Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: ale mi się nie chce

skąd ja to znam :gwizdanie:

:gwizdanie: Inaczej mówiąc i lepiej brzmi... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: ale mi się nie chce

skąd ja to znam :gwizdanie:

:gwizdanie: Inaczej mówiąc i lepiej brzmi... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... :naughty:

Jak to zwykle w poniedziałki :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: ale mi się nie chce

skąd ja to znam :gwizdanie:

:gwizdanie: Inaczej mówiąc i lepiej brzmi... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... :naughty:

nie owijam w bawełne :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: ale mi się nie chce

skąd ja to znam :gwizdanie:

:gwizdanie: Inaczej mówiąc i lepiej brzmi... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... :naughty:

nie owijam w bawełne :gwizdanie:

:cool1: :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: ale mi się nie chce

skąd ja to znam :gwizdanie:

:gwizdanie: Inaczej mówiąc i lepiej brzmi... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... :naughty:

nie owijam w bawełne :gwizdanie:

Ale za to masz poczucie humoru :>

Staram się nie pić

Prawie z krzesła spadłem jak to przeczytałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: ale mi się nie chce

skąd ja to znam :gwizdanie:

:gwizdanie: Inaczej mówiąc i lepiej brzmi... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... :naughty:

nie owijam w bawełne :gwizdanie:

Ale za to masz poczucie humoru :>

Staram się nie pić

Prawie z krzesła spadłem jak to przeczytałem :polew: :polew: :polew:

nie cytuj moich PW na publicznym :polew:

Opublikowano

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Stasiu jest interes :gwizdanie:

Potrzebował bym ori korek wlewu oleju bo z mojego cieknie :angry:

kup se ten z R8 :kox:

No cenę ma jak z R8 :wallbash:

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Stasiu jest interes :gwizdanie:

Potrzebował bym ori korek wlewu oleju bo z mojego cieknie :angry:

to Ci jutro napisze jaka cena :)

tymczasem trzeba chyba iść już spać :hi:

Spoko.Jak coś to we wtorek na spocie bym odebrał jak będziesz :)

około 8zł chyba nio kupowalem :cool1:jak ostt[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 23:32_________________________________________________

Za 8 zł to kupiłem zamiennik dwa razy już i dalej puszcza ;(

Więc teraz założymy ori i zobaczymy jak będzie :mysli:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 10:13_________________________________________________

:hi: ale mi się nie chce

skąd ja to znam :gwizdanie:

:gwizdanie: Inaczej mówiąc i lepiej brzmi... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... :naughty:

nie owijam w bawełne :gwizdanie:

Ale za to masz poczucie humoru :>

Staram się nie pić

Prawie z krzesła spadłem jak to przeczytałem :polew: :polew: :polew:

nie cytuj moich PW na publicznym :polew:

No dobra już nie będę :gwizdanie:

Opublikowano

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Stasiu jest interes :gwizdanie:

Potrzebował bym ori korek wlewu oleju bo z mojego cieknie :angry:

kup se ten z R8 :kox:

No cenę ma jak z R8 :wallbash:

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Stasiu jest interes :gwizdanie:

Potrzebował bym ori korek wlewu oleju bo z mojego cieknie :angry:

to Ci jutro napisze jaka cena :)

tymczasem trzeba chyba iść już spać :hi:

Spoko.Jak coś to we wtorek na spocie bym odebrał jak będziesz :)

około 8zł chyba nio kupowalem :cool1:jak ostt[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 23:32_________________________________________________

Za 8 zł to kupiłem zamiennik dwa razy już i dalej puszcza ;(

Więc teraz założymy ori i zobaczymy jak będzie :mysli:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 10:13_________________________________________________

:hi: ale mi się nie chce

skąd ja to znam :gwizdanie:

:gwizdanie: Inaczej mówiąc i lepiej brzmi... Żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce... :naughty:

nie owijam w bawełne :gwizdanie:

Ale za to masz poczucie humoru :>

Staram się nie pić

Prawie z krzesła spadłem jak to przeczytałem :polew: :polew: :polew:

nie cytuj moich PW na publicznym :polew:

No dobra już nie będę :gwizdanie:

ja zakladam TYLKO ori czesci a nie zamienniki !!

taka kwote zaplacilem jak sie nie myle w ASO...

Opublikowano

Adam, 8 zł za korek, ale chyba nie ten o którym my mówimy :gwizdanie:

Opublikowano

Pasek z wczoraj :gwizdanie:

zdjcie0020w.jpg

Opublikowano

Adam, 8 zł za korek, ale chyba nie ten o którym my mówimy :gwizdanie:

dlatego pisze ze nie jestem pewien bo kupowalem go na poczatku roku - nie korek tylko sruba spustowa, ktora jak odkrecimy z miski olejowej to wiadomo ;)

Opublikowano

Pasek z wczoraj :gwizdanie:

zdjcie0020w.jpg

No i wiadomo co sie stao? :naughty:
Opublikowano

Adam, 8 zł za korek, ale chyba nie ten o którym my mówimy :gwizdanie:

dlatego pisze ze nie jestem pewien bo kupowalem go na poczatku roku - nie korek tylko sruba spustowa, ktora jak odkrecimy z miski olejowej to wiadomo ;)

nom[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 11:26_________________________________________________

Pasek z wczoraj :gwizdanie:

zdjcie0020w.jpg

No i wiadomo co sie stao? :naughty:

auto się zepsuło :decayed:

Opublikowano

Adam, 8 zł za korek, ale chyba nie ten o którym my mówimy :gwizdanie:

dlatego pisze ze nie jestem pewien bo kupowalem go na poczatku roku - nie korek tylko sruba spustowa, ktora jak odkrecimy z miski olejowej to wiadomo ;)

nom[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 11:26_________________________________________________

Pasek z wczoraj :gwizdanie:

zdjcie0020w.jpg

No i wiadomo co sie stao? :naughty:

auto się zepsuło :decayed:

:kox::naughty::kox:

Opublikowano

Adam, 8 zł za korek, ale chyba nie ten o którym my mówimy :gwizdanie:

dlatego pisze ze nie jestem pewien bo kupowalem go na poczatku roku - nie korek tylko sruba spustowa, ktora jak odkrecimy z miski olejowej to wiadomo ;)

nom[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 11:26_________________________________________________

Pasek z wczoraj :gwizdanie:

zdjcie0020w.jpg

No i wiadomo co sie stao? :naughty:

auto się zepsuło :decayed:

Wachy zabrakło i złapali stopa... http://demotywatory.pl/2583824/Zabraklo-mi-wachy

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Pasek z wczoraj :gwizdanie:

zdjcie0020w.jpg

No i wiadomo co sie stao? :naughty:

zawiózł na werksztat i ponoć odpalił, diagnozy 100% jeszcze nie ma ale ponoć coś na p....pompowtryski :gwizdanie:

Opublikowano

Pasek z wczoraj :gwizdanie:

zdjcie0020w.jpg

No i wiadomo co sie stao? :naughty:

zawiózł na werksztat i ponoć odpalił, diagnozy 100% jeszcze nie ma ale ponoć coś na p....pompowtryski :gwizdanie:

Przerabiałem to ostatnio... :gwizdanie: Gdyby potrzebował jakieś pompki to daj znać. :wink4:
Opublikowano

Przechvj :shocked: :shocked: :shocked:

EBany! :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

też tak umiem :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.