Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zaczynam robic formata bo mnie juz rozpie*dala ten komp

tylko wrzuć pornole na jakiś serwer , bo te co masz to szkoda by było stracić :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja cche czerwone takie zaciski... :wink4: chyba że do leona nie podejdzie na 288mm... :mysli:

Seski jakiemu Marianowi ???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Ja cche czerwone takie zaciski... :wink4: chyba że do leona nie podejdzie na 288mm... :mysli:

Seski jakiemu Marianowi ???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

sprawdziłem 9 usd za komplet :naughty:
Opublikowano

Ja cche czerwone takie zaciski... :wink4: chyba że do leona nie podejdzie na 288mm... :mysli:

Seski jakiemu Marianowi ???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

sprawdziłem 9 usd za komplet :naughty:

mógłbys chyba niezły biznes na tym zrobić :naughty:

Opublikowano

Ja cche czerwone takie zaciski... :wink4: chyba że do leona nie podejdzie na 288mm... :mysli:

Seski jakiemu Marianowi ???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

sprawdziłem 9 usd za komplet :naughty:

A ta wysylka jakby zbiorowo???

Opublikowano

zaczynam robic formata bo mnie juz rozpie*dala ten komp

tylko wrzuć pornole na jakiś serwer , bo te co masz to szkoda by było stracić :polew:

wszystko na zbiorniku jest wrzucone :wink4:

zaczynam formata trzymta kciuki hehe

Opublikowano

Ja cche czerwone takie zaciski... :wink4: chyba że do leona nie podejdzie na 288mm... :mysli:

Seski jakiemu Marianowi ???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

sprawdziłem 9 usd za komplet :naughty:

A ta wysylka jakby zbiorowo???

jak by się 5 osób zebrało to by wysyłka wyszła całkiem niedrogo :cool1:

Ja cche czerwone takie zaciski... :wink4: chyba że do leona nie podejdzie na 288mm... :mysli:

Seski jakiemu Marianowi ???? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

sprawdziłem 9 usd za komplet :naughty:

mógłbys chyba niezły biznes na tym zrobić :naughty:

już widze jak wszystkie calibry to mają :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

u Wojewódzkiego - Pakosińska - fajna du*pa :kox: i śmiech ma... :decayed:

Opublikowano

Jutro Kino 20:15 Silesia SCC - Paranormal activity 3

Opublikowano

dzięki za spota :hi:

PS. Miszka Ty chlorze :decayed:

:decayed:

0,7 pękło idziemy na stację benzynową po dobitkę czyt. kolejne 0,7 :kox:

Opublikowano

dzięki za spota :hi:

PS. Miszka Ty chlorze :decayed:

:decayed:

0,7 pękło idziemy na stację benzynową po dobitkę czyt. kolejne 0,7 :kox:

:kox: wklej rano swoję zdjęcie :decayed:

Opublikowano

dzięki za spota :hi:

PS. Miszka Ty chlorze :decayed:

:decayed:

0,7 pękło idziemy na stację benzynową po dobitkę czyt. kolejne 0,7 :kox:

:kox: wklej rano swoję zdjęcie :decayed:

Jego jak jego ale tej koleżance miał ciachnąc z ukrycia... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

u Wojewódzkiego - Pakosińska - fajna du*pa :kox: i śmiech ma... :decayed:

nom kasia jest bardzo wporzo :good:

dzięki za spota :hi:

PS. Miszka Ty chlorze :decayed:

:decayed:

0,7 pękło idziemy na stację benzynową po dobitkę czyt. kolejne 0,7 :kox:

:kox: wklej rano swoję zdjęcie :decayed:

Jego jak jego ale tej koleżance miał ciachnąc z ukrycia... :gwizdanie: :gwizdanie:

true

dzięki za spota :hi:

PS. Miszka Ty chlorze :decayed:

:decayed:

0,7 pękło idziemy na stację benzynową po dobitkę czyt. kolejne 0,7 :kox:

alkon :decayed:
Opublikowano

No i dotarłem. :gwizdanie: Dzięx za spota i Mario za dostarczenie polarka! :hi:

:mysli: Śpię dziś w polarze. :naughty::decayed:

Opublikowano

format zakonczony, wszystko poinstalowane czas spac hehe [br]Dopisany: 26 Październik 2011, 00:57_________________________________________________Fifth Gear [20x01] - Ford Focus 120mph Crash Test

od 2.22

Opublikowano

Jutro Kino 20:15 Silesia SCC - Paranormal activity 3

no to sie trzeba mocno gonic po robocie :cool1:

:hi:

Opublikowano

:hi:

polarek I-sza klasa THX Mario :):)

Opublikowano

:hi:

I znowu nie dotarłem na spota :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Niestety moja wymyśliła sobie zmianę wystroju kuchni i ktoś musiał poskładać nowe szafki :disgust:

Dziś runda druga :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A do tego jeszcze nocna zmiana :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.