Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

:good: jeśli chodzi o picie to ja mam wesele codziennie :decayed:

Opublikowano

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

:good: jeśli chodzi o picie to ja mam wesele codziennie :decayed:

Bo bezrobotnym fajnie jest... :gwizdanie: :gwizdanie: idzie sie nadupic fest... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

coś Ci zaszkodziło ? :polew:

Opublikowano

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

:good: jeśli chodzi o picie to ja mam wesele codziennie :decayed:

Bo bezrobotnym fajnie jest... :gwizdanie: :gwizdanie: idzie sie nadupic fest... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

wypraszam sobie - bezrobocie od jutra

Opublikowano

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

:good: jeśli chodzi o picie to ja mam wesele codziennie :decayed:

wiemy :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

:good: jeśli chodzi o picie to ja mam wesele codziennie :decayed:

Bo bezrobotnym fajnie jest... :gwizdanie: :gwizdanie: idzie sie nadupic fest... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

wypraszam sobie - bezrobocie od jutra

:polew:

Opublikowano

od jutra bezrobocie :confused4:

sie wyspiszzz :decayed:

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

:good: :good: :good: chlor :decayed:
Opublikowano

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

:good: jeśli chodzi o picie to ja mam wesele codziennie :decayed:

wiemy :gwizdanie:

:tongue4:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:02_________________________________________________ps dziś jeszcze walę do ryja ale od jutra robię detox dopóki nie znajdę jakiejś sensownej pracy

Opublikowano

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

:good: jeśli chodzi o picie to ja mam wesele codziennie :decayed:

wiemy :gwizdanie:

:tongue4:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:02_________________________________________________ps dziś jeszcze walę do ryja ale od jutra robię detox dopóki nie znajdę jakiejś sensownej pracy

ja yhymm :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

:good: jeśli chodzi o picie to ja mam wesele codziennie :decayed:

wiemy :gwizdanie:

:tongue4:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:02_________________________________________________ps dziś jeszcze walę do ryja ale od jutra robię detox dopóki nie znajdę jakiejś sensownej pracy

Rysio Riedel tez tak gadał... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:44_________________________________________________ :decayed:

Opublikowano

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

:good: jeśli chodzi o picie to ja mam wesele codziennie :decayed:

wiemy :gwizdanie:

:tongue4:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:02_________________________________________________ps dziś jeszcze walę do ryja ale od jutra robię detox dopóki nie znajdę jakiejś sensownej pracy

ja yhymm :gwizdanie:

zakład ?

moja nie chciała sie założyć a już po kilku godzinach była zwyciężczynią :kox:

ale cóż jak potrafi zadziałać siła persfazji :naughty:

Opublikowano

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

:good: jeśli chodzi o picie to ja mam wesele codziennie :decayed:

wiemy :gwizdanie:

:tongue4:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:02_________________________________________________ps dziś jeszcze walę do ryja ale od jutra robię detox dopóki nie znajdę jakiejś sensownej pracy

ja yhymm :gwizdanie:

zakład ?

moja nie chciała sie założyć a już po kilku godzinach była zwyciężczynią :kox:

ale cóż jak potrafi zadziałać siła persfazji :naughty:

a Ty co tak często nr zmieniasz, pewnie zaś zaruchałeś jakieś małolaty na mieście i dałeś nr telefonu :decayed:

Opublikowano

:hi: po weselu :sick3: :sick3: :sick3:

:good: jeśli chodzi o picie to ja mam wesele codziennie :decayed:

wiemy :gwizdanie:

:tongue4:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:02_________________________________________________ps dziś jeszcze walę do ryja ale od jutra robię detox dopóki nie znajdę jakiejś sensownej pracy

ja yhymm :gwizdanie:

zakład ?

moja nie chciała sie założyć a już po kilku godzinach była zwyciężczynią :kox:

ale cóż jak potrafi zadziałać siła persfazji :naughty:

a Ty co tak często nr zmieniasz, pewnie zaś zaruchałeś jakieś małolaty na mieście i dałeś nr telefonu :decayed:

wcześniej zmieniałem bo firma zmieniała, teraz zmieniam bo oddaje jutro zabawki w robocie i musiałem zapodać jakiś nr prywatny - do czasu jak dostanę firmowy - no chyba że nie to zostanie :decayed:

Opublikowano

Miszka ja ci wierze :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

taaaaaaaaa to trzeba by iść spać :cool1:

Opublikowano

:kawa:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.