Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o bożeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 31 stron w plecy .. :shocked: :shocked: :shocked:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o bożeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 31 stron w plecy .. :shocked: :shocked: :shocked:

strugaj chete na sylwestra i nie panikuj wszystko ci opowiemy co bylo pisane :decayed:
Opublikowano

o bożeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 31 stron w plecy .. :shocked: :shocked: :shocked:

strugaj chete na sylwestra i nie panikuj wszystko ci opowiemy co bylo pisane :decayed:

nie chce mi się... :naughty: wróbiłem z wypadu na weekend i muszę odpocząć przed pracą :naughty:
Opublikowano

o bożeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 31 stron w plecy .. :shocked: :shocked: :shocked:

strugaj chete na sylwestra i nie panikuj wszystko ci opowiemy co bylo pisane :decayed:

nie chce mi się... :naughty: wróbiłem z wypadu na weekend i muszę odpocząć przed pracą :naughty:

Krolu w ciuuula grasz! :cool1: Miałeś się odezwać. Wysłałem Ci eskę i dzwoniłem ale chyba masz więcej niż jeden nr telefonu...
Opublikowano

Mam teraz kupę spraw na głowie i nie ogarniam wszystkiego :kwasny: a jeszcze muszę na dniach pojdąć b. ważną decyzję... wieć może dlatego nie oddzwoniłem :kwasny:

Opublikowano

muszę na dniach pojdąć b. ważną decyzję... :kwasny:

nie żeń się :decayed:

Opublikowano

Mam teraz kupę spraw na głowie i nie ogarniam wszystkiego :kwasny: a jeszcze muszę na dniach pojdąć b. ważną decyzję... wieć może dlatego nie oddzwoniłem :kwasny:

No OK, każdy cos tam ma na głowie ale wypadałoby coś się odezwać. :cool1: W weekend już chyba miałeś więcej czasu? :gwizdanie: Na spocie będziesz?
Opublikowano

Krola sciga wiecej osob dlatego nie odbiera... nie odpisuje... nie pojawia sie a jak sie pojawia to znika... :gwizdanie:

Opublikowano

Mam teraz kupę spraw na głowie i nie ogarniam wszystkiego :kwasny: a jeszcze muszę na dniach pojdąć b. ważną decyzję... wieć może dlatego nie oddzwoniłem :kwasny:

No OK, każdy cos tam ma na głowie ale wypadałoby coś się odezwać. :cool1: W weekend już chyba miałeś więcej czasu? :gwizdanie: Na spocie będziesz?

byłem na wypadzie weekendowym - telefon leżał w kącie... [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 20:34_________________________________________________

muszę na dniach pojdąć b. ważną decyzję... :kwasny:

nie żeń się :decayed:

wszyscy mi to mówią :decayed:
Opublikowano

muszę na dniach pojdąć b. ważną decyzję... :kwasny:

nie żeń się :decayed:

stwierdzasz to na wlasnym przykladzie? :tongue4:
Opublikowano

Mam teraz kupę spraw na głowie i nie ogarniam wszystkiego :kwasny: a jeszcze muszę na dniach pojdąć b. ważną decyzję... wieć może dlatego nie oddzwoniłem :kwasny:

No OK, każdy cos tam ma na głowie ale wypadałoby coś się odezwać. :cool1: W weekend już chyba miałeś więcej czasu? :gwizdanie: Na spocie będziesz?

byłem na wypadzie weekendowym - telefon leżał w kącie...

Tłumaczyć się nie musisz. WYstarczy jedna eska, że cie nie będzie. Spierrdalać czy coś I po sprawie. A tak to jest pierdolenie i zabawa w kotka i myszkę jak w przedszkolu. WIesz, że mi zależało. :cool1:
Opublikowano

Mam teraz kupę spraw na głowie i nie ogarniam wszystkiego :kwasny: a jeszcze muszę na dniach pojdąć b. ważną decyzję... wieć może dlatego nie oddzwoniłem :kwasny:

No OK, każdy cos tam ma na głowie ale wypadałoby coś się odezwać. :cool1: W weekend już chyba miałeś więcej czasu? :gwizdanie: Na spocie będziesz?

byłem na wypadzie weekendowym - telefon leżał w kącie...

Tłumaczyć się nie musisz. WYstarczy jedna eska, że cie nie będzie. Spierrdalać czy coś I po sprawie. A tak to jest pierdolenie i zabawa w kotka i myszkę jak w przedszkolu. WIesz, że mi zależało. :cool1:

wiesz, że zawsze staram się pomoc i załatwić wszystko jak się da i co się da... ale chwilowo nie ogarniam nie wiem nawet gdzie mam tan pierdzielony kabel...
Opublikowano

Mam teraz kupę spraw na głowie i nie ogarniam wszystkiego :kwasny: a jeszcze muszę na dniach pojdąć b. ważną decyzję... wieć może dlatego nie oddzwoniłem :kwasny:

No OK, każdy cos tam ma na głowie ale wypadałoby coś się odezwać. :cool1: W weekend już chyba miałeś więcej czasu? :gwizdanie: Na spocie będziesz?

byłem na wypadzie weekendowym - telefon leżał w kącie...

Tłumaczyć się nie musisz. WYstarczy jedna eska, że cie nie będzie. Spierrdalać czy coś I po sprawie. A tak to jest pierdolenie i zabawa w kotka i myszkę jak w przedszkolu. WIesz, że mi zależało. :cool1:

wiesz, że zawsze staram się pomoc i załatwić wszystko jak się da i co się da... ale chwilowo nie ogarniam nie wiem nawet gdzie mam tan pierdzielony kabel...

Tak właśnie myślałem, że nie wiesz gdzie jest kabel bo mówiłeś, że musisz go poszukać. Ale wystarczy powiedzieć co i jak. Bo mówimy już o tym kilka tygodni i lipa. Koniec tematu.
Opublikowano
:nose:
Opublikowano

:nose:

Co jest Kędziorowaty? :naughty:
Opublikowano

Krolu a co z moimi plytkami... :mysli:

Opublikowano

:nose:

Co jest Kędziorowaty? :naughty:

nudy, jutro rano trza wstac, czyli same minusy hehe
Opublikowano
  • Autor

szykuje sie ustawka , pier**le , skaładam auto i przyjeżdżam we wtorek :kox::polew:

Opublikowano

taaa :polew:

Opublikowano

:nose:

Co jest Kędziorowaty? :naughty:

nudy, jutro rano trza wstac, czyli same minusy hehe

Nudy, nudy i zima idzie. :decayed:

szykuje sie ustawka , pieprze , skaładam auto i przyjeżdżam we wtorek :kox::polew:

Nie obiecuj, nie obiecuj i tak fury nie poskładasz! :decayed: :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.