Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: Ja też wreszcie dotarłem na chatę... :gwizdanie: Dzięki za miłe spotkanko wszystkim którzy byli i "byli"... :evil: CO do tutułu dla dimana to ja też jestem za tym żeby został ojcem roku. :decayed: A ta polewa... Mniam... :kox: :kox: :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ej w ogóle nie wiem czy widzieliści jak przedemną na bane wjechała corsa bez świateł :P j**any kaskader k**wa . wymrugałem go długimi to wkońcu właczył.

Opublikowano

ej w ogóle nie wiem czy widzieliści jak przedemną na bane wjechała corsa bez świateł :P j**any kaskader ku*** . wymrugałem go długimi to wkońcu właczył.

Ja nie widziałem bo jechałem w drugą stronę. :tongue4:

Spiżdżam bo za 5 godzin pobudka i długa droga! Narta! :hi:

Opublikowano

BTW

wracałem ze spota i pod AWFem zatrzymał mnie Pan Policjant do kontroli :gwizdanie:

oczywiście obyło się bez mandatu :decayed:

:shocked:

a zatrzymał Cie po co? :naughty:

za brak świateł? :tongue4:

dmuchałeś?

rutynowa kontrola

Jeszcze w życiu nie dmuchałem... :gwizdanie: :decayed:

widocznie nie spoktałeś na tyle atrakcyjnej policjantki :decayed:

ej w ogóle nie wiem czy widzieliści jak przedemną na bane wjechała corsa bez świateł :P j**any kaskader ku*** . wymrugałem go długimi to wkońcu właczył.

:shocked:

no są przekozaki :rolleyes:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 23:37_________________________________________________

Spiżdżam bo za 5 godzin pobudka i długa droga! Narta! :hi:

szerokiej tam i spokojnej :hi:

ja tez spadam :hi:

Opublikowano

ja tam nie dziękuję bo niby za co ? :decayed:

I Tyś jest z Tychów :facepalm:

Wstyd :embarrassed:

A ja nie dojechałem bo ciezko pracowałem... :decayed:

Taa :polew: :polew: :polew: Wiedziałeś że jak przyjedziesz to będziesz musiał postawić :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak prowadzę, to raczej nie piję :gwizdanie: :decayed:

W małych ilościach zapomniałeś dodać :kox:

Opublikowano

Panowie kto nie doczytal/nie dostał PW jeszcze raz zapraszam na spota do Żor w czwartek

Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Chyba w końcu zima się zaczyna :mysli:

Może jednak będą białe święta :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Chyba w końcu zima się zaczyna :mysli:

Może jednak będą białe święta :gwizdanie:

wątpię :wink4:

Opublikowano

:hi:

Chyba w końcu zima się zaczyna :mysli:

Może jednak będą białe święta :gwizdanie:

u nas biało :naughty:

też mam taką nadzięję...

jak Miron załatwi to i śnieg w czerwcu będzie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

siema... będe musiał chyba zimówki w końcu wciepnąć :sick3:

Opublikowano

siema... będe musiał chyba zimówki w końcu wciepnąć :sick3:

Mówiłem Ci wczoraj :gwizdanie:

Opublikowano

Stan umówiłem się na jutro na 10:30 dzięki za info :notworthy:

Opublikowano

Ale pięknie sypie :naughty: :naughty: :naughty:

Drogi białe,moja w aucie blada :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mi się micha cieszy :>

Opublikowano
  • Autor

Ale pięknie sypie :naughty: :naughty: :naughty:

Drogi białe,moja w aucie blada :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mi się micha cieszy :>

zaktualizowałem podpis :tongue4:
Opublikowano

Ale pięknie sypie :naughty: :naughty: :naughty:

Drogi białe,moja w aucie blada :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

A mi się micha cieszy :>

zaktualizowałem podpis :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zazdrośnik :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.