Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zna ktoś ten adres :

OSAICO

Sosnowiec ul. teatralna 9

?????

Ta jest firma sprzedająca ciuchy firmy EVERLAST

Jak tam najszybciej sie dostac od A4 ???

wiesz gdzie jest plaza? jak jedziesz od kato to wjezdzasz na pierwszy wiadukt, i w prawo pozniej prosto prosto przejedziesz pod mostem i na drugich swiatlach w prawo za komenda policji, stacja BP tam jest takze dasz rade bezproblemu :wink4:

Czyli lipa... myślałem że gdzieś bliżej.... :confused4:

Nie orientuje sie ktos gdzie handluja ciuchami tej marki???

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to jest w centrum, takze nie daleko z trasy.

ja nie znaju :dontknow:

Opublikowano

to jest w centrum, takze nie daleko z trasy.

ja nie znaju :dontknow:

Mają to...

http://moda.allegro.pl/dres-komletny-everlast-bawelna-s-xxl-tu-xl-kurier-i1882588196.html

:naughty:

a juz zamowiles czy na przymiarke?

niewiem czy to duzo czy malo nieznam sie na "modzie" :decayed:

Opublikowano

to jest w centrum, takze nie daleko z trasy.

ja nie znaju :dontknow:

Mają to...

http://moda.allegro.pl/dres-komletny-everlast-bawelna-s-xxl-tu-xl-kurier-i1882588196.html

:naughty:

a juz zamowiles czy na przymiarke?

niewiem czy to duzo czy malo nieznam sie na "modzie" :decayed:

Cena Super .... dzwoniłem maja pełna rozmiarówke także w piatek rano tam śmigne sa od 8 na sklepie... ceny takie dlatego że ściagają je w mega ilosciach z angli...[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 15:55_________________________________________________Jest z Was ktoś na http://www.goldenline.pl/ ????

Opublikowano

to jest w centrum, takze nie daleko z trasy.

ja nie znaju :dontknow:

Mają to...

http://moda.allegro.pl/dres-komletny-everlast-bawelna-s-xxl-tu-xl-kurier-i1882588196.html

:naughty:

a juz zamowiles czy na przymiarke?

niewiem czy to duzo czy malo nieznam sie na "modzie" :decayed:

Cena Super .... dzwoniłem maja pełna rozmiarówke także w piatek rano tam śmigne sa od 8 na sklepie... ceny takie dlatego że ściagają je w mega ilosciach z angli...[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 15:55_________________________________________________Jest z Was ktoś na http://www.goldenline.pl/ ????

ja jestem a co :naughty:

Opublikowano

to jest w centrum, takze nie daleko z trasy.

ja nie znaju :dontknow:

Mają to...

http://moda.allegro.pl/dres-komletny-everlast-bawelna-s-xxl-tu-xl-kurier-i1882588196.html

:naughty:

a juz zamowiles czy na przymiarke?

niewiem czy to duzo czy malo nieznam sie na "modzie" :decayed:

Cena Super .... dzwoniłem maja pełna rozmiarówke także w piatek rano tam śmigne sa od 8 na sklepie... ceny takie dlatego że ściagają je w mega ilosciach z angli...[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 15:55_________________________________________________Jest z Was ktoś na http://www.goldenline.pl/ ????

ja jestem a co :naughty:

To czekam na zaproszenie... :wink4: :wink4: pomimo iż mamy zupełnie różne branże... :gwizdanie:

Opublikowano

to jest w centrum, takze nie daleko z trasy.

ja nie znaju :dontknow:

Mają to...

http://moda.allegro.pl/dres-komletny-everlast-bawelna-s-xxl-tu-xl-kurier-i1882588196.html

:naughty:

a juz zamowiles czy na przymiarke?

niewiem czy to duzo czy malo nieznam sie na "modzie" :decayed:

Cena Super .... dzwoniłem maja pełna rozmiarówke także w piatek rano tam śmigne sa od 8 na sklepie... ceny takie dlatego że ściagają je w mega ilosciach z angli...[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 15:55_________________________________________________Jest z Was ktoś na http://www.goldenline.pl/ ????

ja jestem a co :naughty:

To czekam na zaproszenie... :wink4: :wink4:

aleś Ty głupi :decayed:

tak poważnie to zalogowałem się tam jakieś 3 lata temu i średnio z tego korzystam, kilka razy miałem propozycję pracy z tego portalu ale nigdy nie było to coś co by mnie interesowało, generalnie to rzadko się tam loguję bo i po co portale pracy są znacznie efektywniejsze :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:07_________________________________________________

to jest w centrum, takze nie daleko z trasy.

ja nie znaju :dontknow:

Mają to...

http://moda.allegro.pl/dres-komletny-everlast-bawelna-s-xxl-tu-xl-kurier-i1882588196.html

:naughty:

a juz zamowiles czy na przymiarke?

niewiem czy to duzo czy malo nieznam sie na "modzie" :decayed:

Cena Super .... dzwoniłem maja pełna rozmiarówke także w piatek rano tam śmigne sa od 8 na sklepie... ceny takie dlatego że ściagają je w mega ilosciach z angli...[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 15:55_________________________________________________Jest z Was ktoś na http://www.goldenline.pl/ ????

ja jestem a co :naughty:

To czekam na zaproszenie... :wink4: :wink4: pomimo iż mamy zupełnie różne branże... :gwizdanie:

stanowiska też

Ja - prezes zarządu

Ty - cieć parkingowy

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Bo ten portal nie jest dla bezrobotnych... :gwizdanie: :gwizdanie: szukających pracy tylko pracujących w mało spotykanych zawodach... wielu pracodawców "dziwnych" branż szuka tam wsparcia :wink4:

Opublikowano

Bo ten portal nie jest dla bezrobotnych... :gwizdanie: :gwizdanie: szukających pracy tylko pracujących w mało spotykanych zawodach... wielu pracodawców "dziwnych" branż szuka tam wsparcia :wink4:

poszło zaproszenie :good:[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 20:28_________________________________________________i przy okazji sobie profil zaktualizuję :decayed:

Opublikowano

coz to za cisza?

Opublikowano

jak makiem zasiał :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

coz to za cisza?

jak makiem zasiał :gwizdanie:

Coś ostatnio gadka się nie klei

Opublikowano
:hi: i od jutra urlopik :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema chlory. :kox:

Opublikowano

Siema chlory. :kox:

:siema::lol1:

ostatni dzień szkolenia i jutro egzamin :kwasny:

Opublikowano

Siema chlory. :kox:

:siema::lol1:

ostatni dzień szkolenia i jutro egzamin :kwasny:

to nie piłes jeszcze z egzaminatorem ? :naughty:

Opublikowano

Siema chlory. :kox:

:siema::lol1:

ostatni dzień szkolenia i jutro egzamin :kwasny:

to nie piłes jeszcze z egzaminatorem ? :naughty:

jeszcze go nie widziałem :blink:

Opublikowano

Siema chlory. :kox:

:siema::lol1:

ostatni dzień szkolenia i jutro egzamin :kwasny:

Weź ze sobą 0,7... :naughty: :naughty: :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.