Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psyt :decayed: ale mam smaki na cos mocniejszego :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Psssyt... :gwizdanie:

piwo jest dla ciot :decayed:

ja tylko 40% walę :polew:

Nie napisałeś jeszcze jakie piwo. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zimny Lech

BTW mój ulubiony.................czy jestem ciotą :facepalm:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:12_________________________________________________

psyt :decayed: ale mam smaki na cos mocniejszego :decayed:

ja odkąd znalazłem doxy z Golfa czczę to jak nakazali koledzy z forum :decayed:

Opublikowano

ja odkąd znalazłem doxy z Golfa czczę to jak nakazali koledzy z forum :decayed:

prawidolowo lej do ryja :decayed:
Opublikowano

Psssyt... :gwizdanie:

piwo jest dla ciot :decayed:

ja tylko 40% walę :polew:

Nie napisałeś jeszcze jakie piwo. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zimny Lech

BTW mój ulubiony.................bo jestem ciotą :facepalm:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:12_________________________________________________

psyt :decayed: ale mam smaki na cos mocniejszego :decayed:

ja odkąd znalazłem doxy z Golfa czczę to jak nakazali koledzy z forum :decayed:

:gwizdanie:

Opublikowano

Psssyt... :gwizdanie:

piwo jest dla ciot :decayed:

ja tylko 40% walę :polew:

Nie napisałeś jeszcze jakie piwo. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zimny Lech

BTW mój ulubiony.................bo jestem ciotą :facepalm:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:12_________________________________________________

psyt :decayed: ale mam smaki na cos mocniejszego :decayed:

ja odkąd znalazłem doxy z Golfa czczę to jak nakazali koledzy z forum :decayed:

:gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wal się :tongue4:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

następna......... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

następna......... :polew: :polew: :polew:

Chciałbyś. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

następna......... :polew: :polew: :polew:

Chciałbyś. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

nie nie chciałbym i nie chcę ale co zrobić :polew:

Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

następna......... :polew: :polew: :polew:

Chciałbyś. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

nie nie chciałbym i nie chcę ale co zrobić :polew:

Nic! Żebyś to zapamiętał. :naughty: :naughty: :naughty:

No to co robimy w środę? Może wcześniej byśmy się ustawili? :mysli: Kinomani też by się może zzjawili przed seansem? :cool1:

Opublikowano

no to Tyskie :)[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:31_________________________________________________

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

następna......... :polew: :polew: :polew:

Chciałbyś. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

nie nie chciałbym i nie chcę ale co zrobić :polew:

Nic! Żebyś to zapamiętał. :naughty: :naughty: :naughty:

No to co robimy w środę? Może wcześniej byśmy się ustawili? :mysli: Kinomani też by się może zzjawili przed seansem? :cool1:

może być godzinkę wcześniej, dla mnie lepiej :)

Opublikowano

no to Tyskie :)

Też mi mignęło coś w tych kolorach w lodówce... :gwizdanie:
Opublikowano

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

następna......... :polew: :polew: :polew:

Chciałbyś. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

nie nie chciałbym i nie chcę ale co zrobić :polew:

Nic! Żebyś to zapamiętał. :naughty: :naughty: :naughty:

No to co robimy w środę? Może wcześniej byśmy się ustawili? :mysli: Kinomani też by się może zzjawili przed seansem? :cool1:

no ja kończę robotę koło 17, musiałbym podjechać na osiedle bo już mam głody :sarcastic:

nie potrafie normalnie funkcjonować, jestem rozdrażniony i agresywny :decayed:

Opublikowano

no to Tyskie :)[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:31_________________________________________________

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

następna......... :polew: :polew: :polew:

Chciałbyś. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

nie nie chciałbym i nie chcę ale co zrobić :polew:

Nic! Żebyś to zapamiętał. :naughty: :naughty: :naughty:

No to co robimy w środę? Może wcześniej byśmy się ustawili? :mysli: Kinomani też by się może zzjawili przed seansem? :cool1:

może być godzinkę wcześniej, dla mnie lepiej :)

No 18ta byłaby OK! Kto chętny!?

No to Psssyyttt ZIMNY LECH... :naughty:

następna......... :polew: :polew: :polew:

Chciałbyś. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

nie nie chciałbym i nie chcę ale co zrobić :polew:

Nic! Żebyś to zapamiętał. :naughty: :naughty: :naughty:

No to co robimy w środę? Może wcześniej byśmy się ustawili? :mysli: Kinomani też by się może zzjawili przed seansem? :cool1:

no ja kończę robotę koło 17, musiałbym podjechać na osiedle bo już mam głody :sarcastic:

nie potrafie normalnie funkcjonować, jestem rozdrażniony i agresywny :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

no to Tyskie :)

Też mi mignęło coś w tych kolorach w lodówce... :gwizdanie:

moze macie tej samej firmy :naughty:

:polew:

Opublikowano

no to Tyskie :)

Też mi mignęło coś w tych kolorach w lodówce... :gwizdanie:

moze macie tej samej firmy :naughty:

:polew:

Nie wiem jaką mam bo mam zabudowaną! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no to Tyskie :)

Też mi mignęło coś w tych kolorach w lodówce... :gwizdanie:

moze macie tej samej firmy :naughty:

:polew:

Nie wiem jaką mam bo mam zabudowaną! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to wyrwij dechę i sprawdź :gwizdanie:
Opublikowano

no to Tyskie :)

Też mi mignęło coś w tych kolorach w lodówce... :gwizdanie:

moze macie tej samej firmy :naughty:

:polew:

Nie wiem jaką mam bo mam zabudowaną! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to wyrwij dechę i sprawdź :gwizdanie:

Odpada bo kasa na mody przeznaczona a mógłbym coś zdupczyć. :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no to Tyskie :)

Też mi mignęło coś w tych kolorach w lodówce... :gwizdanie:

moze macie tej samej firmy :naughty:

:polew:

Nie wiem jaką mam bo mam zabudowaną! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to wyrwij dechę i sprawdź :gwizdanie:

Odpada bo kasa na mody przeznaczona a mógłbym coś zdupczyć. :polew: :polew: :polew: :polew:

to wkó*w twoją powiedz o co chodzi ...nie bedzie na Ciebie :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.