Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czym się różni małżeństwo od więzienia ?

-w więzieniu łatwiej o anal :polew:

zbok :sick3::polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czym się różni małżeństwo od więzienia ?

-w więzieniu łatwiej o anal :polew:

zbok :sick3::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

no to weekend :decayed:

jakby ktos cos potrzebowal no to mnie niema :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

DSC00270.jpg

małe porządki :kox:

Opublikowano

DSC00270.jpg

małe porządki :kox:

Lubie to :kox:
Opublikowano

:hi:

Ale sobie zrobiłem popołudniowy spacerek z rodzinką :>

A teraz wieczorne pssyyt :gwizdanie:

Opublikowano

keżor, coś Ci się z autem stało? :kox:

Opublikowano

Jaka jest jedyna ciekawa rzecz w Sosnowcu ?

Autobus do Katowic :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

keżor, coś Ci się z autem stało? :kox:

Taaa. Wdupilem na kresce z takim jednym awxem :-P

Jaka jest jedyna ciekawa rzecz w Sosnowcu ?

Autobus do Katowic :kox:

:polew: :polew: :polew:

:polew:

DSC00270.jpg

małe porządki :kox:

Lubie to :kox:

jak Ci sie nudzi to zapraszam jutro ;-)
Opublikowano

keżor, coś Ci się z autem stało? :kox:

Taaa. Wdupilem na kresce z takim jednym awxem :-P

Jaka jest jedyna ciekawa rzecz w Sosnowcu ?

Autobus do Katowic :kox:

:polew: :polew: :polew:

:polew:

DSC00270.jpg

małe porządki :kox:

Lubie to :kox:

jak Ci sie nudzi to zapraszam jutro ;-)

kiedy mam byc?
Opublikowano
  • Autor

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

Opublikowano

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz
Opublikowano

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:
Opublikowano

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

spoko zrezamy ci to BLB na coś sensowniejszego :naughty: :naughty:
Opublikowano

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

spoko zrezamy ci to BLB na coś sensowniejszego :naughty: :naughty:

Nie oddam wozu w Wasze ręce. :decayed: :decayed:
Opublikowano

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

spoko zrezamy ci to BLB na coś sensowniejszego :naughty: :naughty:

Nie oddam wozu w Wasze ręce. :decayed: :decayed:

widać, że masz słabą psychę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

spoko zrezamy ci to BLB na coś sensowniejszego :naughty: :naughty:

Nie oddam wozu w Wasze ręce. :decayed: :decayed:

widać, że masz słabą psychę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

DObry wóz. :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

zostaw tą kratę na przyszly tydzień to skoczymy na balety jakieś ja już z moją się piszemy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

każdy z kratą mile widziany :good::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.