Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Heh ja dziś na Warszawkę lecę mam nadzieję że nie będzie przygód po drodze i że zdążę na spocisza.

obstawiam że nie ma szans za bardzo masz tam wszystko rozkopane :gwizdanie:

"Wszystko rozkopane" kvrwa to mało powiedziane :wallbash: jakieś 150km po jednym pasie z prędkością 30-40 km/h nie licząc korków.

Wyjechałem z Katowic o 9:15 a wróciłem 21:45 na Tychy.Masakra :thumbdown:

Jak bym to wiedział wcześniej to pociągiem bym jechał,może było by szybciej :disgust:

A pisałem żeby jechać na Łódź 40km dalej ale przynajmniej się jedzie normalnie. Jak jadę na Warszawę to zawsze tamtędy :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Heh ja dziś na Warszawkę lecę mam nadzieję że nie będzie przygód po drodze i że zdążę na spocisza.

obstawiam że nie ma szans za bardzo masz tam wszystko rozkopane :gwizdanie:

"Wszystko rozkopane" kvrwa to mało powiedziane :wallbash: jakieś 150km po jednym pasie z prędkością 30-40 km/h nie licząc korków.

Wyjechałem z Katowic o 9:15 a wróciłem 21:45 na Tychy.Masakra :thumbdown:

Jak bym to wiedział wcześniej to pociągiem bym jechał,może było by szybciej :disgust:

przecież tam już z pół roku rozkopane :cool1:

Ostatnio tam jechałem kilka lat temu.Wiedziałem że coś robią ale nie myślałem że aż tak to wszystko przeorali.[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 22:27_________________________________________________

:hi:

Heh ja dziś na Warszawkę lecę mam nadzieję że nie będzie przygód po drodze i że zdążę na spocisza.

obstawiam że nie ma szans za bardzo masz tam wszystko rozkopane :gwizdanie:

"Wszystko rozkopane" kvrwa to mało powiedziane :wallbash: jakieś 150km po jednym pasie z prędkością 30-40 km/h nie licząc korków.

Wyjechałem z Katowic o 9:15 a wróciłem 21:45 na Tychy.Masakra :thumbdown:

Jak bym to wiedział wcześniej to pociągiem bym jechał,może było by szybciej :disgust:

A pisałem żeby jechać na Łódź 40km dalej ale przynajmniej się jedzie normalnie. Jak jadę na Warszawę to zawsze tamtędy :wink4:

Jak bym wcześniej przeczytał to bym tak zrobił.Ale od 7 siedziałem w RCK w Katowicach i nie miałem dostępu do kompa.

Opublikowano

:hi:

Heh ja dziś na Warszawkę lecę mam nadzieję że nie będzie przygód po drodze i że zdążę na spocisza.

obstawiam że nie ma szans za bardzo masz tam wszystko rozkopane :gwizdanie:

"Wszystko rozkopane" kvrwa to mało powiedziane :wallbash: jakieś 150km po jednym pasie z prędkością 30-40 km/h nie licząc korków.

Wyjechałem z Katowic o 9:15 a wróciłem 21:45 na Tychy.Masakra :thumbdown:

Jak bym to wiedział wcześniej to pociągiem bym jechał,może było by szybciej :disgust:

A pisałem żeby jechać na Łódź 40km dalej ale przynajmniej się jedzie normalnie. Jak jadę na Warszawę to zawsze tamtędy :wink4:

dokładnie to jedyna sensowna droga :naughty:

niech zgadnę zmęczony byłeś :sarcastic:

niechcialem ogladac twojej mordy :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

Heh :disgust:

Pssyyt i spadam do wyrka.Jutro na rano :thumbdown:

Opublikowano

ja wypiłem zapobiegawczo herbatkę :decayed: tak, że sezon herbaciany uważam za otwarty :naughty:

Opublikowano

ja wypiłem zapobiegawczo herbatkę :decayed: tak, że sezon herbaciany uważam za otwarty :naughty:

dużo prądu ?

Opublikowano

czas w kime bajo

Opublikowano
  • Autor

jaka jest wygrana za jedynke w totku ? :decayed:

Opublikowano

jaka jest wygrana za jedynke w totku ? :decayed:

nie... ale ja mam trójkę... :]

w 3 zakładach... :polew:

ale jakiś 2 baranów zainkasowało moją kasę... ;(

Opublikowano

jaka jest wygrana za jedynke w totku ? :decayed:

nie... ale ja mam trójkę... :]

w 3 zakładach... :polew:

ale jakiś 2 baranów zainkasowało moją kasę... ;(

Nie wiem czy Ty nie jesteś czasem w tym wypadku baranem. :naughty::decayed:
Opublikowano

:hi::kawa:

jaka jest wygrana za jedynke w totku ? :decayed:

Stopnie wygranych Liczba Kwota(PLN)

szóstka 2 28 083 296.60

piątka 532 7 017.00

czwórka 32540 219.60

trójka 635579 24.00

Opublikowano

seski, to ja mam lepsze wyniki, piątkę w siedniu zakładach ;)

czyli nici z RS4, wracam do rzeczywistości....

:hi:

:kawa:

Opublikowano

helo :hi:

zaraz sie okaze jaki kolor rs4 kupuje :kox:

dopiero nr sprawdzam :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Tolek u mnie tez nie bedzie rs4 :no:

4 tylko :(

w 4zakładach z 6 :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

wczoraj przy ostrym hamowaniu myślałem że koleś za mną dobił do mnie a to tylko oparcie kanapy sie przewróciło :facepalm:

kasy nie wygrałem niestety ale za to dziś poznałem 2 urocze czeskie autostopowiczki i jestem umówiony na piwo w Brnie..

ciekawe tylko dlaczego numer który mi podały jest nieaktywny :mysli: pewnie dlatego że nie mają roamingu :P:polew:

Opublikowano

:hi:

wczoraj przy ostrym hamowaniu myślałem że koleś za mną dobił do mnie a to tylko oparcie kanapy sie przewróciło :facepalm:

kasy nie wygrałem niestety ale za to dziś poznałem 2 urocze czeskie autostopowiczki i jestem umówiony na piwo w Brnie..

ciekawe tylko dlaczego numer który mi podały jest nieaktywny :mysli: pewnie dlatego że nie mają roamingu :P:polew:

:polew: tyś się synek udoł :decayed:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.