Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:

Ja się k**wa pytam czemu to forum jeszcze działa :decayed:

Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:

Ja się k**wa pytam czemu to forum jeszcze działa :decayed:

Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:

Ja się k**wa pytam czemu to forum jeszcze działa :decayed:

Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:

Ja się ku*** pytam czemu to forum jeszcze działa :decayed:

przerwa ma być od popołudnia :gwizdanie:

Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:

Ja się ku*** pytam czemu to forum jeszcze działa :decayed:

przerwa ma być od popołudnia :gwizdanie:

Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:

Ja się ku*** pytam czemu to forum jeszcze działa :decayed:

przerwa ma być od popołudnia :gwizdanie:

Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:

Ja się ku*** pytam czemu to forum jeszcze działa :decayed:

przerwa ma być od popołudnia :gwizdanie:

:embarrassed: niedoczytałem :decayed:
Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:

Ja się ku*** pytam czemu to forum jeszcze działa :decayed:

przerwa ma być od popołudnia :gwizdanie:

:embarrassed: niedoczytałem :decayed:
Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:

Ja się ku*** pytam czemu to forum jeszcze działa :decayed:

przerwa ma być od popołudnia :gwizdanie:

:embarrassed: niedoczytałem :decayed:
Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:

Ja się ku*** pytam czemu to forum jeszcze działa :decayed:

przerwa ma być od popołudnia :gwizdanie:

:embarrassed: niedoczytałem :decayed:

Sto lat za murzynami :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:

Ja się ku*** pytam czemu to forum jeszcze działa :decayed:

przerwa ma być od popołudnia :gwizdanie:

:embarrassed: niedoczytałem :decayed:

Sto lat za murzynami :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

witka chlopaki... szybkie pytanie

kojarzycie białe b5 z czarnymi szybami na ślasku ?

po dąbrowie podobno takie śmiga? :mysli:

Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: :hi:

Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:

Ja się ku*** pytam czemu to forum jeszcze działa :decayed:

przerwa ma być od popołudnia :gwizdanie:

:embarrassed: niedoczytałem :decayed:

Sto lat za murzynami :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

witamy po przerwie, ale lipa

Opublikowano

Witam również. Nie wiem jak się poruszać po forum... Narazie lipa może jeszcze coś się polepszy

Opublikowano

przejebane, ***** mać, ****, ****, ciul ....

---------- Post added at 20:37 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

czyli jest cenzura, ale nie do końca, hehehe

Opublikowano

h*jnia poki co

Opublikowano
:bry: niezły hardcore ;)
Opublikowano

lipa po całości...jakoś tak niby fajnie nowocześnie ale ale ****nia na maxa

Opublikowano
:bry: niezły hardcore ;)

ktoś wie gdzie znależć stare emotki ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.