Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie nie znacie jakiegoś sklepu gdzie bym mógł dostać uszczelki do mojej pompy. ASO odpada :decayed: Inne tego typu sklepy zjeździłem typu inter cars itp :gwizdanie:

Bulczas, żeby sprawdzić Ci to w ELSIE ( o ile jest Ci to jeszcze potrzebne) muszę mieć VIN jakiegoś passata z silnikiem AFN

Pompa leży już w domu. Ale jakbyś mógł jutro sprawdzić za ile by było takie coś 038 198 051 D to było by fajnie
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

po spociku

Opublikowano

Cześć Bulczas w sklepie gajos komplet takich uszczelek 69.80

Opublikowano

Cześć Bulczas w sklepie gajos komplet takich uszczelek 69.80

gajos juz chyba nie działa, wy*c**jali podobno trochę ludzi z forum :thumbdown:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 20:31_________________________________________________no i dzieki za spota, Miszka dzięki za karnięcie :hi:

Opublikowano

i co by tutaj robic :gwizdanie:

Opublikowano

Ale ceny będą podobne :>

Opublikowano

Witka :hi: :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co tam kapeluszniki :decayed:

Opublikowano

luzik :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

szybki spocik też jest dobry :kox:

wjechałem do Tychów i mleko, że widoczność prawie zerowa :thumbdown:

Cześć Bulczas w sklepie gajos komplet takich uszczelek 69.80

gajos juz chyba nie działa, wy*c**jali podobno trochę ludzi z forum :thumbdown:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 20:31_________________________________________________no i dzieki za spota, Miszka dzięki za karnięcie :hi:

no spoko :good:

ale szkoda, że pojechałeś bo poszedłem po flaszkę dla Ciebie w ramach podziękowań, że chciałeś się karnąć :naughty:

Opublikowano

to ja za tydzien tez sie karne :kox:

Opublikowano

:hi:

szybki spocik też jest dobry :kox:

wjechałem do Tychów i mleko, że widoczność prawie zerowa :thumbdown:

Cześć Bulczas w sklepie gajos komplet takich uszczelek 69.80

gajos juz chyba nie działa, wy*c**jali podobno trochę ludzi z forum :thumbdown:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 20:31_________________________________________________no i dzieki za spota, Miszka dzięki za karnięcie :hi:

no spoko :good:

ale szkoda, że pojechałeś bo poszedłem po flaszkę dla Ciebie w ramach podziękowań, że chciałeś się karnąć :naughty:

przecież wiesz, że nie piję :)

Opublikowano

to ja za tydzien tez sie karne :kox:

Ty lepiej nie bo w porównaniu do twojego padła ten golf do 100 km/h Cie pozamiata... lekki diesel... :tongue4::decayed:

:decayed:

Opublikowano

to ja za tydzien tez sie karne :kox:

Ty lepiej nie bo w porównaniu do twojego padła ten golf do 100 km/h Cie pozamiata... lekki diesel... :tongue4::decayed:

:decayed:

widze ze znowu masz jakies omamy hehe
Opublikowano

to ja za tydzien tez sie karne :kox:

Ty lepiej nie bo w porównaniu do twojego padła ten golf do 100 km/h Cie pozamiata... lekki diesel... :tongue4::decayed:

:decayed:

widze ze znowu masz jakies omamy hehe

Chce cie podpuścic żebyś mnie przewiózł tym 2,8 i pokazał jak bardzo sie myle... i nie dlatego że Twoja fura mnie jara tylko jestem ciekaw jak jedzie 2,8.... o ile wogóle jedzie... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

to ja za tydzien tez sie karne :kox:

Ty lepiej nie bo w porównaniu do twojego padła ten golf do 100 km/h Cie pozamiata... lekki diesel... :tongue4::decayed:

:decayed:

widze ze znowu masz jakies omamy hehe

Chce cie podpuścic żebyś mnie przewiózł tym 2,8 i pokazał jak bardzo sie myle... i nie dlatego że Twoja fura mnie jara tylko jestem ciekaw jak jedzie 2,8.... o ile wogóle jedzie... :gwizdanie:

:decayed:

myślę, że do 200km/h porównywalnie z twoim leonem, powyżej tej prędkości leon będzie zostawał w tyle :gwizdanie:

jednakże seat dalej dojedzie na baku :polew: :polew:

Opublikowano

to ja za tydzien tez sie karne :kox:

Ty lepiej nie bo w porównaniu do twojego padła ten golf do 100 km/h Cie pozamiata... lekki diesel... :tongue4::decayed:

:decayed:

widze ze znowu masz jakies omamy hehe

Chce cie podpuścic żebyś mnie przewiózł tym 2,8 i pokazał jak bardzo sie myle... i nie dlatego że Twoja fura mnie jara tylko jestem ciekaw jak jedzie 2,8.... o ile wogóle jedzie... :gwizdanie:

:decayed:

musze cie rozczarowac, to autko nie jedzie, a juz tymbardziej nie hamuje hehe[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 23:09_________________________________________________

myślę, że do 200km/h porównywalnie z twoim leonem, powyżej tej prędkości leon będzie zostawał w tyle :gwizdanie:

jednakże seat dalej dojedzie na baku :polew: :polew:

ty sie lepiej juz nie odzywaj bo i tak wystarczajaco sobie przesrales :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.