Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema kapeluchy

Opublikowano
:hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi::hi:
Opublikowano

Ja tu po raz pierwszy więc :siema: wszystkim :naughty: jak sie autko pomaluje to trzeba bedzie Was odwiedzić na spocie w K-ce :hi:

Opublikowano
Ja tu po raz pierwszy więc :siema: wszystkim :naughty: jak sie autko pomaluje to trzeba bedzie Was odwiedzić na spocie w K-ce :hi:

Zapraszamy, możesz najpierw pokazać jak wygląda przed malowaniem :whistling:

Opublikowano

Jest wątek na forum :naughty: Moja A4 B5 :szukaj:

Opublikowano
Jest wątek na forum :naughty: Moja A4 B5 :szukaj:

Nie zaglądam w ten wątek, no chyba że jest jakaś wyrezana fura do obejrzenia :naughty:

Na zdjęciach nie zawsze widać rdzę bo wiele osób je retuszuje :tonguemad:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

Hehe masz racje ale moja to była seryjna A4 z 1998 roku... teraz dopiero przyszły lampy z polifta i zderzaczek poliftowy :banan:

Jak wróci od lakiernika to kolejne zmiany :)

A powiedzcie mi jak mogę zmienić tytuł wątku ? bo w edycji jest jedynie opcja zmiany tytułu postu... :kox:

---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 13:06 ----------

Zapraszamy, możesz najpierw pokazać jak wygląda przed malowaniem :whistling:

Specjalnie dla Ciebie skopiuje stare fotki tutaj żebyś nie musiał tam zaglądać :git:

http://imageshack.us/photo/my-images/831/19082010005.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/101/19082010004.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/84/19082010003.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/15/19082010002.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/251/19082010001.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/6/19082010.jpg/

krakowska rej. bo to stare zdjęcia (uprzedzam pytanie)

Opublikowano
Hehe masz racje ale moja to była seryjna A4 z 1998 roku... teraz dopiero przyszły lampy z polifta i zderzaczek poliftowy :banan:

Jak wróci od lakiernika to kolejne zmiany :)

A powiedzcie mi jak mogę zmienić tytuł wątku ? bo w edycji jest jedynie opcja zmiany tytułu postu... :kox:

---------- Post added at 13:11 ---------- Previous post was at 13:06 ----------

Zapraszamy, możesz najpierw pokazać jak wygląda przed malowaniem :whistling:

Specjalnie dla Ciebie skopiuje stare fotki tutaj żebyś nie musiał tam zaglądać :git:

http://imageshack.us/photo/my-images/831/19082010005.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/101/19082010004.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/84/19082010003.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/15/19082010002.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/251/19082010001.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/6/19082010.jpg/

krakowska rej. bo to stare zdjęcia (uprzedzam pytanie)

hehehe już sobie poradziłem :whistling:

przyjedź na spota we wtorek o 19 pod SCC w Kce parking zielony C1 :thumbup1:

---------- Post added at 13:24 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

nie wiem gdzie się teraz zmienia tytuły wątków :blink:

Opublikowano

hehehe już sobie poradziłem :whistling:

przyjedź na spota we wtorek o 19 pod SCC w Kce parking zielony C1 :thumbup1:

---------- Post added at 13:24 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

nie wiem gdzie się teraz zmienia tytuły wątków :blink:

Przyjade jeśli autko będzie już pomalowane, lakiernik obiecał skończyć na początku przyszłego tygodnia :tonguemad:

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:29 ----------

Jeszcze jedno pytanko bo prawie zapomniałem :P zabieracie ze sobą na spoty swoje drugie połówki ? :eusathink: Bo się tak nad tym zastanawiam czy ewentualnie przyjechać samemu czy together :kox:

Opublikowano

:hi:ciężkie sny dzisiaj miałem.... :naughty:

Opublikowano

Przyjade jeśli autko będzie już pomalowane, lakiernik obiecał skończyć na początku przyszłego tygodnia :tonguemad:

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:29 ----------

Jeszcze jedno pytanko bo prawie zapomniałem :P zabieracie ze sobą na spoty swoje drugie połówki ? :eusathink: Bo się tak nad tym zastanawiam czy ewentualnie przyjechać samemu czy together :kox:

Decyzja po Twojej stronie, różnie ludzie do tego podchodzą :nose:

Jak zrobisz będzie dobrze :whistling:

---------- Post added at 15:05 ---------- Previous post was at 15:04 ----------

:hi:ciężkie sny dzisiaj miałem.... :naughty:

Trzeba było tyle tej pornografi oglądać :?: :naughty:

Opublikowano

:hi:ale jestem zjebany ale zato kierownik mnie ku.. pocieszyl jutro do roboty i od przyszlego tygodnia na druga zmiane :wallbash::rant:

Opublikowano

Grisza... Tyłki się śniły... ? :kox:

OKO widziałem się z kumplem od tej BMW X6... Powiedział tyle: "Ale żeś mnie wyebał ostatnio... Odpuściłem bo jeszcze jej nie czuje na zakrętach ale łądnie Ci to idzie... I ta druga starsza audiczka też zapierdalałła..." :cool::kox: Przyznał się zaraz jak się spotkaliśmy, że nie dał rady. To były jego pierwsze słowa. :wink4:

Opublikowano
:a4fan:
Opublikowano
:good:
Opublikowano

:guma:

No bo co ojdi to ojdi :dancing:

---------- Post added at 15:42 ---------- Previous post was at 15:39 ----------

Na goląszce pewnie jak by nie zwolnił to miał by krasz test :naughty:

Słyszałem, że te X6 źle się prowadzą :chytry: nie to co :a4fan:.

Opublikowano

OKO - Piękne i nagie pośladki to nie pornografia :naughty: Przynajmniej dla mnie.

Akjam - też i nie tylko...... :whistling:

Opublikowano
OKO - Piękne i nagie pośladki to nie pornografia :naughty: Przynajmniej dla mnie.

Piękne, nagie, krągłe i kształtne pośladki to dzieło sztuki użytkowej :jerk:

Ale na TV trwam mówili że to złooo :evil::evil::evil::evil:

---------- Post added at 15:56 ---------- Previous post was at 15:53 ----------

WEAKEND

:ad::ad::ad:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.