Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

A ja sobie właśnie obrabiam kebaba :decayed:

:naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:hi:

nie wiem dlaczego ale właśnie teraz zaczęło to brzmieć dwuznacznie.. :polew:

Wam to wszystko z jednym się kojarzy :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

oj Stasiu wklejałem to kilka dni temu i pytałem czy nie walisz jakiś boków :decayed:

ktos tu nienadrabia spamu... :thumbdown:

to nawet nie było do nadrobienia Stan był online :naughty:

:ban:

Opublikowano

może mi się film urwał :decayed:

Opublikowano

może mi się film urwał :decayed:

na 100% :kox:

Opublikowano

może mi się film urwał :decayed:

na 100% :kox:

skutki uboczne picia tyskiego :tongue4:
Opublikowano

Ale z Was mendy.... chłop ma już swoje lata mogło mu się zapomniec albo cos pomieszac a Wy od razu atak... będziecie w tym wieku to tez bedziecie miec takie luki... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Ale z Was mendy.... chłop ma już swoje lata mogło mu się zapomniec albo cos pomieszac a Wy od razu atak... będziecie w tym wieku to tez bedziecie miec takie luki... :gwizdanie:

:decayed:

kiedy to bedzie :polew:
Opublikowano

Ale z Was mendy.... chłop ma już swoje lata mogło mu się zapomniec albo cos pomieszac a Wy od razu atak... będziecie w tym wieku to tez bedziecie miec takie luki... :gwizdanie:

:decayed:

kiedy to bedzie :polew:

:gwizdanie:

Nie wszyscy dożyją no chyba, że wątroba czeka. :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

niezła jazda nad lotniskiem w W-wa :gwizdanie:

Opublikowano

niezła jazda nad lotniskiem w W-wa :gwizdanie:

Co sie dzieje ???????

Opublikowano

No lądowanie Mistrzowskie! Na szczęście! :good: :good: :good: :good: :good:

niezła jazda nad lotniskiem w W-wa :gwizdanie:

Co sie dzieje ???????

Awaria podwozia! Żadna goleń się nie wysunęła do lądowania!
Opublikowano

No lądowanie Mistrzowskie! Na szczęście! :good: :good: :good: :good: :good:

niezła jazda nad lotniskiem w W-wa :gwizdanie:

Co sie dzieje ???????

Awaria podwozia! Żadna goleń się nie wysunęła do lądowania!

pięknie to pilot zrobił - jestem pod mega wrażeniem :good:

Opublikowano

No lądowanie Mistrzowskie! Na szczęście! :good: :good: :good: :good: :good:

niezła jazda nad lotniskiem w W-wa :gwizdanie:

Co sie dzieje ???????

Awaria podwozia! Żadna goleń się nie wysunęła do lądowania!

pięknie to pilot zrobił - jestem pod mega wrażeniem :good:

Cochyba nie wyladował bez otwartego podwozia...

Opublikowano
  • Autor

profesjonalne lądowanie jak w Madagaskarze 2 :kox:"

:decayed:

Opublikowano

No lądowanie Mistrzowskie! Na szczęście! :good: :good: :good: :good: :good:

niezła jazda nad lotniskiem w W-wa :gwizdanie:

Co sie dzieje ???????

Awaria podwozia! Żadna goleń się nie wysunęła do lądowania!

pięknie to pilot zrobił - jestem pod mega wrażeniem :good:

Cochyba nie wyladował bez otwartego podwozia...

Wylądował! I też jestem w szoku! :good: :good: :good: :good: :brawo: :brawo:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.