Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja kolejny weekend bezalko , spedzam go romantycznie...

z takim paluchem :kox:

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja dla odmiany lecę na piffko i może coś więcej do knajpy... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

a ja kolejny weekend bezalko , spedzam go romantycznie...

co Ty karwa pier.dolisz :decayed:

A ja dla odmiany lecę na piffko i na bank coś więcej do knajpy... :decayed: :decayed: :decayed:

:naughty:

Opublikowano

nawet dobre to piwo..... :decayed:

tyskie-original.jpg

Opublikowano

nawet dobre to piwo..... :decayed:

tyskie-original.jpg

na rano bedzie jak znalazł ,ale teraz :sick3:
Opublikowano

nawet dobre to piwo..... :decayed:

tyskie-original.jpg

pewnie pierwszy raz takie pijesz :tongue4:
Opublikowano

nawet dobre to piwo..... :decayed:

tyskie-original.jpg

pewnie pierwszy raz takie pijesz :tongue4:

tyskie mi nie leży chyba, że ze sokiem :decayed:

jakieś takie bez polotu choc pewnie wielu je uwielbia to nie wiem za co :mysli:

Opublikowano

nawet dobre to piwo..... :decayed:

tyskie-original.jpg

pewnie pierwszy raz takie pijesz :tongue4:

tyskie mi nie leży chyba, że ze sokiem :decayed:

jakieś takie bez polotu choc pewnie wielu je uwielbia to nie wiem za co :mysli:

jak można pić piwo z sokiem :facepalm:

to tak, jakby dupić laskę będąc w batkach, nie wyciągając fajusa :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 00:13_________________________________________________na dłuższa mete Tyskie jest najlepsze, Lech jest dla gejów, Żywiec mega mi ostatnio nie podchodzi.

Innych raczej nie piję, jedynie sporadycznie :gwizdanie:

Opublikowano

nawet dobre to piwo..... :decayed:

tyskie-original.jpg

pewnie pierwszy raz takie pijesz :tongue4:

tyskie mi nie leży chyba, że ze sokiem :decayed:

jakieś takie bez polotu choc pewnie wielu je uwielbia to nie wiem za co :mysli:

jak można pić piwo z sokiem :facepalm:

to tak, jakby dupić laskę będąc w batkach, nie wyciągając fajusa :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 00:13_________________________________________________na dłuższa mete Tyskie jest najlepsze, Lech jest dla gejów, Żywiec mega mi ostatnio nie podchodzi.

Innych raczej nie piję, jedynie sporadycznie :gwizdanie:

ze sokiem - nie zrozumiałeś ironii :facepalm:

i zacznij pić piwo z butelki a nie puszki to zasmakujesz prawdziwego piwa :tongue4:

Opublikowano

zywiec sie zj***l ostatnio :thumbdown: chociaz koneserem piwa niejestem to najlepszy zubr lub harnas w dodatku tanie :decayed:

Opublikowano

z resztą chvj mnie to obchodzi i tak wolę wódkę :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 00:19_________________________________________________

zywiec sie zj***l ostatnio :thumbdown: chociaz koneserem piwa niejestem to najlepszy zubr lub harnas w dodatku tanie :decayed:

to chyba powinieneś napisać na początku :kox:

Opublikowano

z resztą chvj mnie to obchodzi i tak wolę wódkę :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 00:19_________________________________________________

zywiec sie zj***l ostatnio :thumbdown: chociaz koneserem piwa niejestem to najlepszy zubr lub harnas w dodatku tanie :decayed:

to chyba powinieneś napisać na początku :kox:

ad1 ja tez

ad2 :tongue4: tanie i zimne

[br]Dopisany: 30 Październik 2011' date=' 00:21[/size']_________________________________________________avek_kontekstowa.jpg

Opublikowano

nawet dobre to piwo..... :decayed:

tyskie-original.jpg

pewnie pierwszy raz takie pijesz :tongue4:

tyskie mi nie leży chyba, że ze sokiem :decayed:

jakieś takie bez polotu choc pewnie wielu je uwielbia to nie wiem za co :mysli:

jak można pić piwo z sokiem :facepalm:

to tak, jakby dupić laskę będąc w batkach, nie wyciągając fajusa :decayed:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 00:13_________________________________________________na dłuższa mete Tyskie jest najlepsze, Lech jest dla gejów, Żywiec mega mi ostatnio nie podchodzi.

Innych raczej nie piję, jedynie sporadycznie :gwizdanie:

ze sokiem - nie zrozumiałeś ironii :facepalm:

i zacznij pić piwo z butelki a nie puszki to zasmakujesz prawdziwego piwa :tongue4:

nie pije piwa z puszki, tylko ze szkła :cool1:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 00:32_________________________________________________

zywiec sie zj***l ostatnio :thumbdown: chociaz koneserem piwa niejestem to najlepszy zubr lub harnas w dodatku tanie :decayed:

moim zdaniem to jest syf :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

siema

...smakosze browarów :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

morgen :hi:

Opublikowano

morgen :hi:

siema tomcio PALUCH :naughty:
Opublikowano

morgen :hi:

siema tomcio PALUCH :naughty:

:decayed: co tam "mistrzu" :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.