Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robiłem skrzynie i listwe kierowniczą a koszta 5500 :(

ozesz ku*wa :disgust: a jazda poprawila sie teraz czy jest tak jak przed awaria? :mysli:

:polew::decayed:

kolejny, niebede sie wk***ial bo musial bym was naje*ac :gwizdanie:

koledzy z forum :decayed:

:naughty: :naughty:

kielon+ tableta = młody Bóg jutro rano :kox:

Zależy jaka tableta. :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: fura odpaliła :kox:
Opublikowano

:hi:

ja dalej na lekach

Opublikowano

z rana :hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

+ 20 °C Grecy zakładają swetry (jeśli je tylko mogą znaleźć).

+ 15 °C Jamajczycy włączają ogrzewanie (oczywiście, jeśli je mają).

...

+ 10 °C Amerykanie zaczynają się trząść z zimna. Rosjanie na daczach sadzą ogórki.

+ 5 °C Można zobaczyć swój oddech. Włoskie samochody odmawiają posłuszeństwa. Norwegowie idą się kąpać do jeziora.

+ 0 °C W Ameryce zamarza woda. W Rosji woda gęstnieje.

- 5 °C Francuskie samochody odmawiają posłuszeństwa

- 15 °C Kot upiera się, że będzie spał z tobą w łóżku. Norwegowie zakładają swetry.

- 17 °C W Oslo właściciele domów włączają ogrzewanie. Rosjanie ostatni raz w sezonie wyjeżdżają na dacze.

- 20 °C Amerykańskie samochody nie zapalają.

- 25 °C Niemieckie samochody nie zapalają. Wyginęli Jamajczycy.

- 30 °C Władze podejmują temat bezdomnych. Kot śpi w twojej piżamie

- 35 °C Zbyt zimno, żeby myśleć. Nie zapalają japońskie samochody.

- 40 °C Planujesz przez dwa tygodnie nie wychodzić z gorącej kąpieli. Szwedzkie samochody odmawiają posłuszeństwa.

- 42 °C W Europie nie funkcjonuje transport. Rosjanie jedzą lody na ulicy.

- 45 °C Wyginęli Grecy. Władze rzeczywiście zaczynają robić coś dla bezdomnych.

- 50 °C Powieki zamarzają w trakcie mrugania. Na Alasce zamykają lufcik podczas kąpieli.

- 60 °C Białe niedźwiedzie ruszyły na południe.

- 70 °C Zamarzło piekło.

- 73 °C Fińskie służby specjalne ewakuują świętego Mikołaja z Laponii. Rosjanie zakładają uszanki.

- 80 °C Rosjanie nie zdejmują rękawic nawet przy nalewaniu wódki.

- 114 °C Zamarza spirytus etylowy. Rosjanie są wkur...eni.

:good:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano
:hi: dzisiaj się tragicznie czuje :thumbdown:
Opublikowano

:hi: dzisiaj się tragicznie czuje :thumbdown:

no to masz jak ja niezły patos

Opublikowano

:hi: dzisiaj się tragicznie czuje :thumbdown:

no to masz jak ja niezły patos

odstaw leki i wypij z 2-3 "herbatki" :naughty:

Opublikowano

:hi: dzisiaj się tragicznie czuje :thumbdown:

no to masz jak ja niezły patos

odstaw leki i wypij z 2-3 "herbatki" :naughty:

no fuckin way

Opublikowano

ZMień tablety. :naughty::kox:

Opublikowano

nie no jest lepiej ale ten stan jest wk***iający - jak na jakimś zwale narkotycznym :decayed:

myślę, że jutro już będzie lepiej :naughty:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 13:14_________________________________________________ :rolleyes: śćpuny :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 13:15_________________________________________________wypowiedzenie złożone czuję się jak młody bezrobotny bóg :kox: :kox:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 13:14_________________________________________________ :rolleyes: śćpuny :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 13:15_________________________________________________wypowiedzenie złożone czuję się jak młody bezrobotny bóg :kox: :kox:

jak to Oko było ki ekałt :kox:

Opublikowano

:hi: dzisiaj się tragicznie czuje :thumbdown:

no to masz jak ja niezły patos

odstaw leki i wypij z 2-3 "herbatki" :naughty:

zdałoby się :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 13:14_________________________________________________ :rolleyes:śćpuny :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 13:15_________________________________________________wypowiedzenie złożone czuję się jak młody bezrobotny bóg :kox: :kox:

:banan:

Jutro chłopaki z Bielskiego mają impreze integracyjną :gwizdanie: na swieżym powietrzu i przy zimnej vódce..... ale jak się będe dalej tak czuł to chyba nigdzie nie pojade :disgust:

Opublikowano

To sie Grisza lecz i sie jutro znowu napijemy :kox:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 13:14_________________________________________________ :rolleyes: śćpuny :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 13:15_________________________________________________wypowiedzenie złożone czuję się jak młody bezrobotny bóg :kox: :kox:

witaj w klubie :kox:
Opublikowano

dziś klub kończy 6 lat :) STO LAT :):)

Opublikowano

:hi:

Dziś rano -21 i znowu za drugim razem zaklekotał :thumbup:

Podwójne grzanie świec hvja dało :thumbdown:

Trzeba będzie zainwestować w te cholerne świece i czujnik temperatury :disgust:

Jakie świece polecacie :?: Bosh Beru NGK :?: Trochę tego jest na rynku :mysli:

Tak wiem iskra jest najlepsza

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 15:39_________________________________________________

dziś klub kończy 6 lat :) STO LAT :):)

Poważna okazja żeby się napić :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

siemka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.