Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:decayed:

Przychodzi facet do apteki i mówi:

- Poproszę tabletki antykoncepcyjne dla mojej 10 letniej córki

- Pana 10 - letnia córka jest aktywna seksualnie ?! - pyta zdziwiony aptekarz

- W zasadzie to nie jest aktywna, bo tylko leży i płacze...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema

:decayed:

Przychodzi facet do apteki i mówi:

- Poproszę tabletki antykoncepcyjne dla mojej 10 letniej córki

- Pana 10 - letnia córka jest aktywna seksualnie ?! - pyta zdziwiony aptekarz

- W zasadzie to nie jest aktywna, bo tylko leży i płacze...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pedzio :polew:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 19:39_________________________________________________

dopiero teraz ogarnąłem :gwizdanie: miszka sto lat :decayed:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q1uwuqTJotU#!

łehehehe dobre
Opublikowano

jeszcze jutro do roboty :zemdlal:

Opublikowano

jeszcze jutro do roboty :zemdlal:

a pozniej zas do zabki :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

jeszcze jutro do roboty :zemdlal:

a pozniej zas do zabki :decayed: :decayed: :decayed:

o fak, zapomniałem

kurier zostawił mi paczkę w żabce :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

jeszcze jutro do roboty :zemdlal:

a pozniej zas do zabki :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 20:40_________________________________________________Znacie kogoś kto pracuje w Fashion House w Sosnowcu???

Opublikowano

Znacie kogoś kto pracuje w Fashion House w Sosnowcu???

owszem, nie :decayed:

jeszcze jutro do roboty :zemdlal:

a pozniej zas do zabki :decayed: :decayed: :decayed:

o fak, zapomniałem

kurier zostawił mi paczkę w żabce :gwizdanie: :decayed:

dzisiaj podobno maja dyzur wiec jak pojdziesz to pewnie by ci jeszcze wydali :gwizdanie:
Opublikowano

Stan sprawdziłeś te ceny rozrządu :?:

Opublikowano

Stan sprawdziłeś te ceny rozrządu :?:

napewno bedzie tanio :decayed:
Opublikowano

Znacie kogoś kto pracuje w Fashion House w Sosnowcu???

owszem, nie :decayed:

jeszcze jutro do roboty :zemdlal:

a pozniej zas do zabki :decayed: :decayed: :decayed:

o fak, zapomniałem

kurier zostawił mi paczkę w żabce :gwizdanie: :decayed:

dzisiaj podobno maja dyzur wiec jak pojdziesz to pewnie by ci jeszcze wydali :gwizdanie:

Ciebie akurat nie pytałem bo przecież wszyscy doskonale wiedzą że nie masz kolegów koleżanek a nawet znajomych... a nawet psy na ciebie szczają.... :polew:

Opublikowano

Ciebie akurat nie pytałem bo przecież wszyscy doskonale wiedzą że nie masz kolegów koleżanek a nawet znajomych... a nawet psy na ciebie szczekają.... :polew:

psy szczekaja bo chca zebym sie z nimi pobawil :decayed: zwierzeta poznaja dobrych ludzi :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Ciebie akurat nie pytałem bo przecież wszyscy doskonale wiedzą że nie masz kolegów koleżanek a nawet znajomych... a nawet psy na ciebie szczekają.... :polew:

psy szczekaja bo chca zebym sie z nimi pobawil :decayed: zwierzeta poznaja dobrych ludzi :decayed: :decayed: :decayed:

on chciał napisać szczają.. tylko mu sie literki pomyliły :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ciebie akurat nie pytałem bo przecież wszyscy doskonale wiedzą że nie masz kolegów koleżanek a nawet znajomych... a nawet psy na ciebie szczekają.... :polew:

psy szczekaja bo chca zebym sie z nimi pobawil :decayed: zwierzeta poznaja dobrych ludzi :decayed: :decayed: :decayed:

on chciał napisać szczają.. tylko mu sie literki pomyliły :decayed: :decayed: :decayed:

Dokładnie.... :polew:

Opublikowano

Ciebie akurat nie pytałem bo przecież wszyscy doskonale wiedzą że nie masz kolegów koleżanek a nawet znajomych... a nawet psy na ciebie szczekają.... :polew:

psy szczekaja bo chca zebym sie z nimi pobawil :decayed: zwierzeta poznaja dobrych ludzi :decayed: :decayed: :decayed:

on chciał napisać szczają.. tylko mu sie literki pomyliły :decayed: :decayed: :decayed:

wiec jako mod popraw :polew: :polew: :polew:

ale wtedy musialbym wam spuscic wp***dol :decayed:

tak na spokojny wieczor :decayed:

Eris is my homegirl-must be the music

Opublikowano

Stan sprawdziłeś te ceny rozrządu :?:

:embarrassed:

Opublikowano

[...]Znacie kogoś kto pracuje w Fashion House w Sosnowcu???

No a co jest? :naughty:
Opublikowano

Ciebie akurat nie pytałem bo przecież wszyscy doskonale wiedzą że nie masz kolegów koleżanek a nawet znajomych... a nawet psy na ciebie szczekają.... :polew:

psy szczekaja bo chca zebym sie z nimi pobawil :decayed: zwierzeta poznaja dobrych ludzi :decayed: :decayed: :decayed:

on chciał napisać szczają.. tylko mu sie literki pomyliły :decayed: :decayed: :decayed:

wiec jako mod popraw :polew: :polew: :polew:

ale wtedy musialbym wam spuscic wp***dol :decayed:

tak na spokojny wieczor :decayed:

Eris is my homegirl-must be the music

Poprawione... :naughty:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:12_________________________________________________

[...]Znacie kogoś kto pracuje w Fashion House w Sosnowcu???

No a co jest? :naughty:

Jutro jest ponoć dzień mega wyprzedaży... i chciałem wyczaic czy to serio czy chwyt reklamowy... ale niby tylko jutro jeden dzień...

Opublikowano

rozwala mnie ten kawałek jak to rano słyszę w radio to potem ciągle mi po głowie chodzi :kox:

Opublikowano

Jutro jest ponoć dzień mega wyprzedaży... i chciałem wyczaic czy to serio czy chwyt reklamowy... ale niby tylko jutro jeden dzień...

jezli tak mowia to tak jest ale zeby sie tam dostac to jest masakra, sa kilometrowe korki zeby tam dojechac podczas wyprzedazy :thumbdown:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.