Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem o co Wam chodzi z tym bajerem ... może dla Was kiepski al ewłasnie dostałem PW i jade na Tychy ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: mam wyręczyc jakiegos pijaczynke ....

:polew: :polew: :polew: :polew:

to miszka ma kochanka alkoholika ? :mysli::decayed:

:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeblem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Piszcie co chcecie ... Ja i piekna Monik tam swoje wiemy ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Piszcie co chcecie ... Ja i Monika tam swoje wiemy ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

od kiedy My na Ty ??????? :shocked:

Opublikowano

Piszcie co chcecie ... Ja i Monika tam swoje wiemy ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

od kiedy My na Ty ??????? :shocked:

:nabijasie:

Opublikowano

Piszcie co chcecie ... Ja i Monika tam swoje wiemy ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

od kiedy My na Ty ??????? :shocked:

kotku nie udawaj .... tutaj sami swoi ... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Piszcie co chcecie ... Ja i Monika tam swoje wiemy ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

od kiedy My na Ty ??????? :shocked:

kotku nie udawaj .... tutaj sami swoi ... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

widzę że ktoś tu lubi kotki

w pieskach też gustujesz ?? :mysli:

Opublikowano

Mario, zostałeś pojechany, ale wiem, że Ciebie to nie złamie :decayed:

Opublikowano

Piszcie co chcecie ... Ja i Monika tam swoje wiemy ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

od kiedy My na Ty ??????? :shocked:

kotku nie udawaj .... tutaj sami swoi ... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

widzę że ktoś tu lubi kotki

w pieskach też gustujesz ?? :mysli:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
Opublikowano

Piszcie co chcecie ... Ja i Monika tam swoje wiemy ... :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

od kiedy My na Ty ??????? :shocked:

kotku nie udawaj .... tutaj sami swoi ... :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

widzę że ktoś tu lubi kotki

w pieskach też gustujesz ?? :mysli:

Tak ale teraz leży pijany :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

widzę że ktoś tu lubi kotki

w pieskach też gustujesz ?? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Mario, zostałeś pojechany, ale wiem, że Ciebie to nie złamie :decayed:

No lekko ... szacun dla Koleżanki na cięte riposty... jakby nie to to te forum bylo by nudne ... :decayed:

Opublikowano

Mario, zostałeś pojechany, ale wiem, że Ciebie to nie złamie :decayed:

No lekko ... szacun dla Koleżanki na cięte riposty... jakby nie to to te forum bylo by nudne ... :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Mario, zostałeś pojechany, ale wiem, że Ciebie to nie złamie :decayed:

No lekko ... szacun dla Koleżanki na cięte riposty... jakby nie to to te forum bylo by nudne ... :decayed:

:decayed:

To coooo widzimy się na spocie w wtorek i później obowiązkowo w Bukowinie na zimowym.... :naughty: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Mario, zostałeś pojechany, ale wiem, że Ciebie to nie złamie :decayed:

No lekko ... szacun dla Koleżanki na cięte riposty... jakby nie to to te forum bylo by nudne ... :decayed:

:decayed:

To coooo widzimy się na spocie w wtorek i póxniej obowiązkowo w Bukowinie na zimowym.... :naughty: :gwizdanie:

:decayed:

Nas nie będzie na spocie

A nad Bukowiną to się jeszcze zastanowimy :decayed:

Opublikowano

Mario, zostałeś pojechany, ale wiem, że Ciebie to nie złamie :decayed:

No lekko ... szacun dla Koleżanki na cięte riposty... jakby nie to to te forum bylo by nudne ... :decayed:

:decayed:

To coooo widzimy się na spocie w wtorek i póxniej obowiązkowo w Bukowinie na zimowym.... :naughty: :gwizdanie:

:decayed:

Nas nie będzie na spocie

A nad Bukowiną to się jeszcze zastanowimy :decayed:

To się nie ma co zastanawiac.... ja wiem że Twój nie bardzo przepada za imprezami gdzie leje się alkohol ale może jakos uda Ci sie go namówic.... :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

s5s1.jpg:kox:

w końcu to forum moto....

Opublikowano

s5s1.jpg:kox:

w końcu to forum moto....

:slina: za***ista czarnulka .... :naughty: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.