Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:>

Jutro Wieczorem już bania czy od rana bo nie jedziesz swoim wozem? :wink4: :gwizdanie:

jadę swoim i wracam za kierownicą

W sumie to i tak nie zamierzałem pić, ale co będzie, to się okaże :kox:

sie nie zdziwie jak wrocisz we wtorek :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 23:43_________________________________________________

:>

Jutro Wieczorem już bania czy od rana bo nie jedziesz swoim wozem? :wink4: :gwizdanie:

jadę swoim i wracam za kierownicą

W sumie to i tak nie zamierzałem pić, ale co będzie, to się okaże :kox:

No ciekawe... :gwizdanie:

pewnie będzie ujnia i będziemy tylko chodzić po górach :decayed:

nom to tak jak na ostatnim zimowym :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no, Basia mi mówiła, jak zapierdalaliście z mapami i kompasami w rękach - z pokoju do pokoju :decayed:

Opublikowano

:>

Jutro Wieczorem już bania czy od rana bo nie jedziesz swoim wozem? :wink4: :gwizdanie:

jadę swoim i wracam za kierownicą

W sumie to i tak nie zamierzałem pić, ale co będzie, to się okaże :kox:

No ciekawe... :gwizdanie:

pewnie będzie ujnia i będziemy tylko chodzić po górach :decayed:

Taaa... :gwizdanie:

:>

Jutro Wieczorem już bania czy od rana bo nie jedziesz swoim wozem? :wink4: :gwizdanie:

jadę swoim i wracam za kierownicą

W sumie to i tak nie zamierzałem pić, ale co będzie, to się okaże :kox:

sie nie zdziwie jak wrocisz we wtorek :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 23:43_________________________________________________

:>

Jutro Wieczorem już bania czy od rana bo nie jedziesz swoim wozem? :wink4: :gwizdanie:

jadę swoim i wracam za kierownicą

W sumie to i tak nie zamierzałem pić, ale co będzie, to się okaże :kox:

No ciekawe... :gwizdanie:

pewnie będzie ujnia i będziemy tylko chodzić po górach :decayed:

nom to tak jak na ostatnim zimowym :kox:

No właśnie! :gwizdanie: Uważaj Stan żebyś nie przywiózł kropka! :polew: :polew: :polew: :polew:

no, Basia mi mówiła, jak zapierdalaliście z mapami i kompasami w rękach - z pokoju do pokoju :decayed:

Bez tego nie ma co się poruszać po hotelu. :decayed: :decayed:
Opublikowano

no, Basia mi mówiła, jak zapierdalaliście z mapami i kompasami w rękach - z pokoju do pokoju :decayed:

w dodatku sie nia opiekowalem :cool1:
Opublikowano

:>

Jutro Wieczorem już bania czy od rana bo nie jedziesz swoim wozem? :wink4: :gwizdanie:

jadę swoim i wracam za kierownicą

W sumie to i tak nie zamierzałem pić, ale co będzie, to się okaże :kox:

No ciekawe... :gwizdanie:

pewnie będzie ujnia i będziemy tylko chodzić po górach :decayed:

Taaa... :gwizdanie:

:>

Jutro Wieczorem już bania czy od rana bo nie jedziesz swoim wozem? :wink4: :gwizdanie:

jadę swoim i wracam za kierownicą

W sumie to i tak nie zamierzałem pić, ale co będzie, to się okaże :kox:

sie nie zdziwie jak wrocisz we wtorek :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 23:43_________________________________________________

:>

Jutro Wieczorem już bania czy od rana bo nie jedziesz swoim wozem? :wink4: :gwizdanie:

jadę swoim i wracam za kierownicą

W sumie to i tak nie zamierzałem pić, ale co będzie, to się okaże :kox:

No ciekawe... :gwizdanie:

pewnie będzie ujnia i będziemy tylko chodzić po górach :decayed:

nom to tak jak na ostatnim zimowym :kox:

No właśnie! :gwizdanie: Uważaj Stan żebyś nie przywiózł kropka! :polew: :polew: :polew: :polew:

no, Basia mi mówiła, jak zapierdalaliście z mapami i kompasami w rękach - z pokoju do pokoju :decayed:

Bez tego nie ma co się poruszać po hotelu. :decayed: :decayed:

uj tam z kropkiem :decayed:[br]Dopisany: 27 Październik 2011, 23:50_________________________________________________

no, Basia mi mówiła, jak zapierdalaliście z mapami i kompasami w rękach - z pokoju do pokoju :decayed:

w dodatku sie nia opiekowalem :cool1:

słyszałem :gwizdanie:

Opublikowano

no, Basia mi mówiła, jak zapierdalaliście z mapami i kompasami w rękach - z pokoju do pokoju :decayed:

w dodatku sie nia opiekowalem :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

No właśnie! :gwizdanie: Uważaj Stan żebyś nie przywiózł kropka! :polew: :polew: :polew: :polew:

nie bede tego komentowal :decayed:
Opublikowano

No właśnie! :gwizdanie: Uważaj Stan żebyś nie przywiózł kropka! :polew: :polew: :polew: :polew:

nie bede tego komentowal :decayed:

No Ty możesz. :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

no, Basia mi mówiła, jak zapierdalaliście z mapami i kompasami w rękach - z pokoju do pokoju :decayed:

w dodatku sie nia opiekowalem :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed:

a przynajmniej sie staralem

No właśnie! :gwizdanie: Uważaj Stan żebyś nie przywiózł kropka! :polew: :polew: :polew: :polew:

nie bede tego komentowal :decayed:

No Ty możesz. :naughty: :naughty: :naughty:

:bicz:
Opublikowano

no, Basia mi mówiła, jak zapierdalaliście z mapami i kompasami w rękach - z pokoju do pokoju :decayed:

w dodatku sie nia opiekowalem :cool1:

:decayed: :decayed: :decayed:

a przynajmniej sie staralem

No właśnie! :gwizdanie: Uważaj Stan żebyś nie przywiózł kropka! :polew: :polew: :polew: :polew:

nie bede tego komentowal :decayed:

No Ty możesz. :naughty: :naughty: :naughty:

:bicz:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Grozisz mi? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

stasiek wymiekl,

czas sie zbierac, kto gasi swiatlo?

Opublikowano

No to zdupczamy. :hi:

Gaś! :wink4:

Opublikowano

a w sumie nie bede gasil, rachunek i tak idzie na Keżora :decayed:

:polew: :polew: :polew:

pstryk :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: jak fajnie wstać o 10 :decayed:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 10:28_________________________________________________

:hi: jak fajnie wstać o 10 :decayed:

a jeszcze lepiej o 10:30 :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.