Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka jak masz aku padnięte i kable podpięte to może Ci robić zwarcie i nie dostaje takiego prądu jak powinien i nie zapali :wink4:

czytaj ze zrozumieniem... napisałem, że jak podpiąłem aku z tej Beemki to też nie było różnicy więc nie było sensu katować tego akumulatora bo wtedy i Gólf i BeeMWe by padło i kaplica z resztą koleś kumaty szybko to ogarną - dostał 100zł i odpalił i taki był cel

reszat newsów jutro choć od jutro upalam 500 :tongue4:

chyba jesteś jeszcze zauroczony weekendem bo piszesz bardzo chaotycznie :decayed:

idę spać bo na tym forum nikt sie na niczym nie zna

zobaczę co powie mój zaufany mechanik a nie banda amatorów :decayed:

Mechanik prawdę Ci powie :decayed:

pieprzę jadę jutro po B8 ganz neue i nie będzie problemów :kox:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:02_________________________________________________

Miszka jak masz aku padnięte i kable podpięte to może Ci robić zwarcie i nie dostaje takiego prądu jak powinien i nie zapali :wink4:

czytaj ze zrozumieniem... napisałem, że jak podpiąłem aku z tej Beemki to też nie było różnicy więc nie było sensu katować tego akumulatora bo wtedy i Gólf i BeeMWe by padło i kaplica z resztą koleś kumaty szybko to ogarną - dostał 100zł i odpalił i taki był cel

reszat newsów jutro choć od jutro upalam 500 :tongue4:

chyba jesteś jeszcze zauroczony weekendem bo piszesz bardzo chaotycznie :decayed:

idę spać bo na tym forum nikt sie na niczym nie zna

zobaczę co powie mój zaufany mechanik a nie banda amatorów :decayed:

Mechanik prawdę Ci powie :decayed:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:01_________________________________________________

taa a jak myślisz ile można kręcić na dobrym aku nim padnie ?

na pewno nie tyle żeby zapalił, bo potem robi już zwarcie

no właśnie to jak to możliwe żeby kręcić 30 min ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka, umówić Cię jutro do ASO ???? :naughty:

zostawisz auto na diagnozowanie, na jeden dzień :kox::decayed:

Opublikowano

aha bo tu nie pisałem

Zaręczyłem się :kox:

gratki :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

trza mieć jaja by mimo ostrzeżeń kumpli to zrobić :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

No jak pisałeś że gość miał super kable i chodził podłączony to się podładował i potem dalej na podłączonych możesz kręcić dłużej :decayed:

Opublikowano

Miszka jak masz aku padnięte i kable podpięte to może Ci robić zwarcie i nie dostaje takiego prądu jak powinien i nie zapali :wink4:

czytaj ze zrozumieniem... napisałem, że jak podpiąłem aku z tej Beemki to też nie było różnicy więc nie było sensu katować tego akumulatora bo wtedy i Gólf i BeeMWe by padło i kaplica z resztą koleś kumaty szybko to ogarną - dostał 100zł i odpalił i taki był cel

reszat newsów jutro choć od jutro upalam 500 :tongue4:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 22:53_________________________________________________

bo to jest tylko golf.... :decayed: [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 22:50_________________________________________________a na poważnie, Miszka - moim zdaniem to nie wina paliwa :gwizdanie:

to jak wytłumaczysz to co napisałem Bulczasowi

dla mnie to nie problem zmiana aku albo Forum :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:06_________________________________________________

Miszka jak masz aku padnięte i kable podpięte to może Ci robić zwarcie i nie dostaje takiego prądu jak powinien i nie zapali :wink4:

czytaj ze zrozumieniem... napisałem, że jak podpiąłem aku z tej Beemki to też nie było różnicy więc nie było sensu katować tego akumulatora bo wtedy i Gólf i BeeMWe by padło i kaplica z resztą koleś kumaty szybko to ogarną - dostał 100zł i odpalił i taki był cel

reszat newsów jutro choć od jutro upalam 500 :tongue4:

chyba jesteś jeszcze zauroczony weekendem bo piszesz bardzo chaotycznie :decayed:

500 do upalania ? :)

Opublikowano

Miszka, umówić Cię jutro do ASO ???? :naughty:

zostawisz auto na diagnozowanie, na jeden dzień :kox::decayed:

ja złoże reklamację na tego ciołka co już nie pracuje bo miał mi powiedzieć co i jak wtedy jak ostatnio byłem :tongue4:

a tak poważnie tonie rozumiem i może jestem w błędzie ale popatrzcie:

Stage .1 aku od gościa w moim silniku kręci kręci i nic

Stage 2. jego aku + moje aku kręci kręci i po 30 min odpala WTF ?

i stwierdzenie na samym wstępie kolesia, który odpalił mi auto - dał słowo i dotrzymał go - zamarznięte paliwo [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:10_________________________________________________

No jak pisałeś że gość miał super kable i chodził podłączony to się podładował i potem dalej na podłączonych możesz kręcić dłużej :decayed:

no właśnie czyli aku tu ma gówno do gadania

Opublikowano

dla mnie to nie problem zmiana aku albo Forum :polew:

niezrobisz tego niewierze :decayed:
Opublikowano

Mi się zdaje że na bank nie wina zamarzniętego paliwa ani aku :decayed:

Opublikowano

Stage 2. jego aku + moje aku kręci kręci i po 30 min odpala WTF ?

no niestety ale przyczyna to GOLF :polew: :polew:

a tak serio to tak jak mowilem, aku i paliwo obstawiam,

bo u mnie i mojej nieodpala tak jak powinien w dodatku ja mam PB wiec duzo latwiej powinien odpalac

Opublikowano

dla mnie to nie problem zmiana aku albo Forum :polew:

niezrobisz tego niewierze :decayed:

:tongue4:

ale tak czy siak idę stąd wolę dać jutro mechanikowi 300 i mieć spokój zwłaszcza, że go znam i wiem że mnie nie wyciula... a te mechaniki z forum to każdy wie jak jest...nawet wątki były zakładane w temacie :sarcastic:

Opublikowano

dla mnie to nie problem zmiana aku albo Forum :polew:

niezrobisz tego niewierze :decayed:

:tongue4:

ale tak czy siak idę stąd wolę dać jutro mechanikowi 300 i mieć spokój zwłaszcza, że go znam i wiem że mnie nie wyciula... a te mechaniki z forum to każdy wie jak jest...nawet wątki były zakładane w temacie :sarcastic:

kto bogatemu zabroni, widze ze ci sie powodzi bo szastasz kasa na lewo i prawo :wink4:
Opublikowano

Miszka, umówić Cię jutro do ASO ???? :naughty:

zostawisz auto na diagnozowanie, na jeden dzień :kox::decayed:

ja złoże reklamację na tego ciołka co już nie pracuje bo miał mi powiedzieć co i jak wtedy jak ostatnio byłem :tongue4:

a tak poważnie tonie rozumiem i może jestem w błędzie ale popatrzcie:

Stage .1 aku od gościa w moim silniku kręci kręci i nic

Stage 2. jego aku + moje aku kręci kręci i po 30 min odpala WTF ?

i stwierdzenie na samym wstępie kolesia, który odpalił mi auto - dał słowo i dotrzymał go - zamarznięte paliwo [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:10_________________________________________________

No jak pisałeś że gość miał super kable i chodził podłączony to się podładował i potem dalej na podłączonych możesz kręcić dłużej :decayed:

no właśnie czyli aku tu ma gówno do gadania

w końcu (chyba) skumałem o co Ci loto :decayed:

Opublikowano

dla mnie to nie problem zmiana aku albo Forum :polew:

niezrobisz tego niewierze :decayed:

:tongue4:

ale tak czy siak idę stąd wolę dać jutro mechanikowi 300 i mieć spokój zwłaszcza, że go znam i wiem że mnie nie wyciula... a te mechaniki z forum to każdy wie jak jest...nawet wątki były zakładane w temacie :sarcastic:

kto bogatemu zabroni, widze ze ci sie powodzi bo szastasz kasa na lewo i prawo :wink4:

żartowałem chciałem zabłysnąć :polew: :polew:

nie no mam dosyć diesla i c**j czy to Golf czy jaki inny c**j miałem benzynke nigdy mi się takie jazdy nie przytrafiały

to ten wyśmiewany ADR palił zawsze - fakt miał jeden minus nie jechał ale odpalał :decayed:

Opublikowano

ja w tamta zime oblatalem na aku 55Ah i palil bez problemu :cool1: a teraz mam 72Ah i jakos tak dziwnie odpala :mysli:

Opublikowano

dla mnie to nie problem zmiana aku albo Forum :polew:

niezrobisz tego niewierze :decayed:

nie podpuszczaj go

:decayed:

btw

jeździłem kilka dni teraz benzyniakiem i nie było żadnego problemu z paleniem ....

coś wtym jednak jest :wink4:

Opublikowano

ja w tamta zime oblatalem na aku 55Ah i palil bez problemu :cool1: a teraz mam 72Ah i jakos tak dziwnie odpala :mysli:

czasy się zmieniają :)[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:22_________________________________________________spadam bo rano muszę do mechanika jechać :chytry:

Opublikowano

dla mnie to nie problem zmiana aku albo Forum :polew:

niezrobisz tego niewierze :decayed:

:tongue4:

ale tak czy siak idę stąd wolę dać jutro mechanikowi 300 i mieć spokój zwłaszcza, że go znam i wiem że mnie nie wyciula... a te mechaniki z forum to każdy wie jak jest...nawet wątki były zakładane w temacie :sarcastic:

kto bogatemu zabroni, widze ze ci sie powodzi bo szastasz kasa na lewo i prawo :wink4:

żartowałem chciałem zabłysnąć :polew: :polew:

nie no mam dosyć diesla i ch*** czy to Golf czy jaki inny ch*** miałem benzynke nigdy mi się takie jazdy nie przytrafiały

to ten wyśmiewany ADR palił zawsze - fakt miał jeden minus nie jechał ale odpalał :decayed:

a idź do auta ,wyciągnij aku i zostaw go w domu na noc bez ładowania ,rano go wrzuć ,odpal i napisz jak startował motorek

Opublikowano

ja w tamta zime oblatalem na aku 55Ah i palil bez problemu :cool1: a teraz mam 72Ah i jakos tak dziwnie odpala :mysli:

czasy się zmieniają :)

tak i wlasnie dlatego podejrzewac ze moze byc cos nietak z paliwem
Opublikowano

ja w tamta zime oblatalem na aku 55Ah i palil bez problemu :cool1: a teraz mam 72Ah i jakos tak dziwnie odpala :mysli:

czasy się zmieniają :)

tak i wlasnie dlatego podejrzewac ze moze byc cos nietak z paliwem

albo coś się zepsuło :decayed:

Opublikowano

ja w tamta zime oblatalem na aku 55Ah i palil bez problemu :cool1: a teraz mam 72Ah i jakos tak dziwnie odpala :mysli:

czasy się zmieniają :)

tak i wlasnie dlatego podejrzewac ze moze byc cos nietak z paliwem

albo coś się zepsuło :decayed:

Audi sie nie psuje :cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.