Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedziesz Stasiu be jeszcze mógłbym podjechać na SK w razie czego jak nie cisnę sam i wrócę dwoma :gwizdanie:

dopiero co powstałem zmartwy.... :gwizdanie:

trochę zajęło by mi dojście do siebie :rolleyes:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jedziesz Stasiu be jeszcze mógłbym podjechać na SK w razie czego jak nie cisnę sam i wrócę dwoma :gwizdanie:

dopiero co powstałem zmartwy.... :gwizdanie:

trochę zajęło by mi dojście do siebie :rolleyes:

spoko nie ma sprawy jadę sam najwyżej jak sie zdecyduję podjadę wieczorem z Ulą

Opublikowano

jedziesz Stasiu be jeszcze mógłbym podjechać na SK w razie czego jak nie cisnę sam i wrócę dwoma :gwizdanie:

dopiero co powstałem zmartwy.... :gwizdanie:

trochę zajęło by mi dojście do siebie :rolleyes:

spoko nie ma sprawy jadę sam najwyżej jak sie zdecyduję podjadę wieczorem z Ulą

jak chesz, to byłbym gotowy tak o 11 :gwizdanie:

Opublikowano

jedziesz Stasiu be jeszcze mógłbym podjechać na SK w razie czego jak nie cisnę sam i wrócę dwoma :gwizdanie:

dopiero co powstałem zmartwy.... :gwizdanie:

trochę zajęło by mi dojście do siebie :rolleyes:

spoko nie ma sprawy jadę sam najwyżej jak sie zdecyduję podjadę wieczorem z Ulą

jak chesz, to byłbym gotowy tak o 11 :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: musi włosy umyć , wysuszyć ,a i wyprostować to trwa :naughty:
Opublikowano

jedziesz Stasiu be jeszcze mógłbym podjechać na SK w razie czego jak nie cisnę sam i wrócę dwoma :gwizdanie:

dopiero co powstałem zmartwy.... :gwizdanie:

trochę zajęło by mi dojście do siebie :rolleyes:

spoko nie ma sprawy jadę sam najwyżej jak sie zdecyduję podjadę wieczorem z Ulą

jak chesz, to byłbym gotowy tak o 11 :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: musi włosy umyć , wysuszyć ,a i wyprostować to trwa :naughty:

zrobiłbym się na bóstwo :decayed:

Opublikowano

jedziesz Stasiu be jeszcze mógłbym podjechać na SK w razie czego jak nie cisnę sam i wrócę dwoma :gwizdanie:

dopiero co powstałem zmartwy.... :gwizdanie:

trochę zajęło by mi dojście do siebie :rolleyes:

spoko nie ma sprawy jadę sam najwyżej jak sie zdecyduję podjadę wieczorem z Ulą

jak chesz, to byłbym gotowy tak o 11 :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: musi włosy umyć , wysuszyć ,a i wyprostować to trwa :naughty:

zrobiłbym się na bóstwo :decayed:

makijaż ???? :> ale to z czasem mogło by być krucho

tak poważnie zdominowałbyś top 3 :good:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 10:23_________________________________________________to ja lece na :silacz: Ty się rób na bóstwo i wieczorem idziemy w miasto :evil:

Opublikowano

:hi:

:sick3:

Kega pękła aż miło a w dvpach dalej było mało :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:sick3::hi:
Opublikowano

:sick3::hi:

:sarcastic:

Opublikowano

siema w samo poludnie :decayed: jak kowboj :kox:

:hi:

:sick3:

Kega pękła aż miło a w dvpach dalej było mało :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:
Opublikowano

Dobrze, że nie mam alkomatu bo by się chyba zyebał! :kox:

Opublikowano

Hub wez go do Zatoru bedziemy bic rekordy :naughty:

Opublikowano

Hub wez go do Zatoru bedziemy bic rekordy :naughty:

Nie wytrzyma tego. :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Hub wez go do Zatoru bedziemy bic rekordy :naughty:

Nie wytrzyma tego. :decayed: :decayed: :decayed:

Spoko wezmę , to będzie dla niego prawdziwy test :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

trzeba szukać dalej :wallbash:

Opublikowano

trzeba szukać dalej :wallbash:

wszystko lipa? [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 13:39_________________________________________________skocz sie jutro na gielde do myslowic moze ci sie cos trafi
Opublikowano

trzeba szukać dalej :wallbash:

wszystko lipa? [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 13:39_________________________________________________skocz sie jutro na gielde do myslowic moze ci sie cos trafi

oglądałem Corsę i Arose ta pierwsza nawet ok ale straszne nią trzęsło i nie miałem nad nią kontroli :blink: , Arosa sztrucel jak choooj

Opublikowano

a ogladales cos takiego?

http://otomoto.pl/nissan-micra-lpg-C21910716.html

kumpel mial w automacie to nie do zdarcia autko, ciotka tez ma taka i nia targa bezproblemu

Opublikowano

a ogladales cos takiego?

http://otomoto.pl/nissan-micra-lpg-C21910716.html

kumpel mial w automacie to nie do zdarcia autko, ciotka tez ma taka i nia targa bezproblemu

widziałem ale z Knurowa :sick3::decayed:

ogólnie za micrami nie patrzyłem ale może zacznę - sam już nie wiem ale żeby za 6k nie szło niczego kupić :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.