Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kapeluszniki

Opublikowano
fajne ma siedzenia :wink4:

widze ze przechodzisz na str VW hehehe [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:54_________________________________________________

Opublikowano
fajne ma siedzenia :wink4:

widze ze przechodzisz na str VW hehehe [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:54_________________________________________________

to dla tego ziomka z Toyoty :gwizdanie:

Opublikowano
fajne ma siedzenia :wink4:

widze ze przechodzisz na str VW hehehe [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:54_________________________________________________

to dla tego ziomka z Toyoty :gwizdanie:

:sick3: :sick3: :sick3: lepiej bys cos Uli kupil :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
fajne ma siedzenia :wink4:

widze ze przechodzisz na str VW hehehe [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:54_________________________________________________

to dla tego ziomka z Toyoty :gwizdanie:

:sick3: :sick3: :sick3: lepiej bys cos Uli kupil :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja mu tego auta nie kupuję...bez przesady :polew:

Opublikowano
fajne ma siedzenia :wink4:

widze ze przechodzisz na str VW hehehe [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:54_________________________________________________

to dla tego ziomka z Toyoty :gwizdanie:

straszny golas :thumbdown:

Wyposażenie:

- kpl. kluczy :polew: :polew:

Opublikowano
fajne ma siedzenia :wink4:

widze ze przechodzisz na str VW hehehe [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:54_________________________________________________

to dla tego ziomka z Toyoty :gwizdanie:

straszny golas :thumbdown:

Wyposażenie:

- kpl. kluczy :polew: :polew:

nom do odkrecania kol i jeszcze kilka innych :decayed:
Opublikowano

:decayed:

czy jak wiem czy taki golas - klimę i wspomaganie ma :wink4:

Opublikowano

po zużyciu kiery wygląda na 528 000 km :blink:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 16:22_________________________________________________A ja takiego bym chciał http://allegro.pl/bezwypadkowe-audi-a4-100-s-line-pelne-wyposazenie-i1906712057.html

dla mnie golas :wink4:

wydech S - Line :polew:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 16:33_________________________________________________http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=v4mf3kb2vg3d :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Adam, a może takiego ? :naughty:

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=wumazsay2hxc

Opublikowano

Kto mnie pobije w rozbieraniu silnika na części :kox::naughty:

2011_11_12_15_05_35_946.jpg

Opublikowano

Kto mnie pobije w rozbieraniu silnika na części :kox::naughty:

2011_11_12_15_05_35_946.jpg

Gregory i Keżor :decayed:

Opublikowano

Kto mnie pobije w rozbieraniu silnika na części :kox::naughty:

2011_11_12_15_05_35_946.jpg

Gregory i Keżor :decayed:

Gregor to na pewno a Keżor sam chyba tak nie rozbierał grata :gwizdanie:
Opublikowano

A nie wiem, ostatnio coś tam grzebał :)

Opublikowano

No keżora już nie widać od dawno na spotach :gwizdanie: Także też nie wiem jak tam jego auto wygląda :decayed:

Opublikowano

Kto mnie pobije w rozbieraniu silnika na części :kox::naughty:

2011_11_12_15_05_35_946.jpg

ja nie, mój się nie psuje :wink4::decayed:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:42_________________________________________________psyt :kox:

Opublikowano
:hi: wieczorkiem
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.