Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dla mnie Micra fajna sprawa dla kobitki :wink4:

jak niemasz jutro co ciekawego do roboty to mozesz na myslowice skoczyc moze akurat ci sie cos trafi chociaz szalu tam juz niema

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wynik z 10:55 0,57 promila :disgust:

Zdj_cie007.jpg

pierwsza cyfra to 8 :naughty: :naughty:
Opublikowano

Wynik z 10:55 0,57 promila :disgust:

Zdj_cie007.jpg

pierwsza cyfra to 8 :naughty: :naughty:

Przestan sie szprycowac tą chemią bo Ci na mózg siada... :decayed:

:polew:

Opublikowano
  • Autor
:siema: co tam z wieczora? :P ja właśnie wróciłem ze scianki i chyba sobie aż jedno piwko ebne :kox:
Opublikowano

:siema: sobie aż jedno piwko ebne :kox:

od tego się zaczyna :decayed:

później dwa, trzy, następnie flaszka i człowiek się stacza :decayed:

Opublikowano

ja walczę ze sobą samym iść do sklepu czy nie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ej w ogóle wiecie dlaczego Amerykańscy naukowcy nie wynaleźli jeszcze niczego na kaca ? :P

bo to od czego Polacy mają kaca , zabija amerykanów :polew:

Opublikowano

Wynik z 10:55 0,57 promila :disgust:

Zdj_cie007.jpg

pierwsza cyfra to 8 :naughty: :naughty:

Tylko 0 (zero) ,8 to mógłbym nie przeżyć :gwizdanie:

Ale właśnie zaczynam pracę nad poprawą wyniku :naughty:

:siema: sobie aż jedno piwko ebne :kox:

od tego się zaczyna :decayed:

później dwa, trzy, następnie flaszka i człowiek się stacza :decayed:

Hmm nie sądzę alkohol jest dla ludzi,tylko trzeba go umieć pić :kox:

ja walczę ze sobą samym iść do sklepu czy nie :mysli:

Poddaj się,z naturą nie wygrasz :nabijasie:

Idź do sklepu

Opublikowano

ja walczę ze sobą samym iść do sklepu czy nie :mysli:

idz i mi cos przynies :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Penguin Being Tickled

Kędzior , dostaniesz ksywe Pingwin :D bo tak samo wyrywasz d*py jak ten pingwin :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czytam to forum i śmiać mi się chce :polew:

Dział sprzedam

1. Audi A4 B5 ADR 1995r - 13,5k :polew:

2. Audi A4 B6 AWX 2001r - 36k :polew:

zaraz wystawiam Golfa za 24k

Opublikowano

Czytam to forum i śmiać mi się chce :polew:

Dział sprzedam

1. Audi A4 B5 ADR 1995r - 13,5k :polew:

2. Audi A4 B6 AWX 2001r - 36k :polew:

zaraz wystawiam Golfa za 24k

bo to sa pewne dobre auta :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 19:09_________________________________________________

Penguin Being Tickled

Kędzior , dostaniesz ksywe Pingwin :D bo tak samo wyrywasz d*py jak ten pingwin :polew: :polew: :polew:

patrzac na ten filmik to bardziej mi przypomina Oko w akcji niz mnie :polew:
Opublikowano

idę do sklepu

Opublikowano

idę do sklepu

kup mi 4pak zubra
Opublikowano
  • Autor

idę do sklepu

pado "idĘ" j**any wykształciuch :polew: :polew:
Opublikowano

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

mnie tez tam kiedys zlapali jak mialem ponad 150km/h i w dodatku bylo ograniczenie do 50 a nie jak teraz 70 hehe

radzil bym usunac ten filmik z neta bo jeszcze przypadkiem obejrza i niebeda chciali sie dogadywac :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

nie chciało mi sie już drugiej cześci oglądać , dogoniłś tą megane drugi raz ? :P[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 19:29_________________________________________________

radzil bym usunac ten filmik z neta bo jeszcze przypadkiem obejrza i niebeda chciali sie dogadywac :gwizdanie: :cool1:

100%racji :gwizdanie:
Opublikowano

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

nie chciało mi sie już drugiej cześci oglądać , dogoniłś tą megane drugi raz ? :P[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 19:29_________________________________________________

radzil bym usunac ten filmik z neta bo jeszcze przypadkiem obejrza i niebeda chciali sie dogadywac :gwizdanie: :cool1:

100%racji :gwizdanie:

Za długo zeszło na rozmowach i nie dogoniłem jej :disgust:

Co do filmiku to z każdym raczej da się dogadać,no chyba że akurat kręcą "Uwaga pirat"

Opublikowano
  • Autor

mógłby być lepszy teledysk , bardziej pasujący do słów :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.