Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hubtychy czym to zagrywałeś ??? Fajna jakoś jak na te predkości..

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlaczego :?:

Bo cię znajdą i będzie kłopot. :cool1:

no wlasnie tez tak moze byc :decayed: :decayed:

No była ostatnio o tym mowa. Kogoś znaleźli na NECie bo wrzucił sobie filmik z jazdy na ostro i wjebali mu mandat. :shocked:

bylo, bylo... nie ma co kozaczyc takimi filmikami nie jestesmy w przedszkolu :gwizdanie:

Heh ja nie kozaczę,po prostu tak mnie dziś trafiło po drodze a że akurat nagrywałem to się nagrało.

Filmiki już ukryte tylko dla osób dysponujących linkiem.

Hubtychy czym to zagrywałeś ??? Fajna jakoś jak na te predkości..

A tym :

http://allegro.pl/rejestrator-trasy-kamera-samochodowa-hd-dzien-noc-i1926045386.html

Opublikowano

jeśli chodzi o sam sklep "Nowy Elektronik" to polecam zawsze tam wszystko mają

a Ty Hub to chyba na fajke tam schodzisz co :decayed:

Opublikowano

jeśli chodzi o sam sklep "Nowy Elektronik" to polecam zawsze tam wszystko mają

a Ty Hub to chyba na fajke tam schodzisz co :decayed:

No prawie :>

Z okna ich widzę :polew:

Opublikowano

I po co kupiłes ta kamere??? Jeździsz z nagrywaniem zawsze??? Bo przeca jak będzie sytuacja extremalna że kto ci wymusi czy coś to nie zdązysz włączyc... jak to działa ???

Opublikowano
  • Autor

I po co kupiłes ta kamere??? Jeździsz z nagrywaniem zawsze??? Bo przeca jak będzie sytuacja extremalna że kto ci wymusi czy coś to nie zdązysz włączyc... jak to działa ???

Sd 64GB obsługuje , myśle , że nagrałbyś na tym droge nad morze i z powrotem :wink4:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________zacytowałeś nie w tym temacie Miszka :tongue4:
Opublikowano

albo ja jestem najebany albo ktoś przeciepnął moje foty na wątek mikołajkowy :kox:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 22:18_________________________________________________

I po co kupiłes ta kamere??? Jeździsz z nagrywaniem zawsze??? Bo przeca jak będzie sytuacja extremalna że kto ci wymusi czy coś to nie zdązysz włączyc... jak to działa ???

Sd 64GB obsługuje , myśle , że nagrałbyś na tym droge nad morze i z powrotem :wink4:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________zacytowałeś nie w tym temacie Miszka :tongue4:

no właśnie :polew: :polew: :polew:

ale c**j takie moje zdanie czy tu czy tam :decayed:

Opublikowano

I po co kupiłes ta kamere??? Jeździsz z nagrywaniem zawsze??? Bo przeca jak będzie sytuacja extremalna że kto ci wymusi czy coś to nie zdązysz włączyc... jak to działa ???

Sd 64GB obsługuje , myśle , że nagrałbyś na tym droge nad morze i z powrotem :wink4:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________zacytowałeś nie w tym temacie Miszka :tongue4:

Ciekawa zabawka ... włączenie nagwyania jest jakoś fajnie rozwiązane że w miare szybko mozna właczyc ???

Opublikowano

Miszka dojebanie odpowiedziales muheheheh :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 22:31_________________________________________________

fajny gadzet :kox:
Opublikowano

kórwa i co mi po nim pozostało De Lux Ski Jumping, wzruszyłem się po raz kolejny ;(

Adam Małysz - Kończy Karierę - Szaranowicz

Opublikowano

kórwa i co mi po nim pozostało De Lux Ski Jumping, wzruszyłem się po raz kolejny ;(

Adam Małysz - Kończy Karierę - Szaranowicz

No chyba długo nie będziemy mieć takiego mistrza... :kox: A co cie Miszka tak wzięło na sentymenty? :naughty::cool1:
Opublikowano

kórwa i co mi po nim pozostało De Lux Ski Jumping, wzruszyłem się po raz kolejny ;(

Adam Małysz - Kończy Karierę - Szaranowicz

No chyba długo nie będziemy mieć takiego mistrza... :kox: A co cie Miszka tak wzięło na sentymenty? :naughty::cool1:

no qurwa sam nie wiem ale Adaś jest GIT :kox:

Opublikowano

I po co kupiłes ta kamere??? Jeździsz z nagrywaniem zawsze??? Bo przeca jak będzie sytuacja extremalna że kto ci wymusi czy coś to nie zdązysz włączyc... jak to działa ???

Kupiłem dla zabawy,czasem może być przydatna.Ma funkcję nagrywania w kółko a na drodze różne rzeczy się przytrafiają.Właśnie sytuacje ekstremalne czasem też a wtedy masz dowód nie do podważenia.Nie jeżdżę zawsze z nagrywaniem,bo nie zawsze chce mi się ją włączać.Działa jak normalna kamera,naciskasz guzik i się nagrywa.

I po co kupiłes ta kamere??? Jeździsz z nagrywaniem zawsze??? Bo przeca jak będzie sytuacja extremalna że kto ci wymusi czy coś to nie zdązysz włączyc... jak to działa ???

Sd 64GB obsługuje , myśle , że nagrałbyś na tym droge nad morze i z powrotem :wink4:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 22:15_________________________________________________zacytowałeś nie w tym temacie Miszka :tongue4:

Ciekawa zabawka ... włączenie nagwyania jest jakoś fajnie rozwiązane że w miare szybko mozna właczyc ???

Wciskasz power i ok i się nagrywa.Żadnych cudów.

I po co kupiłes ta kamere??? Jeździsz z nagrywaniem zawsze??? Bo przeca jak będzie sytuacja extremalna że kto ci wymusi czy coś to nie zdązysz włączyc... jak to działa ???

Sd 64GB obsługuje , myśle , że nagrałbyś na tym droge nad morze i z powrotem :wink4:[br]

Na karcie 4GB (bo taką tylko mam)przy najniższej jakości takiej jak na wrzuconych filmikach wychodzi 1:11:03h

A przy jakości HD wychodzi 25:12min[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 22:54_________________________________________________

kórwa i co mi po nim pozostało De Lux Ski Jumping, wzruszyłem się po raz kolejny ;(

Adam Małysz - Kończy Karierę - Szaranowicz

No chyba długo nie będziemy mieć takiego mistrza... :kox: A co cie Miszka tak wzięło na sentymenty? :naughty::cool1:

Uchlał się już

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

uchlał nie uchlał Adaś był ze mną ponad 1/3 mojego życia więc można się wzruszyć....

pamiętam te chwile gdzie przed, bądź po zawodach grałem z bratem po kilka godzin w DSJ i emocje były równie wielkie i nikt mi nie powie, że była jakakolwiek inna gra która dorównałaby właśnie DSJ

i HUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Opublikowano

No Adaś kozak jak nic! :kox: :kox:

Opublikowano

uchlał nie uchlał Adaś był ze mną ponad 1/3 mojego życia więc można się wzruszyć....

pamiętam te chwile gdzie przed, bądź po zawodach grałem z bratem po kilka godzin w DSJ i emocje były równie wielkie i nikt mi nie powie, że była jakakolwiek inna gra która dorównałaby właśnie DSJ

i HUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

:good:

Drugiego takiego jak Adaś to długo nie będzie ;(

Opublikowano
  • Autor

uchlał nie uchlał Adaś był ze mną ponad 1/3 mojego życia więc można się wzruszyć....

pamiętam te chwile gdzie przed, bądź po zawodach grałem z bratem po kilka godzin w DSJ i emocje były równie wielkie i nikt mi nie powie, że była jakakolwiek inna gra która dorównałaby właśnie DSJ

i HUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

liero :naughty:
Opublikowano

uchlał nie uchlał Adaś był ze mną ponad 1/3 mojego życia więc można się wzruszyć....

pamiętam te chwile gdzie przed, bądź po zawodach grałem z bratem po kilka godzin w DSJ i emocje były równie wielkie i nikt mi nie powie, że była jakakolwiek inna gra która dorównałaby właśnie DSJ

i HUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

liero :naughty:

łot da fak ?

Opublikowano

uchlał nie uchlał Adaś był ze mną ponad 1/3 mojego życia więc można się wzruszyć....

pamiętam te chwile gdzie przed, bądź po zawodach grałem z bratem po kilka godzin w DSJ i emocje były równie wielkie i nikt mi nie powie, że była jakakolwiek inna gra która dorównałaby właśnie DSJ

i HUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

pamietam na informatyce ten kto skoczyl dalej niz nauczyciel dostawal 5 :kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.