Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Termostat masz na dole przy chłodnicy z tego co pamiętam. Musisz mieć raczej kanał lub czołganie się pod auto

to lipa a płynu nie muszę spuszczać?

Tu masz temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4521.0;highlight=wymiana+termostatu :tongue4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Termostat masz na dole przy chłodnicy z tego co pamiętam. Musisz mieć raczej kanał lub czołganie się pod auto

Krolu akurat sie zmiesci bez problemow :decayed:
Opublikowano

:hi:

Termostat masz na dole przy chłodnicy z tego co pamiętam. Musisz mieć raczej kanał lub czołganie się pod auto

to lipa a płynu nie muszę spuszczać?

moderator a nie umie szukać w topicach :facepalm:

:decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:33_________________________________________________

Termostat masz na dole przy chłodnicy z tego co pamiętam. Musisz mieć raczej kanał lub czołganie się pod auto

Krolu akurat sie zmiesci bez problemow :decayed:

i bez lewarka :polew: :polew:

Opublikowano

Termostat masz na dole przy chłodnicy z tego co pamiętam. Musisz mieć raczej kanał lub czołganie się pod auto

to lipa a płynu nie muszę spuszczać?

Tu masz temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4521.0;highlight=wymiana+termostatu :tongue4:

oglądałem go wcześniej ale foty nie działają... a pytam bo może ktoś to robił bez spuszczania płynu :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:33_________________________________________________

Termostat masz na dole przy chłodnicy z tego co pamiętam. Musisz mieć raczej kanał lub czołganie się pod auto

Krolu akurat sie zmiesci bez problemow :decayed:

juz nie mam 17' a na 15' niżej stoi.. :disgust:
Opublikowano

wyjmij sprezyny z bagaznika :wink4:

Opublikowano

wyjmij sprezyny z bagaznika :wink4:

i hamulce :decayed:
Opublikowano

Termostat masz na dole przy chłodnicy z tego co pamiętam. Musisz mieć raczej kanał lub czołganie się pod auto

to lipa a płynu nie muszę spuszczać?

Tu masz temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4521.0;highlight=wymiana+termostatu :tongue4:

oglądałem go wcześniej ale foty nie działają... a pytam bo może ktoś to robił bez spuszczania płynu :gwizdanie:

ja zawsze spuszczam wiesz jakie to fajne uczucie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Termostat masz na dole przy chłodnicy z tego co pamiętam. Musisz mieć raczej kanał lub czołganie się pod auto

to lipa a płynu nie muszę spuszczać?

Tu masz temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4521.0;highlight=wymiana+termostatu :tongue4:

oglądałem go wcześniej ale foty nie działają... a pytam bo może ktoś to robił bez spuszczania płynu :gwizdanie:

ja zawsze spuszczam wiesz jakie to fajne uczucie :polew: :polew: :polew: :polew:

to chyba ślepakami strzelasz.. :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:37_________________________________________________

wyjmij sprezyny z bagaznika :wink4:

i hamulce :decayed:

hamulce już się czyszczą i szykują do malowania :kox: :kox: :kox:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi:

Krolu 30 min roboty z lewarkiem ;)

płyn i tak Ci zejdzie przez miejsce mocowania termostatu więc osobne spuszczanie możesz sobie darować :decayed:

dodam tylko że jak wsadzisz oring ze złej strony termostatu to płyn zejdzie Ci po raz drugi po skręceniu wszystkiego :naughty:

wiem bo tak miałem - cały dzień potem buty suszyłem :wallbash::polew:

Opublikowano

:hi:

Krolu 30 min roboty z lewarkiem ;)

płyn i tak Ci zejdzie przez miejsce mocowania termostatu więc osobne spuszczanie możesz sobie darować :decayed:

dodam tylko że jak wsadzisz oring ze złej strony termostatu to płyn zejdzie Ci po raz drugi po skręceniu wszystkiego :naughty:

wiem bo tak miałem - cały dzień potem buty suszyłem :wallbash::polew:

szpecjalisty :wink4:

ja zawsze spuszczam wiesz jakie to fajne uczucie :polew: :polew: :polew: :polew:

yebany :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Krolu 30 min roboty z lewarkiem ;)

płyn i tak Ci zejdzie przez miejsce mocowania termostatu więc osobne spuszczanie możesz sobie darować :decayed:

dodam tylko że jak wsadzisz oring ze złej strony termostatu to płyn zejdzie Ci po raz drugi po skręceniu wszystkiego :naughty:

wiem bo tak miałem - cały dzień potem buty suszyłem :wallbash::polew:

o KurFa nie mam oringu do termostatu... nie dali mi w zestawie :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

je*nij siliconem dookoła :polew: :polew:

Opublikowano

Co tu się qqrrwaa dzieje!? Jakieś rozmoy o motoryzacji... :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

w wawie już się na*pierdalają :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

w wawie już się na*pierdalają :gwizdanie: :decayed:

???? O co kaman ???

Opublikowano

w wawie już się na*pierdalają :gwizdanie: :decayed:

???? O co kaman ???

włącz TVN24, pewnie będą o tym mówić :)

Opublikowano

w wawie już się na*pierdalają :gwizdanie: :decayed:

???? O co kaman ???

włącz TVN24, pewnie będą o tym mówić :)

Nic nie mówia... :gwizdanie:

Opublikowano

w wawie już się na*pierdalają :gwizdanie: :decayed:

???? O co kaman ???

włącz TVN24, pewnie będą o tym mówić :)

11 listopad :gwizdanie:

Pany czy komplet używanych zacisków do regeneracji z jarzmami na tył za 160 PLN to dużo czy mało?

Opublikowano

w wawie już się na*pierdalają :gwizdanie: :decayed:

???? O co kaman ???

włącz TVN24, pewnie będą o tym mówić :)

11 listopad :gwizdanie:

Pany czy komplet używanych zacisków do regeneracji z jarzmami na tył za 160 PLN to dużo czy mało?

napisz do devastation, na pewno ma jakieś na sprzedaż po regeneracji :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.