Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany ogarnijcie się trochę bo za tydzień........... może Toksę zaliczymy :naughty: na 99% zaległa jeszcze za wakacje

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

zostaw tą kratę na przyszly tydzień to skoczymy na balety jakieś ja już z moją się piszemy :naughty:

:good:

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

każdy z kratą mile widziany :good::decayed:

:naughty:

pany ogarnijcie się trochę bo za tydzień........... może Toksę zaliczymy :naughty: na 99% zaległa jeszcze za wakacje

To muszę wolne pochytać... :kox:
Opublikowano

Akjam chytej chytej myśmy jeszcze nie pily :kox:

Opublikowano

Akjam chytej chytej myśmy jeszcze nie pily :kox:

Ja nie wiem jak to się wogóle stało! :mysli: :gwizdanie:
Opublikowano

Akjam chytej chytej myśmy jeszcze nie pily :kox:

Ja nie wiem jak to się wogóle stało! :mysli: :gwizdanie:

:mysli:

Opublikowano

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

każdy z kratą mile widziany :good::decayed:

tzn gdzie mam podjechać :?:

Opublikowano

Akjam chytej chytej myśmy jeszcze nie pily :kox:

Ja nie wiem jak to się wogóle stało! :mysli: :gwizdanie:

:mysli:

Nic straconego. :wink4:
Opublikowano

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

każdy z kratą mile widziany :good::decayed:

tzn gdzie mam podjechać :?:

keżor's garage :kox:

pyrsk kierwa :drunk:

Opublikowano

pyrsk redsik lajtowo w sumie już drugi :gwizdanie:

Opublikowano

pyrsk redsik lajtowo w sumie już drugi :gwizdanie:

widać , że z Krolem za dużo czasu :naughty:

Opublikowano

pyrsk redsik lajtowo w sumie już drugi :gwizdanie:

widać , że z Krolem za dużo czasu :naughty:

he nie zostały akurat w lodóweczce to co się tam marnować będą :kox:

Opublikowano

pyrsk redsik lajtowo w sumie już drugi :gwizdanie:

widać , że z Krolem za dużo czasu :naughty:

he nie zostały akurat w lodóweczce to co się tam marnować będą :kox:

mi tak została łyszka po zeszłotygodniowej wizycie gości :sick3:

Opublikowano

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

każdy z kratą mile widziany :good::decayed:

tzn gdzie mam podjechać :?:

keżor's garage :kox:

pyrsk kierwa :drunk:

Moja navi nie znajduje takiej miejscówki ;(

Opublikowano
  • Autor

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

każdy z kratą mile widziany :good::decayed:

tzn gdzie mam podjechać :?:

keżor's garage :kox:

pyrsk kierwa :drunk:

Moja navi nie znajduje takiej miejscówki ;(

kliknij na "dom" ja jak klikam to mnie prowadzi dokładnie do keżor garage :polew:
Opublikowano

Od jakiejs 10 bede juz kopac , takze jak Ci pasuje ;-)

to tak jakoś postaram się przykulać... nie ma dzis żadnych baletów więc luz

To ja też wpadnę z kratą... :gwizdanie: :wink4:

każdy z kratą mile widziany :good::decayed:

tzn gdzie mam podjechać :?:

keżor's garage :kox:

pyrsk kierwa :drunk:

Moja navi nie znajduje takiej miejscówki ;(

kliknij na "dom" ja jak klikam to mnie prowadzi dokładnie do keżor garage :polew:

Oj nie chciał byś żebym tak ustawił swoją navi :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

jedzie ktoś jutro na SG na giełdę :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 22:45_________________________________________________polecam dobry żur i kiełbaskę :naughty:

Opublikowano

jedzie ktoś jutro na SG na giełdę :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 22:45_________________________________________________polecam dobry żur i kiełbaskę :naughty:

dobry żur to tylko u mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jedzie ktoś jutro na SG na giełdę :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 22:45_________________________________________________polecam dobry żur i kiełbaskę :naughty:

dobry żur to tylko u mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ok będę :decayed:

Opublikowano

jedzie ktoś jutro na SG na giełdę :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 22:45_________________________________________________polecam dobry żur i kiełbaskę :naughty:

dobry żur to tylko u mnie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja tam wolę chrzanową :drool:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.