Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Fakt jest jeden, każdy kozak ma małego pyrdka :hi:

ja jestem wyjątkiem potwierdzającym regułe :decayed::kox::polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

cofiemy się w rozwoju ? :decayed:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

cofiemy się w rozwoju ? :decayed:

dzwon po vin niepierdziel :decayed:
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

cofiemy się w rozwoju ? :decayed:

dzwon po vin niepierdziel :decayed:

chyba mnie namówiłeś, ile można jeździć autem, które nie ma 200PS.... :gwizdanie:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

cofiemy się w rozwoju ? :decayed:

dzwon po vin niepierdziel :decayed:

chyba mnie namówiłeś, ile można jeździć autem, które nie ma 200PS.... :gwizdanie:

:mysli:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

cofiemy się w rozwoju ? :decayed:

dzwon po vin niepierdziel :decayed:

chyba mnie namówiłeś, ile można jeździć autem, które nie ma 200PS.... :gwizdanie:

:naughty: nie musisz go od razu przeciez kupowac, a sprawdzisz vin juz bedziesz wiedzial cos wiecej czy odpuscic czy brac :cool1::decayed:
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

cofiemy się w rozwoju ? :decayed:

dzwon po vin niepierdziel :decayed:

chyba mnie namówiłeś, ile można jeździć autem, które nie ma 200PS.... :gwizdanie:

:naughty: nie musisz go od razu przeciez kupowac, a sprawdzisz vin juz bedziesz wiedzial cos wiecej czy odpuscic czy brac :cool1::decayed:

a jak się okaże, że ok to będzie kusić :gwizdanie: :jerk:

Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

cofiemy się w rozwoju ? :decayed:

dzwon po vin niepierdziel :decayed:

chyba mnie namówiłeś, ile można jeździć autem, które nie ma 200PS.... :gwizdanie:

:naughty: nie musisz go od razu przeciez kupowac, a sprawdzisz vin juz bedziesz wiedzial cos wiecej czy odpuscic czy brac :cool1::decayed:

a jak się okaże, że ok to będzie kusić :gwizdanie: :jerk:

jak bedzie dobry to okazja wiec nic tylko brac :decayed:
Opublikowano

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

cofiemy się w rozwoju ? :decayed:

dzwon po vin niepierdziel :decayed:

chyba mnie namówiłeś, ile można jeździć autem, które nie ma 200PS.... :gwizdanie:

:naughty: nie musisz go od razu przeciez kupowac, a sprawdzisz vin juz bedziesz wiedzial cos wiecej czy odpuscic czy brac :cool1::decayed:

a jak się okaże, że ok to będzie kusić :gwizdanie: :jerk:

jak bedzie dobry to okazja wiec nic tylko brac :decayed:

skończcie pier**lić tylko linka ślijcie

Opublikowano

skończcie pieprzyć tylko linka ślijcie

co mojego auta nieznasz?
Opublikowano

skończcie pieprzyć tylko linka ślijcie

co mojego auta nieznasz?

sprzedajesz ?

:naughty:

Opublikowano

skończcie pieprzyć tylko linka ślijcie

co mojego auta nieznasz?

sprzedajesz ?

:naughty:

Stasiek sie zastanawia czy nie wziasc :gwizdanie:
Opublikowano

skończcie pieprzyć tylko linka ślijcie

co mojego auta nieznasz?

sprzedajesz ?

:naughty:

Stasiek sie zastanawia czy nie wziasc :gwizdanie:

ładnie musieliście pochlać :decayed:

Opublikowano

skończcie pieprzyć tylko linka ślijcie

co mojego auta nieznasz?

sprzedajesz ?

:naughty:

Stasiek sie zastanawia czy nie wziasc :gwizdanie:

ładnie musieliście pochlać :decayed:

chlac bedziemy byc moze przy finalizacji transakcji a wtedy moga dziac sie cuda i auto moze zostac sprzedane za dziwne "kwoty" :polew:
Opublikowano

skończcie pieprzyć tylko linka ślijcie

co mojego auta nieznasz?

sprzedajesz ?

:naughty:

Stasiek sie zastanawia czy nie wziasc :gwizdanie:

ładnie musieliście pochlać :decayed:

chlac bedziemy byc moze przy finalizacji transakcji a wtedy moga dziac sie cuda i auto moze zostac sprzedane za dziwne "kwoty" :polew:

wtedy to nawet i 5k mógłbyś dostać :good:

Opublikowano

skończcie pieprzyć tylko linka ślijcie

co mojego auta nieznasz?

sprzedajesz ?

:naughty:

Stasiek sie zastanawia czy nie wziasc :gwizdanie:

ładnie musieliście pochlać :decayed:

chlac bedziemy byc moze przy finalizacji transakcji a wtedy moga dziac sie cuda i auto moze zostac sprzedane za dziwne "kwoty" :polew:

wtedy to nawet i 5k mógłbyś dostać :good:

albo 2x0,7 :polew:
Opublikowano

skończcie pieprzyć tylko linka ślijcie

co mojego auta nieznasz?

sprzedajesz ?

:naughty:

Stasiek sie zastanawia czy nie wziasc :gwizdanie:

ładnie musieliście pochlać :decayed:

chlac bedziemy byc moze przy finalizacji transakcji a wtedy moga dziac sie cuda i auto moze zostac sprzedane za dziwne "kwoty" :polew:

wtedy to nawet i 5k mógłbyś dostać :good:

albo 2x0,7 :polew:

to by była uczciwa cena...ale bez zimówek :kox:

Opublikowano

skończcie pieprzyć tylko linka ślijcie

co mojego auta nieznasz?

sprzedajesz ?

:naughty:

Stasiek sie zastanawia czy nie wziasc :gwizdanie:

ładnie musieliście pochlać :decayed:

chlac bedziemy byc moze przy finalizacji transakcji a wtedy moga dziac sie cuda i auto moze zostac sprzedane za dziwne "kwoty" :polew:

wtedy to nawet i 5k mógłbyś dostać :good:

albo 2x0,7 :polew:

to by była uczciwa cena...ale bez zimówek :kox:

i 18" w gratisie :polew:
Opublikowano

Co tu taka cisza? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.