Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to jestem :decayed:

Opublikowano

mógłby być lepszy teledysk , bardziej pasujący do słów :decayed:

195649_o.gif
Opublikowano

idę do sklepu

pado "idĘ" j**any wykształciuch :polew: :polew:

proszę ? :decayed:

Opublikowano

idę do sklepu

pado "idĘ" j**any wykształciuch :polew: :polew:

proszę ? :decayed:

polej niepiĘrdol :decayed:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 20:25_________________________________________________

mógłby być lepszy teledysk , bardziej pasujący do słów :decayed:

195649_o.gif
Opublikowano

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

a tam wyprzedził Cię Yaris nie Corsa :tongue4:

btw muszę się z Tobą karnąć... :gwizdanie:

Opublikowano

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

lepiej usunac ;) dobra rada od kolegi z klubu ;)

Opublikowano

TVP1 kariera nikosia :naughty:

Opublikowano

TVP1 kariera nikosia :naughty:

wszędzie ta wódka :decayed:

UWAGA

Kto wie czy zice z A3 podejdą do Golfa IV :mysli:

pyrsk

Opublikowano

TVP1 kariera nikosia :naughty:

wszędzie ta wódka :decayed:

UWAGA

Kto wie czy zice z A3 podejdą do Golfa IV :mysli:

pyrsk

Ja nie wiem. :naughty:
Opublikowano

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

a tam wyprzedził Cię Yaris nie Corsa :tongue4:

btw muszę się z Tobą karnąć... :gwizdanie:

Na bank była to corsa :tongue4:

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

lepiej usunac ;) dobra rada od kolegi z klubu ;)

Dlaczego :?:

Opublikowano

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

a tam wyprzedził Cię Yaris nie Corsa :tongue4:

btw muszę się z Tobą karnąć... :gwizdanie:

Na bank była to corsa :tongue4:

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

lepiej usunac ;) dobra rada od kolegi z klubu ;)

Dlaczego :?:

poprostu dobra rada - tylko tyle... roznie bywa a nie z kazdym sie mozna dogadac tak jak myslisz :confused4:

Opublikowano

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

a tam wyprzedził Cię Yaris nie Corsa :tongue4:

btw muszę się z Tobą karnąć... :gwizdanie:

Na bank była to corsa :tongue4:

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

lepiej usunac ;) dobra rada od kolegi z klubu ;)

Dlaczego :?:

Bo cię znajdą i będzie kłopot. :cool1:
Opublikowano

Dlaczego :?:

Bo cię znajdą i będzie kłopot. :cool1:

no wlasnie tez tak moze byc :decayed: :decayed:

Opublikowano

Dlaczego :?:

Bo cię znajdą i będzie kłopot. :cool1:

no wlasnie tez tak moze byc :decayed: :decayed:

No była ostatnio o tym mowa. Kogoś znaleźli na NECie bo wrzucił sobie filmik z jazdy na ostro i wjebali mu mandat. :shocked:

Opublikowano

Byłem dziś na spocie mikołajkowym Audi i w drodze powrotnej miałem bliskie spotkanie z policją :disgust:

Na szczęście skrucha i umiejętności negocjacyjne pomogły :naughty: :naughty: :naughty:

0 punktów i 0 złotych :polew: :polew: :polew:

a tam wyprzedził Cię Yaris nie Corsa :tongue4:

btw muszę się z Tobą karnąć... :gwizdanie:

Na bank była to corsa :tongue4:

Na bank NIE Yaris przedliftowy na 100%

Opublikowano

Dlaczego :?:

Bo cię znajdą i będzie kłopot. :cool1:

no wlasnie tez tak moze byc :decayed: :decayed:

No była ostatnio o tym mowa. Kogoś znaleźli na NECie bo wrzucił sobie filmik z jazdy na ostro i wjebali mu mandat. :shocked:

bylo, bylo... nie ma co kozaczyc takimi filmikami nie jestesmy w przedszkolu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

TVP1 kariera nikosia :naughty:

wszędzie ta wódka :decayed:

UWAGA

Kto wie czy zice z A3 podejdą do Golfa IV :mysli:

pyrsk

Ja nie wiem. :naughty:

ja też nie wiem :decayed:
Opublikowano

TVP1 kariera nikosia :naughty:

wszędzie ta wódka :decayed:

UWAGA

Kto wie czy zice z A3 podejdą do Golfa IV :mysli:

pyrsk

Ja nie wiem. :naughty:

ja też nie wiem :decayed:

hmm :mysli: niewiem
Opublikowano

TVP1 kariera nikosia :naughty:

wszędzie ta wódka :decayed:

UWAGA

Kto wie czy zice z A3 podejdą do Golfa IV :mysli:

pyrsk

Ja nie wiem. :naughty:

ja też nie wiem :decayed:

hmm :mysli: niewiem

to

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.