Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

+/- wc**j , mam nadzieje , że pomogłem :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

to jest chooj ja nie mogę nigdzie znaleźć jaki olej lał poprzedni właściciel :embarrassed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:42_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

pewnie 3,5l

Opublikowano

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

+/- wc**j , mam nadzieje , że pomogłem :decayed:

:good: jaaa wsciul pomogles :D:D:D:D

Stan ile wchodzi?? z tego co wiem to 4 ale czy napewno :naughty:

Opublikowano

zdróweczko :kox:

20050611drink.jpg

:slina: :slina: :slina: to korniszon :thumbdown: zdecydowanie lepszy by byl kiszony :naughty:

Ty mosz łeb jak korniszon :decayed:

a pizgnac ci? :kox:

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

to jest chooj ja nie mogę nigdzie znaleźć jaki olej lał poprzedni właściciel :embarrassed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:42_________________________________________________ :polew:

pewnie kujawski :polew:
Opublikowano

zdróweczko :kox:

20050611drink.jpg

:slina: :slina: :slina: to korniszon :thumbdown: zdecydowanie lepszy by byl kiszony :naughty:

Ty mosz łeb jak korniszon :decayed:

a pizgnac ci? :kox:

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

to jest chooj ja nie mogę nigdzie znaleźć jaki olej lał poprzedni właściciel :embarrassed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:42_________________________________________________ :polew:

pewnie kujawski :polew:

ta tylko jaka pojemność :decayed:

Opublikowano

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

+/- wc**j , mam nadzieje , że pomogłem :decayed:

:good: jaaa wsciul pomogles :D:D:D:D

Stan ile wchodzi?? z tego co wiem to 4 ale czy napewno :naughty:

sorki, chyba 4,2l :embarrassed:

Opublikowano

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

+/- wc**j , mam nadzieje , że pomogłem :decayed:

:good: jaaa wsciul pomogles :D:D:D:D

Stan ile wchodzi?? z tego co wiem to 4 ale czy napewno :naughty:

sorki, chyba 4,2l :embarrassed:

thx :good:

bo u nas ten bagnet to w choooj do d*py pod wzgledem lookania na stan :/

Opublikowano

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

+/- wc**j , mam nadzieje , że pomogłem :decayed:

:good: jaaa wsciul pomogles :D:D:D:D

Stan ile wchodzi?? z tego co wiem to 4 ale czy napewno :naughty:

sorki, chyba 4,2l :embarrassed:

thx :good:

bo u nas ten bagnet to w choooj do d*py pod wzgledem lookania na stan :/

może masz za krótki :decayed:

Opublikowano

wrocilem od mojej, ale mam smaki dzisiaj :confused4:

to moge w takim razie jechać :gwizdanie: :gwizdanie:

widziałem twoje padło na pawiaku dzis

Opublikowano

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

+/- wc**j , mam nadzieje , że pomogłem :decayed:

:good: jaaa wsciul pomogles :D:D:D:D

Stan ile wchodzi?? z tego co wiem to 4 ale czy napewno :naughty:

sorki, chyba 4,2l :embarrassed:

thx :good:

bo u nas ten bagnet to w choooj do d*py pod wzgledem lookania na stan :/

może masz za krótki :decayed:

jaaa mhhmmm

tyy wogole byla u nas wczoraj Pani K. z Panem M.

powiem Ci tak... szkoda slow :decayed:

Opublikowano

wrocilem od mojej, ale mam smaki dzisiaj :confused4:

to moge w takim razie jechać :gwizdanie: :gwizdanie:

widziałem twoje padło na pawiaku dzis

nom przeciskalem sie tamtedy dzisiaj :wink4:
Opublikowano

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

+/- wc**j , mam nadzieje , że pomogłem :decayed:

:good: jaaa wsciul pomogles :D:D:D:D

Stan ile wchodzi?? z tego co wiem to 4 ale czy napewno :naughty:

sorki, chyba 4,2l :embarrassed:

thx :good:

bo u nas ten bagnet to w choooj do d*py pod wzgledem lookania na stan :/

może masz za krótki :decayed:

jaaa mhhmmm

tyy wogole byla u nas wczoraj Pani K. z Panem M.

powiem Ci tak... szkoda slow :decayed:

to pogadamy na spocie :)

Opublikowano

ale bym sie napil :wallbash:

Opublikowano

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

+/- wc**j , mam nadzieje , że pomogłem :decayed:

:good: jaaa wsciul pomogles :D:D:D:D

Stan ile wchodzi?? z tego co wiem to 4 ale czy napewno :naughty:

sorki, chyba 4,2l :embarrassed:

thx :good:

bo u nas ten bagnet to w choooj do d*py pod wzgledem lookania na stan :/

może masz za krótki :decayed:

jaaa mhhmmm

tyy wogole byla u nas wczoraj Pani K. z Panem M.

powiem Ci tak... szkoda slow :decayed:

to pogadamy na spocie :)

ja wiadomo :)

--->

Opublikowano

ale bym sie napil :wallbash:

:polew:

Opublikowano

ale bym sie napil :wallbash:

to pyrsk :decayed:

Opublikowano

nie macie serca :thumbdown:

:polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.