Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Co tam Grisza? Będziesz dziś? Mam Twój polar i może dziś będę. :wink4:

:dance:

poszedlbym gdzies potloczyc :kox:

Ebany!!!

Poziek ja bym może fele wziął. Jakby co to dzisiaj je zabiore a później się policzymy. :naughty::kox:

hehe zamiencie sie, dasz mu zimowki a wezmiesz alusy :polew:

siema Grysza :decayed:

:yes2::sesese::sarcastic:

troche ci sie nie oplaca :decayed:

Jak nie? Przecież wezmę ten zestaw do bagażnika na wymianę... :naughty:

a789d305da21b563m.jpg

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Normalnie nie umiem się doczekać dzisiejszego spota :gwizdanie: tak dawno was nie widziałem :tongue4:

Opublikowano

Normalnie nie umiem się doczekać dzisiejszego spota :gwizdanie: tak dawno was nie widziałem :tongue4:

My Ciebie też. Mieścisz się jeszcze do wozu czy siłka ostro dała się we znaki? :naughty::kox:
Opublikowano

Jak nie? Przecież wezmę ten zestaw do bagażnika na wymianę... :naughty:

a789d305da21b563m.jpg

:facepalm: niezrozumiales mnie

Normalnie nie umiem się doczekać dzisiejszego spota :gwizdanie: tak dawno was nie widziałem :tongue4:

beda nudy jak zawsze
Opublikowano

Jak nie? Przecież wezmę ten zestaw do bagażnika na wymianę... :naughty:

a789d305da21b563m.jpg

:facepalm: niezrozumiales mnie

Albo Ty mnie. :decayed: :decayed:
Opublikowano

Jak nie? Przecież wezmę ten zestaw do bagażnika na wymianę... :naughty:

a789d305da21b563m.jpg

:facepalm: niezrozumiales mnie

Albo Ty mnie. :decayed: :decayed:

kazdy ma swoj swiat :decayed: :decayed: :decayed:

ide porezac cos przy aucie heheh

Opublikowano

Jak nie? Przecież wezmę ten zestaw do bagażnika na wymianę... :naughty:

a789d305da21b563m.jpg

:facepalm: niezrozumiales mnie

Albo Ty mnie. :decayed: :decayed:

kazdy ma swoj swiat :decayed: :decayed: :decayed:

ide porezac cos przy aucie heheh

ciekawe co :tongue4:

Opublikowano

Jak nie? Przecież wezmę ten zestaw do bagażnika na wymianę... :naughty:

a789d305da21b563m.jpg

:facepalm: niezrozumiales mnie

Albo Ty mnie. :decayed: :decayed:

kazdy ma swoj swiat :decayed: :decayed: :decayed:

ide porezac cos przy aucie heheh

ciekawe co :tongue4:

Umyje go na myjce. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

za zimno na myjke przyjade w pakiecie "moro"

ide pogmerac moze uda mi sie uruchomic tempomat hehe i moze zamontuje glosnik bo jednego niemam[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 12:49_________________________________________________

ciekawe co :tongue4:

"samopoziom" :polew:
Opublikowano
:sarcastic:
Opublikowano

za zimno na myjke przyjade w pakiecie "moro"

ide pogmerac moze uda mi sie uruchomic tempomat hehe i moze zamontuje glosnik bo jednego niemam[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 12:49_________________________________________________

ciekawe co :tongue4:

"samopoziom" :polew:

:gwizdanie:
Opublikowano

a wiec porezalem i sprawilem ze zaczal dzialac glosnik w prawych przednich drzwiach :naughty:

ale oczywiscie audi niebylo by audi gdyby nie bylo cos nietak

prawy glosnik gra duzo lepiej niz lewy, musze poczytac o oznaczeniach co i jak najwyzej dokupie sobie reszte takich samych bo jest przejebany :kox:

Opublikowano

a wiec porezalem i sprawilem ze zaczal dzialac glosnik w prawych przednich drzwiach :naughty:

ale oczywiscie audi niebylo by audi gdyby nie bylo cos nietak

prawy glosnik gra duzo lepiej niz lewy, musze poczytac o oznaczeniach co i jak najwyzej dokupie sobie reszte takich samych bo jest przejebany :kox:

pewnie w pozostałych głośnikach masz podpięte na odwrót kable :decayed:

Opublikowano

a wiec porezalem i sprawilem ze zaczal dzialac glosnik w prawych przednich drzwiach :naughty:

ale oczywiscie audi niebylo by audi gdyby nie bylo cos nietak

prawy glosnik gra duzo lepiej niz lewy, musze poczytac o oznaczeniach co i jak najwyzej dokupie sobie reszte takich samych bo jest przejebany :kox:

pewnie w pozostałych głośnikach masz podpięte na odwrót kable :decayed:

albo tylne sa podlaczone jako przod a przod jako tylne

kiedys kupilem glosnik z oznaczeniem nokia i taki jest tez w prawych drzwiach

zas w lewych jest blaupunkt (i pewnie w tylnich tak samo)

co to sa za glsoniki z noki?

Opublikowano

Ja mam głośniki chyba jeszcze - wymieniłem na BOSE i tamte mi chyba zostały. Muszę sprawdzić w garażu czy jeszcze leżą. Jaki Ty masz tam głośnik? Średnica?

Opublikowano

13 o ile sie nie myle[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 15:23_________________________________________________mozesz mi dac bose :decayed:

to zerknij co ci tam lezy, zobaczycie jakie jest roznica na spocie :wink4:

Opublikowano

13 o ile sie nie myle

A ja nie wiesz ile mam? :naughty:
Opublikowano

13 o ile sie nie myle

A ja nie wiesz ile mam? :naughty:

:szukaj::polew:
Opublikowano

13 o ile sie nie myle

A ja nie wiesz ile mam? :naughty:

:szukaj::polew:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano
:naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.