Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja się postaram, ale może być ciężko :embarrassed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też postaram się być ale po 19ej na pewno... :cool1:

Opublikowano

to i ja może podjadę

i zapisywać mi się lenie katowickie na zlota piątkowego w SG - raz na rok i jeszcze przed samymi swiętach to chyba możecie tyłki ruszyć co :baseball:

Opublikowano

to i ja może podjadę

i zapisywać mi się lenie katowickie na zlota piątkowego w SG - raz na rok i jeszcze przed samymi swiętach to chyba możecie tyłki ruszyć co :baseball:

:tongue4::wink4:
Opublikowano

Akjam - dał byś radę wpaść ?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 13:21_________________________________________________może chcesz dzisiaj kółko przymierzyć :naughty:

Opublikowano

Akjam - dał byś radę wpaść ?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 13:21_________________________________________________może chcesz dzisiaj kółko przymierzyć :naughty:

Chętnie do Was wpadnę jak tylko nie pojadę do WAWy jutro. ALbo może nawet jak pojadę to dam radę wrócić do piątku i Was odwiedzę. Wstępnie możesz mnie wpisać na listę ale bez żadnej deklaracji. :wink4:

Co do przymiarki to się ugadamy. :kox: ALe dzisiaj to chyba nie bo raczej będę później niż 19ta i już wszystkie głodomory będą chcieli jechać coś wszamać. :naughty:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Jak się uda to może wpadnę moim rozklekotanym padłem :decayed:

Opublikowano

dobry :hi:

a i ja dziś zawitam :naughty:

Opublikowano

witam serdecznie :hi:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 12:30_________________________________________________na spocie będę oczywiście :decayed:

no to jak ty bedziesz to ja tez podjade :gwizdanie:

nie mam nic :embarrassed:

to i ja może podjadę

i zapisywać mi się lenie katowickie na zlota piątkowego w SG - raz na rok i jeszcze przed samymi swiętach to chyba możecie tyłki ruszyć co :baseball:

ja na 50/50 będę wiec się nie wpisuje - wszystko zależy od klienta o której mi się skończy spotkanie w SG i czy w ogóle do niego dojdzie :naughty:

Opublikowano

a nowi na spotach są mile widziani ? :) :>

Opublikowano

a nowi na spotach są mile widziani ? :) :>

No peffka... Ale kratę browarów weź. :wink4::naughty::kox:
Opublikowano

a nowi na spotach są mile widziani ? :) :>

No peffka... Ale kratę browarów weź. :wink4::naughty::kox:

nie strasz Kolegi :P pewnie, wpadaj :)

ja też zawitam a co .. :) powoli trza wracać do życia klubowego po stracie " miesiączki " :P

mam dylemat bo chętnie bym opłukał auto .. ale mroźno strasznie..

Opublikowano
  • Autor

a nowi na spotach są mile widziani ? :) :>

No peffka... Ale kratę browarów weź. :wink4::naughty::kox:

i sie potem dziwić , że nowi nie przyjeżdżają :polew:
Opublikowano

a nowi na spotach są mile widziani ? :) :>

No peffka... Ale kratę browarów weź. :wink4::naughty::kox:

nie strasz Kolegi :P pewnie, wpadaj :)

ja też zawitam a co .. :) powoli trza wracać do życia klubowego po stracie " miesiączki " :P

mam dylemat bo chętnie bym opłukał auto .. ale mroźno strasznie..

:wink4: No chyba się nie wystraszył. :cool1: Ja jeszcze nie wiem czy wpadnę... :disgust:

a nowi na spotach są mile widziani ? :) :>

No peffka... Ale kratę browarów weź. :wink4::naughty::kox:

i sie potem dziwić , że nowi nie przyjeżdżają :polew:

:gwizdanie: :kox:
Opublikowano

a ja dopiero zjechałem na chaciore i obiada muszę wszamać ale już jestem gotowy do wyruszenia tylko muszę lód skuć na aucie bo niejeżdżone było :tongue4:

Opublikowano

ja też będę :)

Opublikowano

a mnie odwiedzil kuzyn i pare browarkow poszlooo :drunk: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 20:31_________________________________________________e3ddbd9af0d8331ffcd0d989969e18f1.gif

:naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

a mnie odwiedzil kuzyn i pare browarkow poszlooo :drunk: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 20:31_________________________________________________e3ddbd9af0d8331ffcd0d989969e18f1.gif

:naughty: :naughty: :naughty::kox:

duzo miejsca masz w pokoju :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

a mnie odwiedzil kuzyn i pare browarkow poszlooo :drunk: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 20:31_________________________________________________e3ddbd9af0d8331ffcd0d989969e18f1.gif

:naughty: :naughty: :naughty::kox:

duzo miejsca masz w pokoju :polew: :polew: :polew:

Mayday... mayday :):)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.