spota i jechać na zakupy... :mysli: :mysli:

Ciekawe ale nie powinno tam być pokorkowane ok 15:30

warto olac gliwickiego spota bo i tak nic ciekawego nie bedzie sie dzialo :tongue4:

pewnie juz po12 beda mega korki

Opublikowano

Hmmm :mysli: :mysli:

Czyli nie warto olewać Gliwickiego spota i jechać na zakupy... :mysli: :mysli:

Ciekawe ale nie powinno tam być pokorkowane ok 15:30

Mario, przecież to jest outlett, rzeczy w tych sklepach są marnej jakości :thumbdown:

owszem, czasem jest coś ok, ale przeważnie padaka :gwizdanie:

ja tam kiedyś kupiłem kilka rzeczy i były albo źle zszyte, albo nie służyły mi długo :thumbdown:

Opublikowano

Będzie ktoś tamtedy jechał między 13 a 14:30 ???? To bym chetnie sie dowiedział czy jest pokorkowane... bo nie chciałbym jechać ponad 50km żeby sie wracać bo sie nie da dojechac....

Opublikowano

Będzie ktoś tamtedy jechał między 13 a 14:30 ???? To bym chetnie sie dowiedział czy jest pokorkowane... bo nie chciałbym jechać ponad 50km żeby sie wracać bo sie nie da dojechac....

gdybys nie napisal czegos kilka postow wczesniej to i moze dalbym ci znac :tongue4:
Opublikowano

Będzie ktoś tamtedy jechał między 13 a 14:30 ???? To bym chetnie sie dowiedział czy jest pokorkowane... bo nie chciałbym jechać ponad 50km żeby sie wracać bo sie nie da dojechac....

nie warto :thumbdown:

Opublikowano

Będzie ktoś tamtedy jechał między 13 a 14:30 ???? To bym chetnie sie dowiedział czy jest pokorkowane... bo nie chciałbym jechać ponad 50km żeby sie wracać bo sie nie da dojechac....

nie warto :thumbdown:

tez tak uwazam, pozatym sklepu dla puszystych tam niema :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Będzie ktoś tamtedy jechał między 13 a 14:30 ???? To bym chetnie sie dowiedział czy jest pokorkowane... bo nie chciałbym jechać ponad 50km żeby sie wracać bo sie nie da dojechac....

gdybys nie napisal czegos kilka postow wczesniej to i moze dalbym ci znac :tongue4:

OK przepraszam... nie wszystkie psy na Ciebie szczają.... co drugi tylko... :decayed:

Ok jak bede wracał z pracy ok 14:30 to odezwe się... :wink4: jak będzie OK to o 15:00 startuje... i jeszcze spota zalicze...[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:29_________________________________________________

Będzie ktoś tamtedy jechał między 13 a 14:30 ???? To bym chetnie sie dowiedział czy jest pokorkowane... bo nie chciałbym jechać ponad 50km żeby sie wracać bo sie nie da dojechac....

nie warto :thumbdown:

tez tak uwazam, pozatym sklepu dla puszystych tam niema :polew: :polew: :polew: :polew:

OK przekonaliscie mnie... :decayed:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:30_________________________________________________Spadam na Scream 4 naraaaaaa :evil:

Opublikowano

ja uwazam ze nie warto tam jechac, ale w sumei dawno tam niebylem, ale same korki zniechecaja, o 15 bedzie za***ane na maksa, jak bede wiedzial jak wyglada droga to ci przedzwonie :wink4:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:31_________________________________________________

Spadam na Scream 4 naraaaaaa :evil:

znowu sie bedziesz posikiwal w lozku :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Hmmm :mysli: :mysli:

Czyli nie warto olewać Gliwickiego spota i jechać na zakupy... :mysli: :mysli:

Ciekawe ale nie powinno tam być pokorkowane ok 15:30

dajcie spokój...

kiedys bylem w scc na takich wyprzedażach nocnych i to na zaproszenie !!! ...

towar z najnowszych kolekcji wywieziony na zaplecze bo miałem upatrzone 2 rzeczy... ludzi w ciul... tylko tyle że kubek dostałem :thumbdown: :thumbdown:

Czasem można trafić coś fajnego i super taniego więc jak nie masz nic innego do roboty to można jechać. :wink4:
Opublikowano

Hmmm :mysli: :mysli:

Czyli nie warto olewać Gliwickiego spota i jechać na zakupy... :mysli: :mysli:

Ciekawe ale nie powinno tam być pokorkowane ok 15:30

dajcie spokój...

kiedys bylem w scc na takich wyprzedażach nocnych i to na zaproszenie !!! ...

towar z najnowszych kolekcji wywieziony na zaplecze bo miałem upatrzone 2 rzeczy... ludzi w ciul... tylko tyle że kubek dostałem :thumbdown: :thumbdown:

Czasem można trafić coś fajnego i super taniego więc jak nie masz nic innego do roboty to można jechać. :wink4:

jezeli lubisz stac w korku 2godziny przejezdzajac 10km a pozniej sie cisnac w sklepie jak w puszcze tunczyka to jak najbardziej polecam taka wycieczke :polew: :polew:
Opublikowano

Hmmm :mysli: :mysli:

Czyli nie warto olewać Gliwickiego spota i jechać na zakupy... :mysli: :mysli:

Ciekawe ale nie powinno tam być pokorkowane ok 15:30

dajcie spokój...

kiedys bylem w scc na takich wyprzedażach nocnych i to na zaproszenie !!! ...

towar z najnowszych kolekcji wywieziony na zaplecze bo miałem upatrzone 2 rzeczy... ludzi w ciul... tylko tyle że kubek dostałem :thumbdown: :thumbdown:

Czasem można trafić coś fajnego i super taniego więc jak nie masz nic innego do roboty to można jechać. :wink4:

jezeli lubisz stac w korku 2godziny przejezdzajac 10km a pozniej sie cisnac w sklepie jak w puszcze tunczyka to jak najbardziej polecam taka wycieczke :polew: :polew:

a do przebieralni kolejka na 18 minut :gwizdanie:
Opublikowano

Hmmm :mysli: :mysli:

Czyli nie warto olewać Gliwickiego spota i jechać na zakupy... :mysli: :mysli:

Ciekawe ale nie powinno tam być pokorkowane ok 15:30

dajcie spokój...

kiedys bylem w scc na takich wyprzedażach nocnych i to na zaproszenie !!! ...

towar z najnowszych kolekcji wywieziony na zaplecze bo miałem upatrzone 2 rzeczy... ludzi w ciul... tylko tyle że kubek dostałem :thumbdown: :thumbdown:

Czasem można trafić coś fajnego i super taniego więc jak nie masz nic innego do roboty to można jechać. :wink4:

jezeli lubisz stac w korku 2godziny przejezdzajac 10km a pozniej sie cisnac w sklepie jak w puszcze tunczyka to jak najbardziej polecam taka wycieczke :polew: :polew:

a do przebieralni kolejka na 18 minut :gwizdanie:

18,5 minuty :polew:
Opublikowano

BTW

Nie zapomnie jak raz byłem z Tomaszem z Fashionie - kupował dres

Że była dupna kolejka do przymieżalni -> przymierzył dres na spodnie dżinsowe i bluze :polew: :polew: :polew:

...i kupił :decayed:

Opublikowano

Hmmm :mysli: :mysli:

Czyli nie warto olewać Gliwickiego spota i jechać na zakupy... :mysli: :mysli:

Ciekawe ale nie powinno tam być pokorkowane ok 15:30

dajcie spokój...

kiedys bylem w scc na takich wyprzedażach nocnych i to na zaproszenie !!! ...

towar z najnowszych kolekcji wywieziony na zaplecze bo miałem upatrzone 2 rzeczy... ludzi w ciul... tylko tyle że kubek dostałem :thumbdown: :thumbdown:

Czasem można trafić coś fajnego i super taniego więc jak nie masz nic innego do roboty to można jechać. :wink4:

jezeli lubisz stac w korku 2godziny przejezdzajac 10km a pozniej sie cisnac w sklepie jak w puszcze tunczyka to jak najbardziej polecam taka wycieczke :polew: :polew:

a do przebieralni kolejka na 18 minut :gwizdanie:

18,5 minuty :polew:

:decayed: :decayed:

BTW

Nie zapomnie jak raz byłem z Tomaszem z Fashionie - kupował dres

Że była dupna kolejka do przymieżalni -> przymierzył dres na spodnie dżinsowe i bluze :polew: :polew: :polew:

...i kupił :decayed:

No zawsze jest jakieś wyjście. :naughty: :naughty:
Opublikowano

BTW

Nie zapomnie jak raz byłem z Tomaszem z Fashionie - kupował dres

Że była dupna kolejka do przymieżalni -> przymierzył dres na spodnie dżinsowe i bluze :polew: :polew: :polew:

...i kupił :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.