Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a bo teraz oglądam Tomka Lisa - nie wiem czy tu pisałem ale kilka dni temu w W-wa jadłęm z Tomkiem obiad u chińczyka :naughty:

Taaaa.... On jadł a Ty się przyglądałeś 6 stolików dalej. :slina::naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To z ostatniej soboty :naughty: Nie pamiętam kiedy było robione :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

zdjcie237q.jpg

sie nie dziwie :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:01_________________________________________________

a bo teraz oglądam Tomka Lisa - nie wiem czy tu pisałem ale kilka dni temu w W-wa jadłęm z Tomkiem obiad u chińczyka :naughty:

Taaaa.... On jadł a Ty się przyglądałeś 6 stolików dalej. :slina::naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a bo teraz oglądam Tomka Lisa - nie wiem czy tu pisałem ale kilka dni temu w W-wa jadłęm z Tomkiem obiad u chińczyka :naughty:

Taaaa.... On jadł a Ty się przyglądałeś 6 stolików dalej. :slina::naughty:

taaaaaa ja już szamałem, a on się przyglądał...podszedł i pyta : przepraszam Pana czy tu jest wolne ?

a ja na to

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a bo teraz oglądam Tomka Lisa - nie wiem czy tu pisałem ale kilka dni temu w W-wa jadłęm z Tomkiem obiad u chińczyka :naughty:

Taaaa.... On jadł a Ty się przyglądałeś 6 stolików dalej. :slina::naughty:

taaaaaa ja już szamałem, a on się przyglądał...podszedł i pyta : przepraszam Pana czy tu jest wolne ?

a ja na to

:polew: :polew: :polew:

iiiiii ?????? ...aaa w tym fryzie nie pasisz do golfa :polew: :polew:
Opublikowano

a bo teraz oglądam Tomka Lisa - nie wiem czy tu pisałem ale kilka dni temu w W-wa jadłęm z Tomkiem obiad u chińczyka :naughty:

Taaaa.... On jadł a Ty się przyglądałeś 6 stolików dalej. :slina::naughty:

taaaaaa ja już szamałem, a on się przyglądał...podszedł i pyta : przepraszam Pana czy tu jest wolne ?

a ja na to

:polew: :polew: :polew:

iiiiii ?????? ...aaa w tym fryzie nie pasisz do golfa :polew: :polew:

i c**j :tongue4:

Opublikowano

a bo teraz oglądam Tomka Lisa - nie wiem czy tu pisałem ale kilka dni temu w W-wa jadłęm z Tomkiem obiad u chińczyka :naughty:

Taaaa.... On jadł a Ty się przyglądałeś 6 stolików dalej. :slina::naughty:

taaaaaa ja już szamałem, a on się przyglądał...podszedł i pyta : przepraszam Pana czy tu jest wolne ?

a ja na to

:polew: :polew: :polew:

iiiiii ?????? ...aaa w tym fryzie nie pasisz do golfa :polew: :polew:

i ch*** :tongue4:

Ty kapusto :decayed:
Opublikowano

Toście pogadali! :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Toście pogadali! :decayed: :decayed: :decayed:

nie filozuj rwij te dechy :naughty:
Opublikowano

no Boss ustalił spota na środę na 18 :good:

tak to sobie wymyśliłem :)

Opublikowano

Toście pogadali! :decayed: :decayed: :decayed:

nie filozuj rwij te dechy :naughty:

amiKKKKa... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Toście pogadali! :decayed: :decayed: :decayed:

nie filozuj rwij te dechy :naughty:

amiKKKKa... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wronki :decayed:

Opublikowano

Toście pogadali! :decayed: :decayed: :decayed:

nie filozuj rwij te dechy :naughty:

amiKKKKa... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wronki :decayed:

a to sorry :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

Toście pogadali! :decayed: :decayed: :decayed:

nie filozuj rwij te dechy :naughty:

amiKKKKa... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wronki :decayed:

a to sorry :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Ty mi tu nie soruj... :cool1::naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

ide sprawdzic czy nie ma mnie włóżku :wink4:

Opublikowano

zaraz HDw3D Telewision :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:21_________________________________________________

ide sprawdzic czy nie ma mnie włóżku :wink4:

spier..... :notworthy:

Opublikowano

własnie kombinowalem z kad Cie kojaze :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

zaraz HDw3D Telewision :kox:

:kox:
Opublikowano

zaraz HDw3D Telewision :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:21_________________________________________________

ide sprawdzic czy nie ma mnie włóżku :wink4:

spier..... :notworthy:

i ja Ciebie tez :evil:
Opublikowano

zaraz HDw3D Telewision :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:21_________________________________________________

ide sprawdzic czy nie ma mnie włóżku :wink4:

spier..... :notworthy:

to jest program dla ciot :decayed:

Opublikowano

zaraz HDw3D Telewision :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 22:21_________________________________________________

ide sprawdzic czy nie ma mnie włóżku :wink4:

spier..... :notworthy:

to jest program dla ciot :decayed:

myslalem ze nie wyjdziesz z top 3

:tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.