Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Q jest dla miętkich pytek ... :polew: :polew: :polew:

:decayed:

tak jak i Leony

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:sarcastic:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 20:51_________________________________________________

jeździłem rok quattro w benzynie..teraz mam diesla w ośce... i chce super mocną benzyne w quattro albo w mocnym dieslu... jak troche popada to ten moment w dieslu daje troche w dupe jak chce sie od zera odejść komuś..

opony dużo znaczą :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Q jest dla miętkich pytek ... :polew: :polew: :polew:

:decayed:

tak jak i Leony

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Leon nie leon rocznikowo i mocowo łoi w dupala stare B5 że az miło... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

Opublikowano

Q jest dla miętkich pytek ... :polew: :polew: :polew:

:decayed:

tak jak i Leony

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Leon nie leon rocznikowo i mocowo łoi w dupala stare B5 że az miło... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

Ja tam gustuję w starszych rocznikach :tongue4:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Q jest dla miętkich pytek ... :polew: :polew: :polew:

:decayed:

tak jak i Leony

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Leon nie leon rocznikowo i mocowo łoi w dupala stare B5 że az miło... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

Ja tam gustuję w starszych rocznikach :tongue4:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Wiedziałem że mamy odmienne gusta .... :gwizdanie:

Opublikowano

Mario...Ty to musisz mieć małą pytkę :polew:

Opublikowano

Mario...Ty to musisz mieć małą pytkę :polew:

Co ??? Przeca wiesz dokładnie jaka mam pytke... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: może nie jest gigantyczna ale to chyba dobrze bo przynajmniej miesci ci sie w ustach .... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zabierzcie tego geja stąd :naughty:

Opublikowano

Dokładnie Miszka, nikt tak się nie napina jak Mario, a napinają się Ci którzy mają małe pyrdki :decayed:

Przykro nam, że tak słabo obdarzyła Cię natura :>

Opublikowano

zabierzcie tego geja stąd :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Miszka pamietaj że wszystko co się pisze na tym forum nalezy traktowac jako żart ... :wink4:

:decayed:

Opublikowano

Dokładnie Miszka, nikt tak się nie napina jak Mario, a napinają się Ci którzy mają małe pyrdki :decayed:

Przykro nam, że tak słabo obdarzyła Cię natura :>

u nich to rodzinne :decayed:

Opublikowano

Mario...Ty to musisz mieć małą pytkę :polew:

Co ??? Przeca wiesz dokładnie jaka mam pytke... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: może nie jest gigantyczna ale to chyba dobrze bo przynajmniej miesci ci sie w ustach .... :polew: :polew: :polew: :polew:

:sick3: :sick3: :sick3:

Dokładnie Miszka, nikt tak się nie napina jak Mario, a napinają się Ci którzy mają małe pyrdki :decayed:

Przykro nam, że tak słabo obdarzyła Cię natura :>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dokładnie Miszka, nikt tak się nie napina jak Mario, a napinają się Ci którzy mają małe pyrdki :decayed:

Przykro nam, że tak słabo obdarzyła Cię natura :>

Po pierwsze kolego pantoflu... Twoja nie narzekała... :polew:

Po drugie kolego pantoflu... text o b5 zabolał co ??? .. :polew:

Po trzecie kolego pantoflu... wpadnij na spota to pogadamy .... a na forum kazdy kozak ... :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

zabierzcie tego geja stąd :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Miszka pamietaj że wszystko co się pisze na tym forum nalezy traktowac jako żart ... :wink4:

:decayed:

Twoje wczorajsze PW o tym, że byś mi chciał chapnąć dzidę też ?

Opublikowano

zabierzcie tego geja stąd :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Miszka pamietaj że wszystko co się pisze na tym forum nalezy traktowac jako żart ... :wink4:

:decayed:

Twoje wczorajsze PW o tym, że byś mi chciał chapnąć dzidę też ?

Nie... sciulu bo było serio ... :gwizdanie:

To jak ???

:polew:

Opublikowano

Dokładnie Miszka, nikt tak się nie napina jak Mario, a napinają się Ci którzy mają małe pyrdki :decayed:

Przykro nam, że tak słabo obdarzyła Cię natura :>

Po pierwsze kolego pantoflu... Twoja nie narzekała... :polew:

Po drugie kolego pantoflu... text o b5 zabolał co ??? .. :polew:

Po trzecie kolego pantoflu... wpadnij na spota to pogadamy .... a na forum kazdy kozak ... :polew: :polew:

:decayed:

Ad. 1 - takiemu ogrowi nie dała by się nawet dotknąć

Ad. 2 - B5 robi Cię

Ad. 3 - jak ja jeździłem na spoty to Ty należałeś do nissan klubu

internetowy kozaku :wink4:

Opublikowano

Pozwól że odpowiem na ad.3

Nazwa wyświetlana: Pucek

Wiadomości: 776 (0.484 na dzień)

Pozycja: Klubowicze

Data rejestracji: 11 Lipiec 2007, 19:34

Ostatnio aktywny: Dzisiaj o 21:37

VS

Nazwa wyświetlana: Mario22

Wiadomości: 74 (0.038 na dzień)

Pozycja: Nowicjusz

Data rejestracji: 10 Sierpień 2006, 19:21

Ostatnio aktywny: Dzisiaj o 21:39

Ad 2 ...

Jak tam rozwarstwione chińskie felgi w twoim mega wypasnym B5 ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

i w końcu ad 1 ... tu nie odpowiem bo ją lubie ... :decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 21:41_________________________________________________Dobra koniec tej napinki bo ktoś to wezmie do siebie i sie obrazi ...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 21:42_________________________________________________P.S. Na TVP2 sie zaczyna Powrót do przyszłości... :kox:

Opublikowano

Czy ja kozaku pisałem o swoim B5? czytać ze zrozumieniem nie potrafisz? no tak, Knurów, tam uczą liczyć do 10ciu

Skoro firma RH jest chińska... mi to pasuje :naughty:

Aaa i nie wiem po jajco wklejasz teraźniejsze statystyki, to Twój jedyny sposób obrony?

Fakt jest jeden, każdy kozak ma małego pyrdka :hi:

Opublikowano

poyeby :decayed:

Opublikowano

Tego Twojego PYRDKA sie pisze ... pyrtka ... no chyba że w rybniku przez D ...:polew: :polew: :polew:

ejjjj wołajcie Kędziora on by pewnie z nami popisał... :polew: :polew: :polew:

stanley co dziś pijemy ??? ja mam Harnasia .. :decayed:

Opublikowano

W rybniku się piszę pyrdka :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.