Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

dziś mamy piątek :naughty: no to pssyyt

Wekendowo :radocha:

Taki mały :offtopic:

Odpaliłem dziś niuńkę tak jak zawsze i zaczęła mi migać kontrolka z immo.Auto jechało normalnie ale mnie to drażniło więc stojąc na czerwonym zgasiłem i zapaliłem jeszcze raz.Kontrolka zgasła i było wszystko OK.W czym może leżeć problem?

trzeba przeczyscic styki w immo pod kierownica..

Znalazłem temat na forum jak to zrobić,może dam sobie z tym radę :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nic w tym nadzwyczajnego.... tak to robia też stare BMW powyżej 2L a zimą to nawet 1,6... :tongue4::decayed:

piszac ze mi sie podoba chodzilo mi o wyglad

wogole dzisiaj widzialem rs6 c5 taxi :mysli:

Opublikowano

Nic w tym nadzwyczajnego.... tak to robia też stare BMW powyżej 2L a zimą to nawet 1,6... :tongue4::decayed:

:disgust:
Opublikowano

Nic w tym nadzwyczajnego.... tak to robia też stare BMW powyżej 2L a zimą to nawet 1,6... :tongue4::decayed:

:disgust:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

sesja zamknięta , szło by sie nadupcyć :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

sesja zamknięta , szło by sie nadupcyć :gwizdanie: :decayed:

:mysli: ja tak mam (sorry, miałem) co weekend

jak poznałem Kędziora :decayed: :decayed:

Opublikowano

sesja zamknięta , szło by sie nadupcyć :gwizdanie: :decayed:

:mysli: ja tak mam (sorry, miałem) co weekend

jak poznałem Kędziora :decayed: :decayed:

ta i wcale sesja nie byla potrzebna :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sesja zamknięta , szło by sie nadupcyć :gwizdanie: :decayed:

:mysli: ja tak mam (sorry, miałem) co weekend

jak poznałem Kędziora :decayed: :decayed:

ta i wcale sesja nie byla potrzebna :polew: :polew: :polew:

bo my jesteśmy doktory habilitowane :decayed:

Opublikowano

sesja zamknięta , szło by sie nadupcyć :gwizdanie: :decayed:

:mysli: ja tak mam (sorry, miałem) co weekend

jak poznałem Kędziora :decayed: :decayed:

ta i wcale sesja nie byla potrzebna :polew: :polew: :polew:

bo my jesteśmy doktory habilitowane :decayed:

ja mmmm chyba ściebie :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

ale kapa nie wiem co kupić do jeżdżenia :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

Miszka a co Ty w ogóle szukasz ?

Opublikowano

:hi:

:hi:

Miszka a co Ty w ogóle szukasz ?

już sam nie wiem jakiegoś diesla

Opublikowano

:hi:

Miszka, kup se klacz :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Miszka, kup se klacz :decayed:

do latania po Tychach w sam raz ale co z dalszymi trasami :mysli::decayed:

!
Opublikowano
:siema: Ach... te łikendy. :naughty: :naughty: :cool1:
Opublikowano

i po pracy :wink4: jutro wolne :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 14:08_________________________________________________

:hi:

Miszka, kup se klacz :decayed:

do latania po Tychach w sam raz ale co z dalszymi trasami :mysli::decayed:

!

tiki tiki hehe
Opublikowano

no i co by tu dziś ten tego :mysli:

Opublikowano

no i co by tu dziś ten tego :mysli:

ok przekonales mnie, wlew u Miszki :decayed:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 15:12_________________________________________________Żona do męża:

- kochanie co to jest konsternacja?

- wiesz słoneczko, ja definicji nie znam, ale powiem ci tak ogólnie na przykładzie:

Jedziesz do mamusi na tydzień więc ja sobie panienkę do domu na ten czas sprowadzam, ale ty się z mamą pokłóciłaś i po 2 dniach wracasz.

Co widzimy:

Ja w łóżku z panienką, a ty w drzwiach. Z mojej strony jest to konsternacja.

- Czy ja kochanie dobrze zrozumiałam? Wyjeżdżasz na 3 dni na delegację, a ja sprowadzam sobie faceta ..

Mąż przerywa

- o nie moja droga, k**ewstwa to ty z konsternacją nie mieszaj

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Październik 2011, 15:49_________________________________________________Idzie ksiądz polną drogą, przechodzi obok takiego skromnego gospodarstwa.

Patrzy, a tam chłop coś z desek kleci. Ksiądz zagaduje:

- Pochwalony drogi parafianinie, nad czymże tak ciężko pracujesz???

- A kur..., kibel nowy stawiam, bo się stary rozjebał.

- O, mój drogi !!! A nie mógłbyś tego tak trochę owinąć w bawełnę ??

- Co mam owijać w bawełnę??? Dechami opierdolę naokoło i c**j!!!

Opublikowano

Czym się różni małżeństwo od więzienia ?

-w więzieniu łatwiej o anal :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.