Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wypowiem się ale coś w tym prawdy musi być :wink4:

to tak, jak kiedyś w auto świecie fiat stilo pokonał w każdej kategorii golfa :nose:

chyba pod względem ceny bo reszta mi nie przychodzi do głowy :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wypowiem się ale coś w tym prawdy musi być :wink4:

to tak, jak kiedyś w auto świecie fiat stilo pokonał w każdej kategorii golfa :nose:

chyba pod względem ceny bo reszta mi nie przychodzi do głowy :wink4:

dla mnie Golf jest wzorem w swojej klasie :wink4: i nie piszę tego dlatego, że pracuję w VW bo mam to gdzieś.

Jechałem nową astrą, focusem i stwierdziłem, że do Golfa im czegoś brakuje :gwizdanie:

Opublikowano

bylem przepalic furacza :wink4:

Opublikowano

no VW to troszkę inna liga i nie można go porównać też do Astry ,czy idąc w drugą stronę A3 :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

bylem przepalic furacza :wink4:

przeciez masz nowe aku :cool1:

Opublikowano

nie wypowiem się ale coś w tym prawdy musi być :wink4:

to tak, jak kiedyś w auto świecie fiat stilo pokonał w każdej kategorii golfa :nose:

chyba pod względem ceny bo reszta mi nie przychodzi do głowy :wink4:

dla mnie Golf jest wzorem w swojej klasie :wink4: i nie piszę tego dlatego, że pracuję w VW bo mam to gdzieś.

Jechałem nową astrą, focusem i stwierdziłem, że do Golfa im czegoś brakuje :gwizdanie:

:good:

bylem przepalic furacza :wink4:

:wink4:

Opublikowano

bylem przepalic furacza :wink4:

przeciez masz nowe aku :cool1:

nom, ale wolalem dla pewnosci przepalic :wink4:
Opublikowano

bylem przepalic furacza :wink4:

przeciez masz nowe aku :cool1:

nom, ale wolalem dla pewnosci przepalic :wink4:

ja kiedyś w liceum w zimie żeby rano odpalić malacza wstawałem 2 razy w nocy i rundka po osiedlu na przepał i rano odpalał od strzału :decayed:

Opublikowano

bylem przepalic furacza :wink4:

przeciez masz nowe aku :cool1:

nom, ale wolalem dla pewnosci przepalic :wink4:

ja kiedyś w liceum w zimie żeby rano odpalić malacza wstawałem 2 razy w nocy i rundka po osiedlu na przepał i rano odpalał od strzału :decayed:

no .................

jest to jakieś rozwiązanie ale ,czy by mi się chciało teraz gonić do klekota by go przez osiedle przewieźć to chyba :no::wink4:

za stary dziś na to jestem i zbyt leniwy :wink4:

Opublikowano

bylem przepalic furacza :wink4:

przeciez masz nowe aku :cool1:

nom, ale wolalem dla pewnosci przepalic :wink4:

ja kiedyś w liceum w zimie żeby rano odpalić malacza wstawałem 2 razy w nocy i rundka po osiedlu na przepał i rano odpalał od strzału :decayed:

no .................

jest to jakieś rozwiązanie ale ,czy by mi się chciało gonić do klekota by go przez osiedle przewieźć to chyba :no::wink4:

za stary dziś na to jest i zbyt leniwy :wink4:

no ja też ale za małolata się chciało - jaki to był prestiż podjechać do szkoły malaczem za 400zł przy -20 a inne lepsze fury nie dojeżdżały hehe,

Opublikowano

:kox:

normalnie szacun :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 22:59_________________________________________________kiedyś to posiadanie takiej furki znaczyło coś ,a dziś byłe chłystek A4 jeździ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:kox:

normalnie szacun :decayed:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 22:59_________________________________________________kiedyś to posiadanie takiej furki znaczyło coś ,a dziś byłe chłystek A4 jeździ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no ale wiesz sama fura jeszcze o niczym nie świadczy :wink4: choć w PL często tak jest, że fura to wyznacznik bogactwa

Opublikowano

chodzi mi o to ,że kiedyś malacz to było coś ,a dziś nie ważne co bo każdy ma coś :wink4:

Opublikowano

Miszka, jest herbatka ? :naughty:

Opublikowano

Miszka, jest herbatka ? :naughty:

powiem tak: odstawiłem leki i znalazłem jakąś wiśniową naleweczkę i się leczę :wink4:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 23:10_________________________________________________

chodzi mi o to ,że kiedyś malacz to było coś ,a dziś nie ważne co bo każdy ma coś :wink4:

żyje się lepiej :decayed:

Opublikowano

szczęściarze ja w pracy kibluję ,a wypiłbym taką tyjkę z rumem :slina::blink::kox:

Opublikowano

ja tam mam skromne piwko :rolleyes:

Opublikowano

JA mykam. Herbatke z miodem i z cytrynką zrobie i do wyra..... :)

Dobranoc Panowie.

Opublikowano

JA mykam. Herbatke z miodem i z cytrynką zrobie i do wyra..... :)

Dobranoc Panowie.

narka :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.