Spoty Katowice i okolice

keżor

Termostat masz na dole przy chłodnicy z tego co pamiętam. Musisz mieć raczej kanał lub czołganie się pod auto

• Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• stanley

• Kędzior

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

musisz

to lipa a płynu nie muszę spuszczać?

Tu masz temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4521.0;highlight=wymiana+termostatu :tongue4:

to lipa a płynu nie muszę spuszczać?

moderator a nie umie szukać w topicach :facepalm:

:decayed: :decayed:

Krolu akurat sie zmiesci bez problemow :decayed:

i bez lewarka :polew: :polew:

to lipa a płynu nie muszę spuszczać?

oglądałem go wcześniej ale foty nie działają... a pytam bo może ktoś to robił bez spuszczania płynu :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:33_________________________________________________

Krolu akurat sie zmiesci bez problemow :decayed:

juz nie mam 17' a na 15' niżej stoi.. :disgust:

to lipa a płynu nie muszę spuszczać?

ja zawsze spuszczam wiesz jakie to fajne uczucie :polew: :polew: :polew: :polew:

to lipa a płynu nie muszę spuszczać?

to chyba ślepakami strzelasz.. :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 11:37_________________________________________________

wyjmij sprezyny z bagaznika :wink4:

i hamulce :decayed:

hamulce już się czyszczą i szykują do malowania :kox: :kox: :kox:

Krolu 30 min roboty z lewarkiem ;)

płyn i tak Ci zejdzie przez miejsce mocowania termostatu więc osobne spuszczanie możesz sobie darować :decayed:

dodam tylko że jak wsadzisz oring ze złej strony termostatu to płyn zejdzie Ci po raz drugi po skręceniu wszystkiego :naughty:

szpecjalisty :wink4:

yebany :polew: :polew: :polew: :polew:

wiem bo tak miałem - cały dzień potem buty suszyłem :wallbash::polew:

o KurFa nie mam oringu do termostatu... nie dali mi w zestawie :wallbash: :wallbash:

w wawie już się na*pierdalają :gwizdanie: :decayed:

???? O co kaman ???

włącz TVN24, pewnie będą o tym mówić :)

w wawie już się na*pierdalają :gwizdanie: :decayed:

???? O co kaman ???

włącz TVN24, pewnie będą o tym mówić :)