Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahahahaha

akjam Ty wiesz :D:D musimy zrobic porzadek :):)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahahahaha

akjam Ty wiesz :D:D musimy zrobic porzadek :):)

:good::naughty:
Opublikowano

hahahahaha

akjam Ty wiesz :D:D musimy zrobic porzadek :):)

:good::naughty:

Ty dzis tez na posterunku??!! Bo ja koncze o 6.00 jutro z rana :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu a co z moimi plytkami... :mysli:

jeszcze nie odebrane :disgust:
Opublikowano

Keżor niewierze, nie zlożysz auta na wtorek :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu a co z moimi plytkami... :mysli:

jeszcze nie odebrane :disgust:

:disgust: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Keżor niewierze, nie zlożysz auta na wtorek :gwizdanie:

wyzwanie :kox:
Opublikowano

Keżor niewierze' date=' nie zlożysz auta na wtorek :gwizdanie:

[/quote']wyzwanie :kox:

potrzymac twoje piwo i patrzec? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Keżor niewierze, nie zlożysz auta na wtorek :gwizdanie:

wyzwanie :kox:

potrzymac twoje piwo i patrzec? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no rejczel :zyzol:
Opublikowano

Keżor niewierze, nie zlożysz auta na wtorek :gwizdanie:

wyzwanie :kox:

potrzymac twoje piwo i patrzec? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no rejczel :zyzol:

ok to zobaczymy :cool1:
Opublikowano

Passat od ziomka klękną dziś na autobanie w okolicach Knurkowa...zapaliła się kontrolka od świec żarowych i zgasł :(

Opublikowano
  • Autor

Keżor niewierze, nie zlożysz auta na wtorek :gwizdanie:

wyzwanie :kox:

potrzymac twoje piwo i patrzec? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no rejczel :zyzol:

ok to zobaczymy :cool1:

o co zakład ? :decayed:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 22:00_________________________________________________

Passat od ziomka klękną dziś na autobanie w okolicach Knurkowa...zapaliła się kontrolka od świec żarowych i zgasł :(

no to silnik klęknął , jakies objawy ? może pasek zerwało wielorowkowy ?
Opublikowano

Passat od ziomka klękną dziś na autobanie w okolicach Knurkowa...zapaliła się kontrolka od świec żarowych i zgasł :(

czyli zobacze go jutro rano u mnie na serwisie ? :decayed:

Opublikowano

Keżor niewierze, nie zlożysz auta na wtorek :gwizdanie:

wyzwanie :kox:

potrzymac twoje piwo i patrzec? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no rejczel :zyzol:

Ty tu gadu gadu ale powoli możesz się brać za felgi :tongue4:

W tym tygodniu bym po nie podjechał :)

Opublikowano
  • Autor

Keżor niewierze, nie zlożysz auta na wtorek :gwizdanie:

wyzwanie :kox:

potrzymac twoje piwo i patrzec? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no rejczel :zyzol:

Ty tu gadu gadu ale powoli możesz się brać za felgi :tongue4:

W tym tygodniu bym po nie podjechał :)

ok :decayed: a przejebałem całą niedziele , było gadać to już by gotowe były :tongue4:
Opublikowano

:(

no to silnik klęknął , jakies objawy ? może pasek zerwało wielorowkowy ?

tylko zamigała ta żółta kontrolka (spiralka od podgrzania świec) i dalej już nie pocisnął...silnik kręci ale nie odpala :mysli:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 22:08_________________________________________________

Passat od ziomka klękną dziś na autobanie w okolicach Knurkowa...zapaliła się kontrolka od świec żarowych i zgasł :(

czyli zobacze go jutro rano u mnie na serwisie ? :decayed:

nie mam ziomków, którzy kiedyś robili w ASO w Nomie w Kato i tam będzie robione...w sumie to i tak był umówiony na jutro na rozrząd :gwizdanie:

Opublikowano

;(

Opublikowano

:(

no to silnik klęknął , jakies objawy ? może pasek zerwało wielorowkowy ?

tylko zamigała ta żółta kontrolka (spiralka od podgrzania świec) i dalej już nie pocisnął...silnik kręci ale nie odpala :mysli:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 22:08_________________________________________________

Passat od ziomka klękną dziś na autobanie w okolicach Knurkowa...zapaliła się kontrolka od świec żarowych i zgasł :(

czyli zobacze go jutro rano u mnie na serwisie ? :decayed:

nie mam ziomków, którzy kiedyś robili w ASO w Nomie w Kato i tam będzie robione...w sumie to i tak był umówiony na jutro na rozrząd :gwizdanie:

to oprócz rozrządu, zrobi mały remoncik i znowu na spokojnie pośmiga 10-20 tyś km :wink4:

Opublikowano

:(

no to silnik klęknął , jakies objawy ? może pasek zerwało wielorowkowy ?

tylko zamigała ta żółta kontrolka (spiralka od podgrzania świec) i dalej już nie pocisnął...silnik kręci ale nie odpala :mysli:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 22:08_________________________________________________

Passat od ziomka klękną dziś na autobanie w okolicach Knurkowa...zapaliła się kontrolka od świec żarowych i zgasł :(

czyli zobacze go jutro rano u mnie na serwisie ? :decayed:

nie mam ziomków, którzy kiedyś robili w ASO w Nomie w Kato i tam będzie robione...w sumie to i tak był umówiony na jutro na rozrząd :gwizdanie:

Poszukałem w googlach i większość wskazuje na pompę :kwasny:

Keżor niewierze, nie zlożysz auta na wtorek :gwizdanie:

wyzwanie :kox:

potrzymac twoje piwo i patrzec? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no rejczel :zyzol:

Ty tu gadu gadu ale powoli możesz się brać za felgi :tongue4:

W tym tygodniu bym po nie podjechał :)

ok :decayed: a przejebałem całą niedziele , było gadać to już by gotowe były :tongue4:

Spokojnie czwartek piątek najwcześniej :wink4:

Opublikowano

ja mu tego auta nie kazałem kupować :polew:

jebnie kapę silnika i będzie miał spokój :decayed:

a mówiłem mu ze 35k nie kupi dobrego Passata, to będzie miał za 40k dobrego...może

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.