Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to Tyskie :)

Też mi mignęło coś w tych kolorach w lodówce... :gwizdanie:

moze macie tej samej firmy :naughty:

:polew:

Nie wiem jaką mam bo mam zabudowaną! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to wyrwij dechę i sprawdź :gwizdanie:

Odpada bo kasa na mody przeznaczona a mógłbym coś zdupczyć. :polew: :polew: :polew: :polew:

to wkó*w twoją powiedz o co chodzi ...nie bedzie na Ciebie :naughty:

To jest myśl. :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Co z tą środą robimy? :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to Tyskie :)

Też mi mignęło coś w tych kolorach w lodówce... :gwizdanie:

moze macie tej samej firmy :naughty:

:polew:

Nie wiem jaką mam bo mam zabudowaną! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to wyrwij dechę i sprawdź :gwizdanie:

Odpada bo kasa na mody przeznaczona a mógłbym coś zdupczyć. :polew: :polew: :polew: :polew:

to wkó*w twoją powiedz o co chodzi ...nie bedzie na Ciebie :naughty:

To jest myśl. :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Co z tą środą robimy? :cool1:

no robimy !!!!!!!!! ja będę

Opublikowano

Może być środa, godz 18

Opublikowano

no to Tyskie :)

Też mi mignęło coś w tych kolorach w lodówce... :gwizdanie:

moze macie tej samej firmy :naughty:

:polew:

Nie wiem jaką mam bo mam zabudowaną! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to wyrwij dechę i sprawdź :gwizdanie:

Odpada bo kasa na mody przeznaczona a mógłbym coś zdupczyć. :polew: :polew: :polew: :polew:

to wkó*w twoją powiedz o co chodzi ...nie bedzie na Ciebie :naughty:

To jest myśl. :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Co z tą środą robimy? :cool1:

Miszka ma opisie :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

A ja dziś miksuję :kox:

Czysta,Red Label i teraz Wojak

Będzie się działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Może być środa, godz 18

No... Wporzo! :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

A ja dziś miksuję :kox:

Czysta,Red Label i teraz Wojak

Będzie się działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wklej fotki :polew: :polew: ciekawe jak to przyjmą sąsiedzi pod tobą :polew:
Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

A ja dziś miksuję :kox:

Czysta,Red Label i teraz Wojak

Będzie się działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wklej fotki :polew: :polew:ciekawe jak to przyjmą sąsiedzi pod tobą :polew:

Nie, nie! Ja chyba nie chce tego oglądać! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

A ja dziś miksuję :kox:

Czysta,Red Label i teraz Wojak

Będzie się działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wklej fotki :polew: :polew: ciekawe jak to przyjmą sąsiedzi pod tobą :polew:

To już ich pech :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

A ja dziś miksuję :kox:

Czysta,Red Label i teraz Wojak

Będzie się działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ta rzyganie i przybicie gwoździ :decayed:

Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

A ja dziś miksuję :kox:

Czysta,Red Label i teraz Wojak

Będzie się działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wklej fotki :polew: :polew:ciekawe jak to przyjmą sąsiedzi pod tobą :polew:

Nie, nie! Ja chyba nie chce tego oglądać! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i tak tego nie nagra :gwizdanie:
Opublikowano

no Boss ustalił spota na środę na 18 :good:

Opublikowano
  • Autor

uaktualniłem pierwszy post :wink4:

Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

A ja dziś miksuję :kox:

Czysta,Red Label i teraz Wojak

Będzie się działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wklej fotki :polew: :polew:ciekawe jak to przyjmą sąsiedzi pod tobą :polew:

Nie, nie! Ja chyba nie chce tego oglądać! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i tak tego nie nagra :gwizdanie:

on nie ale ja mogę :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

uaktualniłem pierwszy post :wink4:

:brawo::naughty:
Opublikowano

no Boss ustalił spota na środę na 18 :good:

i co w związku z tym

:)

Opublikowano

a bo teraz oglądam Tomka Lisa - nie wiem czy tu pisałem ale kilka dni temu w W-wa jadłęm z Tomkiem obiad u chińczyka :naughty:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:56_________________________________________________

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

A ja dziś miksuję :kox:

Czysta,Red Label i teraz Wojak

Będzie się działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wklej fotki :polew: :polew:ciekawe jak to przyjmą sąsiedzi pod tobą :polew:

Nie, nie! Ja chyba nie chce tego oglądać! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i tak tego nie nagra :gwizdanie:

on nie ale ja mogę :gwizdanie: :gwizdanie:

zrób to :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no Boss ustalił spota na środę na 18 :good:

i co w związku z tym

:)

Tobie sie nic nie zmienia :P co za różnica czy nieprzyjedziesz we wtorek czy w środe :decayed:
Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

A ja dziś miksuję :kox:

Czysta,Red Label i teraz Wojak

Będzie się działo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wklej fotki :polew: :polew:ciekawe jak to przyjmą sąsiedzi pod tobą :polew:

Nie, nie! Ja chyba nie chce tego oglądać! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i tak tego nie nagra :gwizdanie:

on nie ale ja mogę :gwizdanie: :gwizdanie:

nie wierzymy :decayed:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:57_________________________________________________

no Boss ustalił spota na środę na 18 :good:

i co w związku z tym

:)

Tobie sie nic nie zmienia :P co za różnica czy nieprzyjedziesz we wtorek czy w środe :decayed:

racja :tongue4:
Opublikowano

To z ostatniej soboty :naughty: Nie pamiętam kiedy było robione :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

zdjcie237q.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.