Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

nie ma ktoś 50k na zbyciu ?

zwróć uwagę na odciśnięty palec z przepalonego oleju na deklu od silnika :gwizdanie:

no pewnie miał kapę silnika robioną niedawno eheheh :wink4: :wink4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ok powiem, http://otomoto.pl/volkswagen-fox-1-4-tdi-bezwypadkowy-C7490131.html[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 22:16_________________________________________________a co do touareqa kumpel miał tego 5.0 tdi v10 i jakoś nie zrobił na mnie wrażenia, teraz kilka dni jeździłem a8 4.2 w gazie i spoko auto ale nie zeszłem ze średnie 23 litry po mieście i odpuściłem temat

Opublikowano

ok powiem, http://otomoto.pl/volkswagen-fox-1-4-tdi-bezwypadkowy-C7490131.html[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 22:16_________________________________________________a co do touareqa kumpel miał tego 5.0 tdi v10 i jakoś nie zrobił na mnie wrażenia, teraz kilka dni jeździłem a8 4.2 w gazie i spoko auto ale nie zeszłem ze średnie 23 litry po mieście i odpuściłem temat

rozumiem, że szukałeś pomiędzy a8 4.2 w lpg i Foxem 1.4 w dieslu :sarcastic:

Opublikowano

a8 jeździłem kumpla bo nie miałem czym nawet na uczelnie pojechać

Opublikowano

a8 jeździłem kumpla bo nie miałem czym nawet na uczelnie pojechać

biedaczek :decayed:

:hi:

Opublikowano

:hi: W dzień Spota... :naughty:

Kto będzie???

Opublikowano

yaaa... :hi:

:kawa:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 11:20_________________________________________________

hello Synki :hi:

dzieki za komentarze w watku :gwizdanie:

chłopaki prosbe mam..

potrzebuje kupic tv a ze nowosci po paru miesiacach sa w piiiiz.du tansze :gwizdanie: to chcialbym raczej tani niz najnowszy :wink4: ..

co kupic i gdzie?

sklaniam sie do jakiegos 50calowego za ok 2000-2500 co myslicie? rodzice kupili jakies 3lata temu chyba, samsunga 37cali za 5000 i ten sam tv czy podobny pol roku pozniej kosztowal z 3tys wiec osobiscie mysle ze wydawanie 5000 jest nie do konca uzasadnione :tongue4:

szukal ktos cos ostatnio? porownywal?

dzieki za propozycje :wink4:

Czesc Seves je kupiłem w zeszłym tygodniu ale 46 cali Samsunga model 46D8000 i moge polecić bo obraz jest superi w 3D :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

seves jak chcesz niedrogi tv i w miare ok to polecam philipsa... ;)

Calkiem ok sa te tv teraz mam drugi i nie narzekam :D

Opublikowano

:hi:

Heble 312mm na przodzie a stare klocki hamowały metalem :kox: Teraz tylko dotrzeć i można heblować :naughty:

2011_10_04_15_53_35_960.jpg

Opublikowano

:hi:

:rolleyes: yyyyyyyyy mnie nie będzie

Opublikowano

siema, ja chory wiec tez odpadam

Opublikowano

siema, ja chory wiec tez odpadam

kac to nie choroba :wink4:
Opublikowano

siema, ja chory wiec tez odpadam

kac to nie choroba :wink4:

gdyby to byl kac to bym tym bardziej przyjechal bo na glodzie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

siema, ja chory wiec tez odpadam

kac to nie choroba :wink4:

gdyby to byl kac to bym tym bardziej przyjechal bo na glodzie :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.