Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ustawieniach trzeba sporo pogrzebać i jakoś powoli forum jest do ogarnięcia ale się trzeba nawqrwiać! :blowup:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki za spocisza:cool1: mam nadzieje ze nie ostatni bo w czwartek zaczynam nowa robote :bag: i ch..j wie jak tam bedzie z godzinami pracy :sad:

Opublikowano

siemacie, ja dzis pozno wrocilem z kursy i juz niemialem sily jechac.

a co do forum to druga sprawa taka ze niemam wiadomosci w skrzynce;/ a niektore mialem zostawione bo byly dla mnie wazne ;/

Opublikowano
siemacie, ja dzis pozno wrocilem z kursy i juz niemialem sily jechac.

a co do forum to druga sprawa taka ze niemam wiadomosci w skrzynce;/ a niektore mialem zostawione bo byly dla mnie wazne ;/

Co do PW to na żorskich Guregoru napisał co i jak :cool1:

Opublikowano
siemacie, ja dzis pozno wrocilem z kursy i juz niemialem sily jechac.

a co do forum to druga sprawa taka ze niemam wiadomosci w skrzynce;/ a niektore mialem zostawione bo byly dla mnie wazne ;/

ucz się smarkaczu, bo wiecznie żył nie bede :kox:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?226574-Prywatne-wiadomo%B6ci-ze-starego-forum

---------- Post added at 20:58 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

aha, dzięki za spota :kox:

Opublikowano
ucz się smarkaczu, bo wiecznie żył nie bede :kox:

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?226574-Prywatne-wiadomo%B6ci-ze-starego-forum

---------- Post added at 20:58 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

aha, dzięki za spota :kox:

chodzcie na ten adres co podal Hugo mozna tam dalej pisac hehehe

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

Co do PW to na żorskich Guregoru napisał co i jak :cool1:

danke

Opublikowano

faktycznie, trzeba było kliknąć na cokolwiek, żeby można było przeglądać forum.

ale emotki dalej nie wiem gdzie sa <lol>

Opublikowano
faktycznie, trzeba było kliknąć na cokolwiek, żeby można było przeglądać forum.

ale emotki dalej nie wiem gdzie sa <lol>

Tolek, w ustawieniach:

Pozostałe opcje

Interfejs edytora postów:

Zaawansowany edytor WYSIWYG

Opublikowano

akjam ale cię objechałem na tych pagórkach

Opublikowano
akjam ale cię objechałem na tych pagórkach
No przeleciałeś jak rakieta! :naughty:
Opublikowano
No przeleciałeś jak rakieta! :naughty:

pewnie przefrunął:kox:

Opublikowano

dzięki za spota : Wink: zahaczyłem jeszcze od sklepik :whistling:

Opublikowano
akjam ale cię objechałem na tych pagórkach

jak objechales Akjama to musial ci odpuscic :cool1:

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:33 ----------

bedziemy miec znowu okazje zeby swietowac 5000str hehehehe

Opublikowano
jak objechales Akjama to musial ci odpuscic :cool1:

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:33 ----------

bedziemy miec znowu okazje zeby swietowac 5000str hehehehe

Jakbym przeleciał tak jak Miszka przez te spowalaniacze to bym urwał podwozie! :strachliwy:Stanley kiedyś też coś tam zahaczył... :whistling:
Opublikowano
Jakbym przeleciał tak jak Miszka przez te spowalaniacze to bym urwał podwozie! :strachliwy:Stanley kiedyś też coś tam zahaczył... :whistling:

przefrunąłem w ten sam dzień co OKO, to był moment zagapienia:whistling:

Opublikowano
przefrunąłem w ten sam dzień co OKO, to był moment zagapienia:whistling:
No właśnie! OKO też tam leciał. :zyzol:
Opublikowano

Witam Panowie, takie male pytanko, moze wie ktos jak najlepiej dojechac w Katowicach na ul. Roździeńska 1 B jadac od Czestochowy? Wiem ze navi by mnie zaprowadzilo ale niestety auto nie jest wyposazone w gniazdo zapalniczki :kox:

Opublikowano

Roździeńska czy Roździeńskiego ? szukasz czego dokładnie ?

Opublikowano

Roździeńska 1 B, firma Kolporter sie tam miesci

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.