Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ty masz chyba wieksze :thumbdown:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ty masz chyba wieksze :thumbdown:

Jak znajdę to przywiozę dziś i zobaczysz a wyglądają tak - poglądowa aukcja... :naughty: :naughty: :naughty:

http://allegro.pl/audi-a4-8e0-b7-glosnik-glosniki-i1940920105.html

jak znajdziesz to przywiez to porownamy na zywo
Opublikowano

jeszcze 2,5h i fajrant :heat:

Opublikowano

Normalnie nie umiem się doczekać dzisiejszego spota :gwizdanie: tak dawno was nie widziałem :tongue4:

My Ciebie też. Mieścisz się jeszcze do wozu czy siłka ostro dała się we znaki? :naughty::kox:

Mieszcze mieszcze. Teraz cwicze inny mięśień :tongue4: i on się nie mieści tam gdzie powinnien...... :gwizdanie:

A tak na marginesie, szyba mi się zj***ła.... nie moge jej dzwignąć, tak jakby z szyny wyskoczyła czy ki cholera.... Musiałem ją na siłe dzwigać ręcznie :kwasny:

Są jakieś szanse żeby ktoś na to zobaczył, czy odrazu mam jechać gdzieś do mechanika ?

Opublikowano

Normalnie nie umiem się doczekać dzisiejszego spota :gwizdanie: tak dawno was nie widziałem :tongue4:

My Ciebie też. Mieścisz się jeszcze do wozu czy siłka ostro dała się we znaki? :naughty::kox:

Mieszcze mieszcze. Teraz cwicze inny mięśień :tongue4: i on się nie mieści tam gdzie powinnien...... :gwizdanie:

A tak na marginesie, szyba mi się zj***ła.... nie moge jej dzwignąć, tak jakby z szyny wyskoczyła czy ki cholera.... Musiałem ją na siłe dzwigać ręcznie :kwasny:

Są jakieś szanse żeby ktoś na to zobaczył, czy odrazu mam jechać gdzieś do mechanika ?

nie opuszczaj jej to bedzie wszystko git :polew:
Opublikowano

Normalnie nie umiem się doczekać dzisiejszego spota :gwizdanie: tak dawno was nie widziałem :tongue4:

My Ciebie też. Mieścisz się jeszcze do wozu czy siłka ostro dała się we znaki? :naughty::kox:

Mieszcze mieszcze. Teraz cwicze inny mięśień :tongue4: i on się nie mieści tam gdzie powinnien...... :gwizdanie:

A tak na marginesie, szyba mi się zj***ła.... nie moge jej dzwignąć, tak jakby z szyny wyskoczyła czy ki cholera.... Musiałem ją na siłe dzwigać ręcznie :kwasny:

Są jakieś szanse żeby ktoś na to zobaczył, czy odrazu mam jechać gdzieś do mechanika ?

nie opuszczaj jej to bedzie wszystko git :polew:

Poczekaj..... zobaczymy czy się tak będziesz śmiał na spocie :tongue4::cool1:
Opublikowano

MECHANICAL SYNFONICA

Poczekaj..... zobaczymy czy się tak będziesz śmiał na spocie :tongue4::cool1:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Normalnie nie umiem się doczekać dzisiejszego spota :gwizdanie: tak dawno was nie widziałem :tongue4:

My Ciebie też. Mieścisz się jeszcze do wozu czy siłka ostro dała się we znaki? :naughty::kox:

Mieszcze mieszcze. Teraz cwicze inny mięśień :tongue4: i on się nie mieści tam gdzie powinnien...... :gwizdanie:

A tak na marginesie, szyba mi się zj***ła.... nie moge jej dzwignąć, tak jakby z szyny wyskoczyła czy ki cholera.... Musiałem ją na siłe dzwigać ręcznie :kwasny:

Są jakieś szanse żeby ktoś na to zobaczył, czy odrazu mam jechać gdzieś do mechanika ?

Dupc to. ZIma idzie więc szyby nie będziesz otwierał. :naughty: :naughty: :naughty:
:kox:
Opublikowano

Koledzy ..... :tongue4:

Opublikowano

Koledzy ..... :tongue4:

:wink4:
Opublikowano

Koledzy ..... :tongue4:

taka karma :wink4:
Opublikowano

Witka, kto będzie dzis :)?

ps. Poziek - jak kolesiowi nie przypasi to daj adres do niego to podjade... mieszkam 200 metrów od mysłowic

Opublikowano

No ja chyba będę. :cool1:

Opublikowano

nie zapeszam ale ja chyba tez :nose:

Opublikowano

nie zapeszam ale ja chyba tez :nose:

Ty się źle czujesz :naughty:

Ja będę :kox:

Opublikowano

To jest Nas już trzech! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie zapeszam ale ja chyba tez :nose:

Ty się źle czujesz :naughty:

Ja będę :kox:

no wiadomo dzisiaj wyjeb*ny ale moze sie uda :polew:
Opublikowano

zagadka

po czym poznać że siostra ma okres ?

c**j starego inaczej smakuje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.