Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

ja spadam do szpitala na kontrole po wypadku

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi:

ja spadam do szpitala na kontrole po wypadku

pamiętaj, że na głowę już za późno :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 08:46_________________________________________________w ogóle to :hi: piątek :kox:

PS. cały boży tydzień zero alko ( aż się dziwnie czuję) :blink:

Opublikowano

:hi:

dzięki jeszcze raz Stanley za udostępnienie podnośnika

:drinks: dla Ciebie na spocie - chociaż nie - Ty nie pijesz - może lepiej zgrzewkę wody mineralnej :decayed::naughty:

Opublikowano

:hi:

dzięki jeszcze raz Stanley za udostępnienie podnośnika

:drinks: dla Ciebie na spocie - chociaż nie - Ty nie pijesz - może lepiej zgrzewkę wody mineralnej :decayed::naughty:

true :decayed:

sprzedane ?

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

ja spadam do szpitala na kontrole po wypadku

:shocked:

mam nadz ze nic powaznego :wink4:

Opublikowano

:hi:

ja mam dziś wigilię w robocie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

ja mam dziś wigilię w robocie :gwizdanie:

czyli wóda do ryja ?

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 11:56_________________________________________________

:hi: :hi:

ja spadam do szpitala na kontrole po wypadku

pamiętaj, że na głowę już za późno :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 08:46_________________________________________________w ogóle to :hi: piątek :kox:

PS. cały boży tydzień zero alko ( aż się dziwnie czuję) :blink:

Kurde zaczyna się tu robić klub abstynenta :confused4:

:hi:

ja mam dziś wigilię w robocie :gwizdanie:

No to może zaczniesz w końcu mówić ludzkim głosem

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

obawiam się, że może być rubo :sick3:

Opublikowano

:hi:

dzięki jeszcze raz Stanley za udostępnienie podnośnika

:drinks: dla Ciebie na spocie - chociaż nie - Ty nie pijesz - może lepiej zgrzewkę wody mineralnej :decayed::naughty:

true :decayed:

sprzedane ?

ta

tzn zadatkowane z umową przedwst. - czyli można powiedzieć że już nie mam czarnej mamby ;(

Opublikowano

:hi:

dzięki jeszcze raz Stanley za udostępnienie podnośnika

:drinks: dla Ciebie na spocie - chociaż nie - Ty nie pijesz - może lepiej zgrzewkę wody mineralnej :decayed::naughty:

true :decayed:

sprzedane ?

ta

tzn zadatkowane z umową przedwst. - czyli można powiedzieć że już nie mam czarnej mamby ;(

czy ja Ciebie dziś nie widziałem Micrą w Katowicach na blachach SW ? chwilkę po 12 :mysli:

Opublikowano

Miszka żebyś nie przybił gwoździa po tak dłuuuugiej abstynencji. :naughty:

Opublikowano

Miszka żebyś nie przybił gwoździa po tak dłuuuugiej abstynencji. :naughty:

:kox:

Opublikowano

Miszka żebyś nie przybił gwoździa po tak dłuuuugiej abstynencji. :naughty:

:kox:

Przyczep sobie na wszelki wypadke kartkę z adrsem jakby co. :decayed: :decayed:
Opublikowano

Miszka żebyś nie przybił gwoździa po tak dłuuuugiej abstynencji. :naughty:

:kox:

Przyczep sobie na wszelki wypadke kartkę z adrsem jakby co. :decayed: :decayed:

moja po mnie przyjedzie dostała prikaz, że jak nie będę odbierał tel i nie oddzwonię do 15min znaczy że ma palić maszynę i wio po mnie :polew:

Opublikowano

Miszka żebyś nie przybił gwoździa po tak dłuuuugiej abstynencji. :naughty:

:kox:

Przyczep sobie na wszelki wypadke kartkę z adrsem jakby co. :decayed: :decayed:

moja po mnie przyjedzie dostała prikaz, że jak nie będę odbierał tel i nie oddzwonię do 15min znaczy że ma palić maszynę i wio po mnie :polew:

Przezorny zawsze ubezpieczony. :kox::polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Miszka żebyś nie przybił gwoździa po tak dłuuuugiej abstynencji. :naughty:

:kox:

Przyczep sobie na wszelki wypadke kartkę z adrsem jakby co. :decayed: :decayed:

moja po mnie przyjedzie dostała prikaz, że jak nie będę odbierał tel i nie oddzwonię do 15min znaczy że ma palić maszynę i wio po mnie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka bardzo roztropnie :decayed: bo jak się stracisz z jakąś mega d*pą i nie będziesz odbierał.. to kto będzie winien :naughty: Twoja bo się okaże że nie dopilnowała i nie zdążyła w te 15 minut :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Miszka żebyś nie przybił gwoździa po tak dłuuuugiej abstynencji. :naughty:

:kox:

Przyczep sobie na wszelki wypadke kartkę z adrsem jakby co. :decayed: :decayed:

moja po mnie przyjedzie dostała prikaz, że jak nie będę odbierał tel i nie oddzwonię do 15min znaczy że ma palić maszynę i wio po mnie :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Miszka bardzo roztropnie :decayed: bo jak się stracisz z jakąś mega d*pą i nie będziesz odbierał.. to kto będzie winien :naughty: Twoja bo się okaże że nie dopilnowała i nie zdążyła w te 15 minut :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:tongue4:

:naughty: :naughty: :polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.