Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

I gdzie jest kurva ten śnieg co go tak zapowiadali :angry:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:kawa:

:nuda:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

ale młyn od rana :ad:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

czy może ktoś polecić jakąś sprawdzoną firmę w okolicy Katowic, Jaworzna, Sosnowca która dobrze regeneruje maglownice? Nie chcę trafić na jakiegoś partacza itp. żebym nie musiał się użerać z reklamacjami, a magiel domaga się już naprawy bo leje i blokuje się.

Opublikowano

siemka,

:hi: :hi: :hi:

czy może ktoś polecić jakąś sprawdzoną firmę w okolicy Katowic, Jaworzna, Sosnowca która dobrze regeneruje maglownice? Nie chcę trafić na jakiegoś partacza itp. żebym nie musiał się użerać z reklamacjami, a magiel domaga się już naprawy bo leje i blokuje się.

ja niestety niewiem
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

czy może ktoś polecić jakąś sprawdzoną firmę w okolicy Katowic, Jaworzna, Sosnowca która dobrze regeneruje maglownice? Nie chcę trafić na jakiegoś partacza itp. żebym nie musiał się użerać z reklamacjami, a magiel domaga się już naprawy bo leje i blokuje się.

:dontknow:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

czy może ktoś polecić jakąś sprawdzoną firmę w okolicy Katowic, Jaworzna, Sosnowca która dobrze regeneruje maglownice? Nie chcę trafić na jakiegoś partacza itp. żebym nie musiał się użerać z reklamacjami, a magiel domaga się już naprawy bo leje i blokuje się.

auto danecki , piekary śląskie , zadzwoń i zapytaj , on wie wszystko i jest najlepszy na śląsku jeżeli chodzi o VAG gropue ;)

a tak poza tym to siema leszcze :naughty:

Opublikowano

wlasnie sie zjaralo autko u mnie na osiedlu, niezly ogien :kox: jakis sejczak chyba

Opublikowano

wlasnie sie zjaralo autko u mnie na osiedlu, niezly ogien :kox: jakis sejczak chyba

No to musiało być ostro. Kiedyś już widziałem jak się fura jarała. Ale dopóki były wszystkie szyby to był spokój a jak je wyebało to już ogień na metry!
Opublikowano

wlasnie sie zjaralo autko u mnie na osiedlu, niezly ogien :kox: jakis sejczak chyba

No to musiało być ostro. Kiedyś już widziałem jak się fura jarała. Ale dopóki były wszystkie szyby to był spokój a jak je wyebało to już ogień na metry!

nom straz miala ciezko na poczatku ugasic,
Opublikowano

wlasnie sie zjaralo autko u mnie na osiedlu, niezly ogien :kox: jakis sejczak chyba

No to musiało być ostro. Kiedyś już widziałem jak się fura jarała. Ale dopóki były wszystkie szyby to był spokój a jak je wyebało to już ogień na metry!

nom straz miala ciezko na poczatku ugasic,

Wybuch był czy bez fajerwerków? :naughty:
Opublikowano

wlasnie sie zjaralo autko u mnie na osiedlu, niezly ogien :kox: jakis sejczak chyba

No to musiało być ostro. Kiedyś już widziałem jak się fura jarała. Ale dopóki były wszystkie szyby to był spokój a jak je wyebało to już ogień na metry!

nom straz miala ciezko na poczatku ugasic,

Wybuch był czy bez fajerwerków? :naughty:

dokladnie niewiem jak to bylo bo spalem :polew: i sie obidzilem jak byl w plomieniach
Opublikowano

wlasnie sie zjaralo autko u mnie na osiedlu, niezly ogien :kox: jakis sejczak chyba

No to musiało być ostro. Kiedyś już widziałem jak się fura jarała. Ale dopóki były wszystkie szyby to był spokój a jak je wyebało to już ogień na metry!

nom straz miala ciezko na poczatku ugasic,

Wybuch był czy bez fajerwerków? :naughty:

dokladnie niewiem jak to bylo bo spalem :polew: i sie obidzilem jak byl w plomieniach

a czym podpalałes :naughty:
Opublikowano

wlasnie sie zjaralo autko u mnie na osiedlu, niezly ogien :kox: jakis sejczak chyba

No to musiało być ostro. Kiedyś już widziałem jak się fura jarała. Ale dopóki były wszystkie szyby to był spokój a jak je wyebało to już ogień na metry!

nom straz miala ciezko na poczatku ugasic,

Wybuch był czy bez fajerwerków? :naughty:

dokladnie niewiem jak to bylo bo spalem :polew: i sie obidzilem jak byl w plomieniach

ciebie kiedyś na śnie zaciągną w jagody i zgwałcą :naughty:

Opublikowano

wlasnie sie zjaralo autko u mnie na osiedlu, niezly ogien :kox: jakis sejczak chyba

No to musiało być ostro. Kiedyś już widziałem jak się fura jarała. Ale dopóki były wszystkie szyby to był spokój a jak je wyebało to już ogień na metry!

nom straz miala ciezko na poczatku ugasic,

Wybuch był czy bez fajerwerków? :naughty:

dokladnie niewiem jak to bylo bo spalem :polew: i sie obidzilem jak byl w plomieniach

a czym podpalałes :naughty:

lunatycy nie pamietaja co robili :polew:

wlasnie sie zjaralo autko u mnie na osiedlu, niezly ogien :kox: jakis sejczak chyba

No to musiało być ostro. Kiedyś już widziałem jak się fura jarała. Ale dopóki były wszystkie szyby to był spokój a jak je wyebało to już ogień na metry!

nom straz miala ciezko na poczatku ugasic,

Wybuch był czy bez fajerwerków? :naughty:

dokladnie niewiem jak to bylo bo spalem :polew: i sie obidzilem jak byl w plomieniach

ciebie kiedyś na śnie zaciągną w jagody i zgwałcą :naughty:

jesli to bedzie tylko piekna kobieta to niewidze problemu :decayed:
Opublikowano

włącz gg paciuloku :kox:

Opublikowano

włącz gg paciuloku :kox:

niebedziesz mi mowil co ja mam robic :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.