Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VW co tu wiecej gadac :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

VW co tu wiecej gadac :tongue4:

A Krolu gadał żeby sobie ten mój ziomek odłożył 5k na wszelki wypadek , mało tego że zVAGował furę to jeszcze przepowiedział przyszłość :decayed:

Opublikowano

ja mu tego auta nie kazałem kupować :polew:

jebnie kapę silnika i będzie miał spokój :decayed:

a mówiłem mu ze 35k nie kupi dobrego Passata, to będzie miał za 40k dobrego...może

O k**wa to ten passat ? :shocked:
Opublikowano

ja mu tego auta nie kazałem kupować :polew:

jebnie kapę silnika i będzie miał spokój :decayed:

a mówiłem mu ze 35k nie kupi dobrego Passata, to będzie miał za 40k dobrego...może

O ku*** to ten passat ? :shocked:

nop jutro będzie diagnoza to się obada nie ma co wróżyć z fusów

ok spadam filmik zapodać YO :hi:

Opublikowano

ja mu tego auta nie kazałem kupować :polew:

jebnie kapę silnika i będzie miał spokój :decayed:

a mówiłem mu ze 35k nie kupi dobrego Passata, to będzie miał za 40k dobrego...może

O ku*** to ten passat ? :shocked:

nop jutro będzie diagnoza to się obada nie ma co wróżyć z fusów

ok spadam filmik zapodać YO :hi:

narta :hi:

Opublikowano

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

Opublikowano

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Opublikowano

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Często znaczy... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Często znaczy... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

patrząc na ilość moich postów, wychodzi na to, że nie piję za często :gwizdanie:

Opublikowano

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Stasiu jest interes :gwizdanie:

Potrzebował bym ori korek wlewu oleju bo z mojego cieknie :angry:

Opublikowano

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Stasiu jest interes :gwizdanie:

Potrzebował bym ori korek wlewu oleju bo z mojego cieknie :angry:

to Ci jutro napisze jaka cena :)

tymczasem trzeba chyba iść już spać :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Stasiu jest interes :gwizdanie:

Potrzebował bym ori korek wlewu oleju bo z mojego cieknie :angry:

kup se ten z R8 :kox:
Opublikowano

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Często znaczy... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

patrząc na ilość moich postów, wychodzi na to, że nie piję za często :gwizdanie:

Nikt nie mówił, że tam coś piszesz tylko że wchodzisz na techniczny... :decayed:
Opublikowano

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Stasiu jest interes :gwizdanie:

Potrzebował bym ori korek wlewu oleju bo z mojego cieknie :angry:

to Ci jutro napisze jaka cena :)

tymczasem trzeba chyba iść już spać :hi:

Spoko.Jak coś to we wtorek na spocie bym odebrał jak będziesz :)

Opublikowano

Wszyscy na technicznym siedzą czy jak? :naughty::pali:

ja wchodzę na techniczny tylko jak coś łyknę :wink4:

Stasiu jest interes :gwizdanie:

Potrzebował bym ori korek wlewu oleju bo z mojego cieknie :angry:

to Ci jutro napisze jaka cena :)

tymczasem trzeba chyba iść już spać :hi:

Spoko.Jak coś to we wtorek na spocie bym odebrał jak będziesz :)

około 8zł chyba nio kupowalem :cool1:jak ostt[br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 23:32_________________________________________________

siemanko z rana :decayed::hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: ale mi się nie chce
Opublikowano

:hi: ale mi się nie chce

skąd ja to znam :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.