Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:wallbash:

albo ja gdzieś zapodziałem albo moja gdzieś wyebała umowę kupna auta, kartę pojazdu, potwierdzenie zapłaty PCC co za patos

nic tylko się napić :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:wallbash:

albo ja gdzieś zapodziałem albo moja gdzieś wyebała umowę kupna auta, kartę pojazdu, potwierdzenie zapłaty PCC co za patos

nic tylko się napić :naughty:

Zawsze to jakiś powód... :naughty:
Opublikowano

:wallbash:

albo ja gdzieś zapodziałem albo moja gdzieś wyebała umowę kupna auta, kartę pojazdu, potwierdzenie zapłaty PCC co za patos

Na spokojnie i dokładnie przewróć mieszkanie do góry nogami to może znajdziesz :polew: :polew: :polew:

A tak na poważnie to zawsze tak jest że jak się czegoś potrzebuje to ciężko to znaleźć

Opublikowano
  • Autor

Stasiu , masz rywala

06acea68958b3f779047c4a7ad3d18a8.png

:decayed::kox:

Opublikowano

:wallbash:

albo ja gdzieś zapodziałem albo moja gdzieś wyebała umowę kupna auta, kartę pojazdu, potwierdzenie zapłaty PCC co za patos

nic tylko się napić :naughty:

Zawsze to jakiś powód... :naughty:

to już lepiej za zmarłych a nie taki błahy powód :decayed:

:wallbash:

albo ja gdzieś zapodziałem albo moja gdzieś wyebała umowę kupna auta, kartę pojazdu, potwierdzenie zapłaty PCC co za patos

Na spokojnie i dokładnie przewróć mieszkanie do góry nogami to może znajdziesz :polew: :polew: :polew:

A tak na poważnie to zawsze tak jest że jak się czegoś potrzebuje to ciężko to znaleźć

zrobiłem to już dziś ze dwa razy ale postanowiłem zapodać jeszcze jeden kipisz i znalazłem :heat:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 17:27_________________________________________________

Stasiu , masz rywala

06acea68958b3f779047c4a7ad3d18a8.png

:decayed::kox:

ziomal kręci kick flipa :kox:

Opublikowano

Stasiu , masz rywala

06acea68958b3f779047c4a7ad3d18a8.png

:decayed::kox:

leszcz :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

to co z tym spotem jutro ? odpust i robimy w środę czy total olewka

ps podjechałbym na kato bo już dawno nie :pali:

Opublikowano

to co z tym spotem jutro ? odpust i robimy w środę czy total olewka

ps podjechałbym na kato bo już dawno nie :pali:

może być w środę, jak będziesz to postaram się podjechać zobaczyć twoje padło :)

Opublikowano

to co z tym spotem jutro ? odpust i robimy w środę czy total olewka

ps podjechałbym na kato bo już dawno nie :pali:

może być w środę, jak będziesz to postaram się podjechać zobaczyć twoje padło :)

padło jak to padło sypie się :decayed:

Opublikowano

to co z tym spotem jutro ? odpust i robimy w środę czy total olewka

ps podjechałbym na kato bo już dawno nie :pali:

może być w środę, jak będziesz to postaram się podjechać zobaczyć twoje padło :)

padło jak to padło sypie się :decayed:

po prostu dawno nie jechałem serią :decayed:

Opublikowano

to co z tym spotem jutro ? odpust i robimy w środę czy total olewka

ps podjechałbym na kato bo już dawno nie :pali:

może być w środę, jak będziesz to postaram się podjechać zobaczyć twoje padło :)

padło jak to padło sypie się :decayed:

po prostu dawno nie jechałem serią :decayed:

hehe przejedź się ADR'em to dopiero dramat :>

Opublikowano

ebany :shocked:

w pierwszej chwili myslalem ze to naprawde heheh

jutro jade po xboxa nie ma bata :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 20:59_________________________________________________

to co z tym spotem jutro ? odpust i robimy w środę czy total olewka

ps podjechałbym na kato bo już dawno nie :pali:

może być w środę, jak będziesz to postaram się podjechać zobaczyć twoje padło :)

padło jak to padło sypie się :decayed:

po prostu dawno nie jechałem serią :decayed:

hehe przejedź się ADR'em to dopiero dramat :>

wiec wyobraz sobie co czula osoba ktora objechales :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ebany :shocked:

w pierwszej chwili myslalem ze to naprawde heheh

jutro jade po xboxa nie ma bata :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 20:59_________________________________________________

to co z tym spotem jutro ? odpust i robimy w środę czy total olewka

ps podjechałbym na kato bo już dawno nie :pali:

może być w środę, jak będziesz to postaram się podjechać zobaczyć twoje padło :)

padło jak to padło sypie się :decayed:

po prostu dawno nie jechałem serią :decayed:

hehe przejedź się ADR'em to dopiero dramat :>

wiec wyobraz sobie co czula osoba ktora objechales :polew: :polew: :polew:

masz na myśli np. :krol:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

masz na myśli np. :krol:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

moja mi zrobila dzien dziecka i kupila mi 2 piwa :kox:

Opublikowano

Psssyt... :gwizdanie:

Opublikowano

Psssyt... :gwizdanie:

piwo jest dla ciot :decayed:

ja tylko 40% walę :polew:

Opublikowano

Psssyt... :gwizdanie:

piwo jest dla ciot :decayed:

ja tylko 40% walę :polew:

Nie napisałeś jeszcze jakie piwo. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.