Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak szczerze to chciałbym być na pokładzie tego samolotu... emocje gwarantowane a pranie spodni w cenie przelotu :notworthy: :notworthy:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak szczerze to chciałbym być na pokładzie tego samolotu... emocje gwarantowane a pranie spodni w cenie przelotu :notworthy: :notworthy:

och krolu :facepalm:

siema po wędrówce po cmentarzach ,nawet fajne d*py chodza na groby :naughty:

Opublikowano

psyt :decayed:

Brackie.jpg

Opublikowano

psyt :decayed:

Brackie.jpg

Stan chyba nie wciągnąłeś całej krechy :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

psyt :decayed:

Brackie.jpg

Stan chyba nie wciągnąłeś całej krechy :gwizdanie: :gwizdanie:

to nie moje :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Tak szczerze to chciałbym być na pokładzie tego samolotu... emocje gwarantowane a pranie spodni w cenie przelotu :notworthy: :notworthy:

No bankowo posrani! Pasażerowie szybko uciekali gdzie pieprz rośnie wyszkoleni przez załoge!!! I Szacun dla załogi właśnie za to!
Opublikowano

Tak szczerze to chciałbym być na pokładzie tego samolotu... emocje gwarantowane a pranie spodni w cenie przelotu :notworthy: :notworthy:

No bankowo posrani! Pasażerowie szybko uciekali gdzie pieprz rośnie wyszkoleni przez załoge!!! I Szacun dla załogi właśnie za to!

i tak najbardziej przejebanym momentem musiało być jak siedzisz sobie już nerwowy bo krążysz i za pewne ludzie nie wiedzieli co jest grane a obok nadlatują F16... wtf zestrzelą nas? :naughty:
Opublikowano

Tak szczerze to chciałbym być na pokładzie tego samolotu... emocje gwarantowane a pranie spodni w cenie przelotu :notworthy: :notworthy:

No bankowo posrani! Pasażerowie szybko uciekali gdzie pieprz rośnie wyszkoleni przez załoge!!! I Szacun dla załogi właśnie za to!

Akjam, jakby się to działo u was w Pyrzowicach, nie lecąc w samolocie, a siedziąc (lub śpiąc) za biurkiem pewnie i tak byłbyś posrany :tongue4::wink4::decayed:

Opublikowano

No mega szacun dla szofera.... latałem wiele razy już ale tam byś sie osrał...

Opublikowano
:nose:
Opublikowano

Tak szczerze to chciałbym być na pokładzie tego samolotu... emocje gwarantowane a pranie spodni w cenie przelotu :notworthy: :notworthy:

No bankowo posrani! Pasażerowie szybko uciekali gdzie pieprz rośnie wyszkoleni przez załoge!!! I Szacun dla załogi właśnie za to!

Akjam, jakby się to działo u was w Pyrzowicach, nie lecąc w samolocie, a siedziąc (lub śpiąc) za biurkiem pewnie i tak byłbyś posrany :tongue4::wink4::decayed:

Jakby coś takiego miało być u Nas to uwierz mi, że pewnie by tak było. :decayed: A tak na serio to mieliśmy już jedną podobną sytuację (na pewno nie tak drastycznie podobną) ale gotowość była pewna jak i w WAWie. Wszystkie służby podwyższony stan gotowości. Powołany sztab kryzysowy i czekaliśmy na płycie na lądowanie... :cool1: Jest adrenalina na ziemi a co dopiero na pokładzie!!! Masakra!
Opublikowano

Tak szczerze to chciałbym być na pokładzie tego samolotu... emocje gwarantowane a pranie spodni w cenie przelotu :notworthy: :notworthy:

No bankowo posrani! Pasażerowie szybko uciekali gdzie pieprz rośnie wyszkoleni przez załoge!!! I Szacun dla załogi właśnie za to!

Akjam, jakby się to działo u was w Pyrzowicach, nie lecąc w samolocie, a siedziąc (lub śpiąc) za biurkiem pewnie i tak byłbyś posrany :tongue4::wink4::decayed:

Jakby coś takiego miało być u Nas to uwierz mi, że pewnie by tak było. :decayed: A tak na serio to mieliśmy już jedną podobną sytuację (na pewno nie tak drastycznie podobną) ale gotowość była pewna jak i w WAWie. Wszystkie służby podwyższony stan gotowości. Powołany sztab kryzysowy i czekaliśmy na płycie na lądowanie... :cool1:Jest adrenalina na ziemi a co dopiero na pokładzie!!! Masakra!

Jak to rozumiec

:polew: :polew:

Opublikowano

ty zawsze musisz dawac takie duze odstepy od emotek? :wallbash::decayed:

Opublikowano

Tak szczerze to chciałbym być na pokładzie tego samolotu... emocje gwarantowane a pranie spodni w cenie przelotu :notworthy: :notworthy:

No bankowo posrani! Pasażerowie szybko uciekali gdzie pieprz rośnie wyszkoleni przez załoge!!! I Szacun dla załogi właśnie za to!

Akjam, jakby się to działo u was w Pyrzowicach, nie lecąc w samolocie, a siedziąc (lub śpiąc) za biurkiem pewnie i tak byłbyś posrany :tongue4::wink4::decayed:

Jakby coś takiego miało być u Nas to uwierz mi, że pewnie by tak było. :decayed: A tak na serio to mieliśmy już jedną podobną sytuację (na pewno nie tak drastycznie podobną) ale gotowość była pewna jak i w WAWie. Wszystkie służby podwyższony stan gotowości. Powołany sztab kryzysowy i czekaliśmy na płycie na lądowanie... :cool1: Jest adrenalina na ziemi a co dopiero na pokładzie!!! Masakra!

Po jakich trza byc kursach zeby tam sie dostac do roboty na lotnisku.... i na jakie stanowisko zeby wypłata była 4+ ???

Opublikowano

ty zawsze musisz dawac takie duze odstepy od emotek? :wallbash::decayed:

wp***dolic mu kropka ? :decayed:
Opublikowano

ty zawsze musisz dawac takie duze odstepy od emotek? :wallbash::decayed:

wp***dolic mu kropka ? :decayed:

Prościej zlikwidowac katowickie w piz*u... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ty zawsze musisz dawac takie duze odstepy od emotek? :wallbash::decayed:

wp***dolic mu kropka ? :decayed:

Prościej zlikwidowac katowickie w piz*u... :decayed: :decayed: :decayed:

nie mów mi tego 2 x :naughty: :naughty:
Opublikowano

ty zawsze musisz dawac takie duze odstepy od emotek? :wallbash::decayed:

wp***dolic mu kropka ? :decayed:

odrazu ze dwa :decayed:

Tak szczerze to chciałbym być na pokładzie tego samolotu... emocje gwarantowane a pranie spodni w cenie przelotu :notworthy: :notworthy:

No bankowo posrani! Pasażerowie szybko uciekali gdzie pieprz rośnie wyszkoleni przez załoge!!! I Szacun dla załogi właśnie za to!

Akjam, jakby się to działo u was w Pyrzowicach, nie lecąc w samolocie, a siedziąc (lub śpiąc) za biurkiem pewnie i tak byłbyś posrany :tongue4::wink4::decayed:

Jakby coś takiego miało być u Nas to uwierz mi, że pewnie by tak było. :decayed: A tak na serio to mieliśmy już jedną podobną sytuację (na pewno nie tak drastycznie podobną) ale gotowość była pewna jak i w WAWie. Wszystkie służby podwyższony stan gotowości. Powołany sztab kryzysowy i czekaliśmy na płycie na lądowanie... :cool1: Jest adrenalina na ziemi a co dopiero na pokładzie!!! Masakra!

Po jakich trza byc kursach zeby tam sie dostac do roboty na lotnisku.... i na jakie stanowisko zeby wypłata była 4+ ???

podstawowka max 6klas, dotego 6klasa powtarzana min ze 2 razy :decayed: zdrowa watroba :tongue4:
Opublikowano

ty zawsze musisz dawac takie duze odstepy od emotek? :wallbash::decayed:

wp***dolic mu kropka ? :decayed:

odrazu ze dwa :decayed:

ale z odstępem :>[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 20:27_________________________________________________

podstawowka max 6klas, dotego 6klasa powtarzana min ze 2 razy :decayed: zdrowa watroba :tongue4:

kedzior sie nie zastanawiaj bierz :decayed:
Opublikowano

kedzior sie nie zastanawiaj bierz :decayed:

niemam ochoty jezdzic b7 :thumbdown: pozatym watroba juz nie taka zdrowa jak kiedys :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.