Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:kawa:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

Witam jestem nowy , dużo osób wpada na te spoty do Kato ? warto wpaść ?:)

Nie, nie warto... :naughty:
Opublikowano

siema z rana jak wstalem :hi:

Opublikowano

siema z rana jak wstalem :hi:

Dziś nie jest nawet taka masakra z Tobą widzę. :cool1::naughty:
Opublikowano

siema z rana jak wstalem :hi:

Dziś nie jest nawet taka masakra z Tobą widzę. :cool1::naughty:

hehe nastawilem sobie budzik :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Siemacie

Powiedzcie mi z kim tu gadać, żeby podjechał i oblookał te padlinę:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-quattro-1-8-turbo-i1953860885.html#tabsAnchor

:cool1:

napisz do kolesia zeby przyjechal we wtorek ok19 na 3stawy na zielony sektor a my ja tam tak obczaimi ze nawet RTG bedzie miala :decayed:

zdjecia sa wlasnie zrobione na 3stawach

Opublikowano

Siemacie

Powiedzcie mi z kim tu gadać, żeby podjechał i oblookał te padlinę:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-quattro-1-8-turbo-i1953860885.html#tabsAnchor

:cool1:

napisz do kolesia zeby przyjechal we wtorek ok19 na 3stawy na zielony sektor a my ja tam tak obczaimi ze nawet RTG bedzie miala :decayed:

zdjecia sa wlasnie zrobione na 3stawach

za***iście, zaraz dzwonię i napisze co ustaliłem. AAaa dzisiaj macie spota ?

Opublikowano

Siemacie

Powiedzcie mi z kim tu gadać, żeby podjechał i oblookał te padlinę:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-quattro-1-8-turbo-i1953860885.html#tabsAnchor

:cool1:

napisz do kolesia zeby przyjechal we wtorek ok19 na 3stawy na zielony sektor a my ja tam tak obczaimi ze nawet RTG bedzie miala :decayed:

zdjecia sa wlasnie zrobione na 3stawach

:good: :good:
Opublikowano

Dobra. Gość dzisiaj o 19 będzie :kox:

Hyhyhy się chłopak zdziwi :)

Dobra to tak poza tym, że gość dostanie zawału :cool1: to proszę żebyście sprawdzili przede wszystkim silnik od spodu czy jest suchy, most z tyłu czy suchy, czy proste podłużnice z przodu i z tyłu. I kolejna sprawa to wsiąść z kierownikiem do fury i pokręcić się autem na placu w kółko z maksymalnie skręconą kierą żebym wiedział co z półośkami.

Jakieś tam duperele typu niespasowane elementy mnie ziębią. Auto i tak będzie całe wybebeszone do blachy, także jak ktoś sobie coś upatrzy ze środka to dawajcie znaki :naughty:

Opublikowano

Dobra. Gość dzisiaj o 19 będzie :kox:

Hyhyhy się chłopak zdziwi :)

Dobra to tak poza tym, że gość dostanie zawału :cool1: to proszę żebyście sprawdzili przede wszystkim silnik od spodu czy jest suchy, most z tyłu czy suchy, czy proste podłużnice z przodu i z tyłu. I kolejna sprawa to wsiąść z kierownikiem do fury i pokręcić się autem na placu w kółko z maksymalnie skręconą kierą żebym wiedział co z półośkami.

Jakieś tam duperele typu niespasowane elementy mnie ziębią. Auto i tak będzie całe wybebeszone do blachy, także jak ktoś sobie coś upatrzy ze środka to dawajcie znaki :naughty:

jak cos to ja chce radio bo jest idealnie spasowane :decayed: :decayed: :decayed: oraz drewniany drazek zmiany biegow :kox: :kox: :kox:

:polew:

zeby zobaczyc od spodu to moze byc delikatny problem :gwizdanie: nom chyba ze ktos nia dac**je podczas jazdy testowej :naughty:

za***iście, zaraz dzwonię i napisze co ustaliłem. AAaa dzisiaj macie spota ?

zgadza sie :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 11:42_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:dance:
Opublikowano

:dance:

poszedlbym gdzies potloczyc :kox:
Opublikowano

:dance:

poszedlbym gdzies potloczyc :kox:

Ebany!!!

Poziek ja bym może fele wziął. Jakby co to dzisiaj je zabiore a później się policzymy. :naughty::kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:dance:

poszedlbym gdzies potloczyc :kox:

Ebany!!!

Poziek ja bym może fele wziął. Jakby co to dzisiaj je zabiore a później się policzymy. :naughty::kox:

hehe zamiencie sie, dasz mu zimowki a wezmiesz alusy :polew:

siema Grysza :decayed:

Opublikowano

:hi:

Co tam Grisza? Będziesz dziś? Mam Twój polar i może dziś będę. :wink4:

:dance:

poszedlbym gdzies potloczyc :kox:

Ebany!!!

Poziek ja bym może fele wziął. Jakby co to dzisiaj je zabiore a później się policzymy. :naughty::kox:

hehe zamiencie sie, dasz mu zimowki a wezmiesz alusy :polew:

siema Grysza :decayed:

:yes2::sesese::sarcastic:
Opublikowano

:hi:

Co tam Grisza? Będziesz dziś? Mam Twój polar i może dziś będę. :wink4:

:dance:

poszedlbym gdzies potloczyc :kox:

Ebany!!!

Poziek ja bym może fele wziął. Jakby co to dzisiaj je zabiore a później się policzymy. :naughty::kox:

hehe zamiencie sie, dasz mu zimowki a wezmiesz alusy :polew:

siema Grysza :decayed:

:yes2::sesese::sarcastic:

troche ci sie nie oplaca :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.