Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema chlory. :kox:

:siema::lol1:

ostatni dzień szkolenia i jutro egzamin :kwasny:

Weź ze sobą 0,7... :naughty: :naughty: :naughty:

0,7 może być za dużo ale jakaś ćwiortka...kto wie czy nie walnę przed na lepsze gadane :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

doberek, kuzwa dzisiaj ledwo co wstalem do roboty, az sie boje jutra hehe

Opublikowano

:hi:

Kędzior miałeś racje dojazd to tej teatralnej bombon... :gwizdanie: :notworthy:

Opublikowano

:hi:

Kędzior miałeś racje dojazd to tej teatralnej bombon... :gwizdanie: :notworthy:

jedynie co to mogles miec troszke korek, ale tak to droga banalna :wink4:
Opublikowano

:hi:

Kędzior miałeś racje dojazd to tej teatralnej bombon... :gwizdanie: :notworthy:

to teraz będziesz pykał panienki w nowym dresie :decayed:

Opublikowano

:hi:

Kędzior miałeś racje dojazd to tej teatralnej bombon... :gwizdanie: :notworthy:

to teraz będziesz pykał panienki w nowym dresie :decayed:

Tak jest ... masz jutro umnie Pole Position... :decayed::naughty:

Opublikowano

:hi:

Kędzior miałeś racje dojazd to tej teatralnej bombon... :gwizdanie: :notworthy:

to teraz będziesz pykał panienki w nowym dresie :decayed:

Tak jest ... masz jutro umnie Pole Position... :decayed::naughty:

dziewictwo lepiej strać z kobietą :decayed:

Opublikowano

:hi:

Kędzior miałeś racje dojazd to tej teatralnej bombon... :gwizdanie: :notworthy:

to teraz będziesz pykał panienki w nowym dresie :decayed:

Tak jest ... masz jutro umnie Pole Position... :decayed::naughty:

dziewictwo lepiej strać z kobietą :decayed:

Oj tam oj tam... miłośc nie wybiera przyjacielu... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Kędzior miałeś racje dojazd to tej teatralnej bombon... :gwizdanie: :notworthy:

to teraz będziesz pykał panienki w nowym dresie :decayed:

Tak jest ... masz jutro umnie Pole Position... :decayed::naughty:

dziewictwo lepiej strać z kobietą :decayed:

Oj tam oj tam... miłośc nie wybiera przyjacielu... :gwizdanie:

:decayed:

Łosz qrrwa!!! :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

:hi:

Kędzior miałeś racje dojazd to tej teatralnej bombon... :gwizdanie: :notworthy:

to teraz będziesz pykał panienki w nowym dresie :decayed:

Tak jest ... masz jutro umnie Pole Position... :decayed::naughty:

dziewictwo lepiej strać z kobietą :decayed:

Oj tam oj tam... miłośc nie wybiera przyjacielu... :gwizdanie:

:decayed:

jaka tam miłość, przeciez ty jestes zwykły yebaka :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Kędzior miałeś racje dojazd to tej teatralnej bombon... :gwizdanie: :notworthy:

to teraz będziesz pykał panienki w nowym dresie :decayed:

Tak jest ... masz jutro umnie Pole Position... :decayed::naughty:

dziewictwo lepiej strać z kobietą :decayed:

Oj tam oj tam... miłośc nie wybiera przyjacielu... :gwizdanie:

:decayed:

jaka tam miłość, przeciez ty jestes zwykły yebaka :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

a tu jak zwykle geje randkują :gwizdanie:

Mario do Bukowiny bierzesz Finkę żurawinową ?

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi:

a tu jak zwykle geje randkują :gwizdanie:

Mario do Bukowiny bierzesz Finkę żurawinową ?

:tongue4:

macie piwko ... jedno na spółke :polew:
Opublikowano

Keżor jak furak ?? Zrobiony na jutro ??

Opublikowano
  • Autor

Keżor jak furak ?? Zrobiony na jutro ??

nie zrobiona , także odpuszczam zlot z przykrością.
Opublikowano

Keżor jak furak ?? Zrobiony na jutro ??

nie zrobiona , także odpuszczam zlot z przykrością.

To Lipa ... ;(

Opublikowano

Keżor jak furak ?? Zrobiony na jutro ??

nie zrobiona , także odpuszczam zlot z przykrością.

To Lipa ... ;(

przecież nie musisz jechać swoim... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Keżor jak furak ?? Zrobiony na jutro ??

nie zrobiona , także odpuszczam zlot z przykrością.

To Lipa ... ;(

przecież nie musisz jechać swoim... :cool1:

no wiem , ale servis pochłonął wszystkie oszczędności które miałem na zlot odłożone. :confused4:
Opublikowano

A Cuberowi pisałes już ???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.