Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tu się dzieje fuj :sick3:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powinni wam dac po kropku hehe :polew:

Opublikowano

co tu się dzieje fuj :sick3:

No gejostwo!

powinni wam dac po kropku hehe :polew:

Mało kropek! :ban:
Opublikowano

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

Opublikowano

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

O JEZU

Opublikowano

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

od 5 min sie dobijam do drzwi wez otworz :slina:
Opublikowano

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

To ta fajna Twoja kuchnia co robiłeś? :naughty:
Opublikowano

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

od 5 min sie dobijam do drzwi wez otworz :slina:

Bez przesady az takie gwiazdy to one nie są pozatym.... MIAŁEM JE ... i powiem Wam szczerze nic specjalnego:decayed:

Opublikowano

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

od 5 min sie dobijam do drzwi wez otworz :slina:

Bez przesady az takie gwiazdy to one nie są pozatym.... MIAŁEM JE ... i powiem Wam szczerze nic specjalnego :decayed:

wiem, że je miałeś, u każdej błonka dziewicza została :decayed::tongue4:

Opublikowano

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

od 5 min sie dobijam do drzwi wez otworz :slina:

Bez przesady az takie gwiazdy to one nie są pozatym.... MIAŁEM JE ... i powiem Wam szczerze nic specjalnego :decayed:

wiem ty wolisz 4jaja przy jednej d*pie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 22:09_________________________________________________

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

od 5 min sie dobijam do drzwi wez otworz :slina:

Bez przesady az takie gwiazdy to one nie są pozatym.... MIAŁEM JE ... i powiem Wam szczerze nic specjalnego :decayed:

wiem, że je miałeś, u każdej błonka dziewicza została :decayed::tongue4:

buehehehhee dobre :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

od 5 min sie dobijam do drzwi wez otworz :slina:

Bez przesady az takie gwiazdy to one nie są pozatym.... MIAŁEM JE ... i powiem Wam szczerze nic specjalnego :decayed:

wiem, że je miałeś, u każdej błonka dziewicza została :decayed::tongue4:

Ale Ty waski jestes... przeca to sie odnawia za zaledwie 10 tys zł ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

od 5 min sie dobijam do drzwi wez otworz :slina:

Bez przesady az takie gwiazdy to one nie są pozatym.... MIAŁEM JE ... i powiem Wam szczerze nic specjalnego :decayed:

wiem, że je miałeś, u każdej błonka dziewicza została :decayed::tongue4:

Ale Ty waski jestes... przeca to sie odnawia za zaledwie 10 tys zł ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

chyba, że tak... masz jakieś namiary ? :naughty:

Opublikowano

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

od 5 min sie dobijam do drzwi wez otworz :slina:

Bez przesady az takie gwiazdy to one nie są pozatym.... MIAŁEM JE ... i powiem Wam szczerze nic specjalnego :decayed:

wiem, że je miałeś, u każdej błonka dziewicza została :decayed::tongue4:

Ale Ty waski jestes... przeca to sie odnawia za zaledwie 10 tys zł ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

chyba, że tak... masz jakieś namiary ? :naughty:

Info na PW ... :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 22:14_________________________________________________I HYMN Króla Dupaki ... :decayed:

Don Omar Danza Kuduro Video ufficiale

Opublikowano

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

od 5 min sie dobijam do drzwi wez otworz :slina:

Bez przesady az takie gwiazdy to one nie są pozatym.... MIAŁEM JE ... i powiem Wam szczerze nic specjalnego :decayed:

wiem, że je miałeś, u każdej błonka dziewicza została :decayed::tongue4:

Ale Ty waski jestes... przeca to sie odnawia za zaledwie 10 tys zł ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

chyba, że tak... masz jakieś namiary ? :naughty:

Info na PW ... :wink4:

to jest to?

Spawalnictwo prętów i rur Miły Pan Sp. z o.o

Knurów

ul. giejów 1

? :mysli:

Opublikowano

dzięki za spota :cool1:

Jadąc do Sylesi postałem sobie w korku chwilke.... wypadek był, dachowała corsa bodajże....

Akjam raz jeszcze dzięki za przechowanie bluzy, noi dzięki za te 100zł w kieszonce bluzy :tongue4:

Miszka / Kędzior Ja już drina sącze :naughty:

tolek dzięki za pomoc

Opublikowano

dupcie

ja jestem normalny :decayed:

właśnie piję drinka w niezłym towarzystwie.... sorry za jakość zdjęcie robione telefonem :cool1:

od 5 min sie dobijam do drzwi wez otworz :slina:

Bez przesady az takie gwiazdy to one nie są pozatym.... MIAŁEM JE ... i powiem Wam szczerze nic specjalnego :decayed:

wiem, że je miałeś, u każdej błonka dziewicza została :decayed::tongue4:

Ale Ty waski jestes... przeca to sie odnawia za zaledwie 10 tys zł ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

chyba, że tak... masz jakieś namiary ? :naughty:

Info na PW ... :wink4:

to jest to?

Spawalnictwo prętów i rur Miły Pan Sp. z o.o

Knurów

ul. giejów 1

? :mysli:

:decayed:

Ja z tym odnawianiem błony dziewiczej nie żartowałem... :gwizdanie: Ekskluzywne lachony tak robią... a zarobiony zgred za "DZIEWICE" płaci mega kase

Opublikowano

dzięki za spota :cool1:

Jadąc do Sylesi postałem sobie w korku chwilke.... wypadek był, dachowała corsa bodajże....

Akjam raz jeszcze dzięki za przechowanie bluzy, noi dzięki za te 100zł w kieszonce bluzy :tongue4:

Miszka Ja już drina sącze :naughty:

tolek dzięki za pomoc

a moze bys cos tez na moj temat napisal? :thumbdown:
Opublikowano

dzięki za spota :cool1:

Jadąc do Sylesi postałem sobie w korku chwilke.... wypadek był, dachowała corsa bodajże....

Akjam raz jeszcze dzięki za przechowanie bluzy, noi dzięki za te 100zł w kieszonce bluzy :tongue4:

Miszka / Kędzior Ja już drina sącze :naughty:

tolek dzięki za pomoc

a moze bys cos tez na moj temat napisal? :thumbdown:

Sorry, zrobiłem już tak jak powinno być :gwizdanie:

Opublikowano

dowcipnis :disgust:

:polew:

Opublikowano

dowcipnis :disgust:

:polew:

:naughty: :naughty:

dzięki za spota :cool1:

Jadąc do Sylesi postałem sobie w korku chwilke.... wypadek był, dachowała corsa bodajże....

Akjam raz jeszcze dzięki za przechowanie bluzy, noi dzięki za te 100zł w kieszonce bluzy :tongue4:

Miszka / Kędzior Ja już drina sącze :naughty:

tolek dzięki za pomoc

Spoko, wiem że potrzebujesz kasy. :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.